4.3
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (93)
  • oylar ()
  • medya (4)
3

93. ana maddesi bal olan, doğal yağlardan üretilen, minik bir cam kavanozda satılan mat dudak kremi. dudaklarınızı yumuşacık yaparak iyileştireceğini vaad ediyor. diğer bilindik dudak kremlerine nazaran bitişi mat olduğu için rujların altına rahatlıkla uygulanabiliyor.

kullananların büyük bir çoğunluğu ürünü beğenmiş ve memnun kalmış. benim de hoşuma gitti ama dünyanın en iyi dudak kremi olamadı benim için. olmasada olur kategorisinde. ucuza bulursam alırım ama almak için dağları delmem. yapısı da benim pek hoşuna gitmedi açıkçası. sanıyorum ki mat olduğundan dolayı. 10 üzerinden 7 veriyorum kendilerine.

19 eylül 21:43

92. Hayatım boyunca tek bir koku, tek bir esans, tek bir parfüm vs. kullanacak olsam kesinlikle bunun kokusunu isterim..

Çok güzel nemlendiriyor yapısı çok yoğun ancak bir türlü emilmiyor. Acaba ben mi kullanmayı beceremedim diye düşünüyorum ama alt tarafı bir balm ne gibi bir tekniği olabilir diye düşünerek vazgeçiyorum. Sahra çölü dudaklarım varken de, biraz daha toparlamış haliyle de geceden sürüp yattım sabaha hala emilmemişti. Tembellik edip bakım yapacağınız günlerde harika olabilir. Nuxe zaten güvendiğim bir marka buna da emilmiyor falan diyorum ama asla kullanmaktan vazgeçmiyorum. Aşk-Nefret ilişkisi böyle bir şey galiba.....

12 eylül 02:04

2

91. ben sevemedim.

dudaklarımı hep gece nemlendiririm, yani zaten bu ürünün gün içinde kullanılması söz konusu bile olamazdı benim açımdan, çok ağır ve dudakları renksizleştiriyor bir de içinde partiküller var. onun ötesinde nemlendirmesi klasik bir lip balm'dan daha başarılıysa da blistex kadar iyi değil. koku, ambalaj falan güzel ama.

4 eylül 20:45


90. aşkıma başlık açılmış:)

dudaklarım çok çatlar benim bide biraz çıkık ve büyükler baya belli olur çatlakları, kabukları. herseyi denedim ama bu kremin üstüne tanımam. hafif taneleri var ve baya uzun gidiyor, ben bir senedir kullanıyorum yarısına bile gelmedim, hergün kullanmama rağmen.gündüz kullanıma uygun değil onu söyeleyebilirim. içinde tanecikler var çünkü ve hafif yağlı bir hissi var. üstüne ruj istenilen rengi vermeyebilir.ama akşam sür yat sabah bebek poposu gibi oluyor.

4 eylül 16:48

89. Çok övüldüğünden merak edip almıştım bir alana bir bedava kampanyasıyla. Ne kadar beğensem de kavanozda ürün kullanamadığımı bir kez daha içime oturarak anladım bu ürünle. Yapısı kalın, dudağı kaplıyor ve yoğun nemlendirme sağlıyor gerçekten, kokusuna da bayıldım. Ancak o kalınlık yine de bazen fazla geliyordu bana. İkisi de yarım kalarak çöpü boyladı, kavanozda ürün sevmeyenler ama çok güzelmiş kullanırım diye almasın bence.

4 eylül 13:04

5

88. gerçekten iyi bir lip balm.hatta ilginc olacak belki ama sanki dolgunlaştırıyor,ya da bana oyle geldi.gece yatmadan sürünce sabaha dolma dudakla uyanıyorum gibi gibi.seviyorum.

4 eylül 12:09

87. favori lip balmım olabilecekken çok üzülerek söylüyorum ki dudak çevremde sivilce çıkarttı. aralıklarla beş sefer denedim ve beşinde de sonuç aynıydı :( oysaki verdiği nemi çok sevmiş, kokusuna bayılmıştım.

neyse gideyim de biraz sevdiğim her şeyin neden bana zarar verdiğine dair derin düşüncelere dalayım...

4 eylül 03:26


4

86. yoğun ve etkili bir dudak kremi. kokusu gayet hoş, rahatsız edici değil kesinlikle. mat bir bitişi var, kesinlikle en sevdiğim özelliği bu oldu. ancak bende kavurma yedikten sonra dudakta donan yağ hissi uyandırdığı için(gizlinot: kurban bayramı etkisi kusura bakmayın .d ) gündüz kullanmak hoşuma gitmiyor. yatmadan önce sürmek için oldukça ideal bence. ben kozmela'dan bir alana bir bedava kampanyasıyla aldım. bu tarz kampanyalarda yakalarsanız fiyatı da gayet makul oluyor.(gizlinot: blistex'in 24 tl olduğunu düşünürsek)

3 eylül 18:32

85. Oldukça bereketli,portakalli kek kokulu ilk basta neredeyse yemek istediğim dudak balmı.Genelde yatarken kalın bir tabaka halinde süruyorum sabaha yerinde duruyor oluyor asiri kuruyan dudaklarıma oldukca iyi geliyor alın aldirtın internette genelde 2 al 1 ode oluyor o zaman fiyatı da iyi oluyor.

6 ağustos 20:05

84. Kışın kullanımını en sevdiğim balm. miktarını abartmadığım sürece üzerine ruj da uygulayabiliyorum.cok parlak durmuyor blistex gibi.onu sürünce dudağıma vicks sürmüş gibi oluyorum. içindeki minik partiküller de peeling vasfı görüyor.hafif ovalayarak sürüp yattığınızda sabaha pürüzsüz ve yumuşak oluyor.

4 ağustos 13:42