yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.3
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (11)
  • oylar (6)
  • medya (1)
  4

  11. Yaklaşık bir aydır kullanmakta olduğum temizleyici yağdır. Son zamanlarda cildimin hassaslaştığını, pamuk kullanmanın daha çok yıprattığını düşündüğüm için misel su yerine yağ kullanmaya başladım. Nispeten uygun fiyatlı bulduğum için nuxe tercih ettim. (gizlinot: 68 TL'ye almıştım. )

  Yüz ve göz dahil 3-4 pompa kullanıyorum. Temizlemesini başarılı buldum. Su ile ıslanınca süt gibi renk alıyor. Yıkanınca yüzde yağlı his kalmıyor. Bu benim için önemli, çünkü cildim yağlıya dönük karma. Ciltte güzel bir yumuşaklık bırakıyor. Ve tamamen akıyor makyajla birlikte. Diğer süslülerin de dediği gibi denemek için misel su ile üstünden geçtiğimde kalıntı bırakmamıştı ama iki aşamalı temizlik olması için temizleme jeli de kullanıyorum sonrasında.

  Bu arada formül mü değişti neden bilmem ama bana gül kokusu gelmedi üründen. Normalde parfümlü cilt ürünü kullanmayı ben de pek sevmem rahatsız eder ama gerçekten hiç koku almadım. Kokusundan rahatsız olan süslüler olunca belirtmek istedim bunu da, koku yok.

  Olumsuz bir şey yok mu denirse, göze kaçtığında yakmasını söyleyebilirim. En son göz makyajımı temizleyerek gözüme kaçırmamaya çalışıyorum çözüm olarak.

  Sonuç olarak (gizlinot: denemeyi düşündüğüm bir başka ürün indirime girer de deneme imkanı bulursam deneyeceğim.)nuxe, tekrar alacağım, beklentimi karşılayan bir ürün oldu.

  3 ocak 18:47

  4

  10. Micellar suyla ve pamukla yüzümü ovuşturmanın cildime ağır geldiğini ve artık yıprattığını düşündüğüm için yağ kullanmaya karar verdim. Fiyatı da uygun gelmişti. Yüzümdeki makyajı çok güzel eritiyor, iritasyon ve ya ağırlığa sebep vermiyor ama göze kaçarsa yakıyor. Üzerinden misel sulu pamukla geçtiğimde hiç kalıntı gelmedi. Kokusu biraz ağır. Bir sonraki sefere farklı bir ürün deneyeceğim.

  14 kasım 2019 18:01

  9. Bende önce yves in papatya özlü olan yağını kullandım arkasından girdiğim eczanede bu ürünü görünce almak istedim. 2 ay önce kampanyalı fiyatıyla 45 liraya aldım.. 

  benim gözlerimde inanılmaz yakma yapıyor.. dolayısıyla önce yüzümü en son gözlerimi temizliyorum, temizlerken gözlerimi kesinlikle açmamaya özen gösteriyorum ki aradan kaçıp gözlerimi yakmasın.. ardından hemen ılık su ile yıkıyorum.. gül kokusunu severim ama bu yağ da acı bir gül kokusu var beni irrete ediyor malesef( normal de kokuya karşı hassiyetimde yoktur) en son yüzümü tonikle temizlediğimde hiç bir kalıntı gelmiyor.. makyajı gerçekten güzel temizliyor onun için göz yakmasına katlanıyorum..

  Bu arada yüzüme ayrı pompa gözlerime ayrı pompa aldığım için ürün benim için bereketsiz malesef..yves in ürünü 8 ay gibi bi sürede dibini zor görürken bu yağ da 2,5 ay gibi bi sürede dibine yaklaştım..

  Ayrıca yves ile kıyaslama yapacak olursam; yves benim gözlerimi hiç yakmadı ve kokusu rahatsız etmedi ama malesef cildimi pamukla toniklediğimde fazlasıyla kalıntılar geliyordu bunu belirtmek isterim.. dolayısıyla yves ile yoluma devam etmeyeceğim ama nuxe de gözümü çok yakıyor bundandır sanırım yeni bir yağ arayış içerisine gireceğim.

  29 ekim 2019 00:18


  4

  8. beklentilerimi karşılayan yağ. kullanmaya başladığımda kalıntı vardır diye üzerinden micellar su ile pamuk geçiyordum ama makyaj kalıntısı olmuyor. iyi temizliyor. eve geliyorum iki-üç pompayla ovalayıp yıkıyorum. gerçekten makyaj temizleme süresini kısaltıyor. arkasından yıkama jeli (gizlinot: dermoskin acnegun facial wash) ile yıkıyorum. gözlerimde kontakt lens varken kullanıyorum ancak yakma sorunu bende olmadı, yalnız gözüme kaçtığını hissediyorum o yüzden dikkatli olmak faydalı. gül yaprağı kokuyor. 150 ml'lik bir kutu, sanırım bir 3 ay gider. 72 tl ödedim. öneririm.

  ilgili medya:
  1
  27 ekim 2019 14:42

  1

  7. uygun fiyatlı temizleme yağı arayışlarım sonucunda bu yağı buldum ve buradaki olumlu sonuçlardan sonra aldım. açıkçası umutlarım çok yüksekti, memnun kalmayı çok istiyordum, ama hiç beğenmedim. Gözlerimi hiçbir yağın yakmadığı kadar yakıyor, kokusu çok garip gül kokusu ve garip kimyasal karışımı gibi, makyajımı temizlemiş gibi hissettirmiyor zaten göz makyajında herhangi bir rimeli kalıntısız olarak temizleyemiyor. Sıvı makyaj temizleyiciyle gözlerimi silip sonrasında yüzümde bu ürünü kullanıyorum. Üstüne zaten her yağdan sonra olduğu gibi bir temizleme jeli kullanıyorum, ama ürünü kullandıktan sonra hala cildimde makyaj varmış gibi geliyor. garip bir agırlık veriyor gibi cildime.

  bir kaç haftadır kullanıyorum ama sırf para verdiğim için yoksa hiç sevmedim. bir daha almam.

  11 nisan 2019 09:52

  6. İçerisindeki yoğun gül kokusu nedeniyle biraz astımımı tetikleyen bir ürün oldu ancak makyaj temizleme konusunda gayet iyi bir ürün.

  Yves rocher papatyalı göz makyajı temizleme yağına göre gözde bulanıklık bırakmaması da olumlu özelliği ancak diğer tüm yönlerden yves rocher'den farkı yok diyebiliriz. İçerik ve fiyat bilgisine sahip değilim ama kokusu haricinde sevdiğim bir ürün oldu. Maybelline lash sensational'ı tek seferde kalıntı bırakmadan temizledi diyebilirim performansını anlatmak için.

  28 aralık 2018 18:52 28 aralık 2018 19:14

  3

  5. Normalde yves roches papatyali yağını kullanıyordum. uygun fiyatlı olsa da flormar boykotu nedeniyle almadığından bu ürünü aldım.

  Fiyatı aldığım eczanenin yaptığı kampanya nedeniyle uygun geldi. Ürünün baskın bir gül kokusu var. Astımdan mütevellit bazı dönemlerde koku hassasiyetim oluyor. O zaman kullanabileceğimi sanmıyorum. Kökü hassasiyeti olanların kokusunu denemeden almamaları gerekiyor diye düşünüyorum. Makyajı temizlemesini beğendim. Kalıntı bırakmadan temizledi. Gözümde buğulu bir görüntü bırakmadı. Kolay arındı. Içeriği temiz bir ürün. Gönlüm yves rochesten yana olmasına karşın(fiyat performans açısından daha uygun geliyor) flormar bokotum nedeniyle şimdilik yola bu ürünle devam edeceğim gibi gözüküyor.

  2 aralık 2018 00:07 2 aralık 2018 18:02


  4. 8 ay önce alıp hala bitiremediğim gayet bereketli bir yağ makyajı da güneş kremini de çok güzel arındırıyor lâkin aşırı parfümlü buram buram gül yaprağı kokuyor bu arada göz makyajınızı çıkartmaya kalkarsanız gözünüzü bayağı bir yakıyor bu yüzden şu an misshanınkine geçtim.

  14 eylül 2018 22:32 14 eylül 2018 22:33

  3. makyaj temizlemede son birkaç aydır vazgeçemediğim yağdır kendileri. uzun bir süre biordema micellar su ile makyajımı temizledim. ancak artık bu işlem beni yormaya, sıkmaya başladı. yağla temizleyip ıslakken temizleme jeliyle işimi halletmek daha pratik geldi. aylardır kullanıyorum. daha yeni dibi göründü. indirimli 38 liraya almıştım. şimdi bir bakayım dedim, %37 indirimli 53,90. canım dolar.

  tek bir pompa göz makyajımı temizlemeye yetiyor. hassas ciltleri/gözleri uyarmak gerek. gözleri gerçekten yakıyor. kesinlikle açmamak lazım. benim de cildim hassas ama kullanmaya devam ediyorum. kör olmadım henüz :)

  25 ağustos 2018 22:30 25 ağustos 2018 22:32

  2. Yaklaşık 10 gündür kullanıyorum ve çok memnunum.Çisem Çakır’ın önerisiyle yüz temizleme rutinimi 2 aşamaya getirmek istediğim ve bunun ilk aşamasını yağ ile yapmak istediğimden aldığım ürün.2 pompa bütün yüze yetiyor ve su ile duruladığınızda süt gibi olup akıyor.ardından kendi yüz yıkama jelim ile 2.aşamayı yapıyorum ve gerçekten temizlendiğini hissediyorum.Ürünü n11 den 40 tl’ye Satın aldım.Cosmed markasının yağı ve bu ürün arasında kalmıştım fakat nuxe ü tercih ettim.Tek pişmanlığım hayvan deneyleri yapıyor olmaları bu nedenle tekrar almam diye düşünüyorum.Yoksa gayet memnunum.

  4 temmuz 2018 16:38 4 temmuz 2018 16:39