4.4
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (73)
  • oylar (9)
  • medya (4)

73. yoğun kıvamından dolayı az miktarda kullanılmasını tavsiye ettiğim dudak bakım kremi. Özellikle de kışın evden çıkmadan önce sürülmeli. Kokusu çok hoş. Ancak kavanozda olması kötü çünkü taşınması zor oluyor.

22 şubat 15:45

72. kokusuna bayıldığım ancak kavanozda olmasından hiç hoşlanmadığım dudak kremi. maalesef benim dudaklarım üzerinde çok fazla bir etkisini hissedemedim. sürerken elime minik pütürler geliyor ve hiç hoşuma gitmiyor bu durum. o kadar baktım ama bu tarz bir yorum göremedim. indirimden almıştım ve aldığımdan beri böyle acaba bozulmuş olabilir mi? sanki küçük şeker taneleri varmış gibi pütürler geliyor elime. kullanan süslüler aydınlatırsa çok sevineceğim.

21 şubat 16:25

71. Her ne kadar stick formunda olmayan dudak balmlarını sevmesem de stick şeklinde olanını hiç görmediğimden yok sanıp kavanoz şeklinde olanı almış bulundum. Bir kere o meşhur kokusunu çok da merak etmeyin tamam güzel kokuyor da girdilerde abartılmış bence. Ben de bir Blistex fanı olarak ona döneceğime emin şekilde kullanmaya başladım ve başlarda da yanılmamışım diye düşünürken bir müddet sonra gece sürüp yatınca sabah dudaklarımın çizgili görünümünü hafiflettiğini fark ettim. Nemlendirmesi de güzel kesinlikle fakat o çizgiler gidince ben sabah sabah bi mutlu oluyorum bi hoşuma gidiyor ki anlatamam. Zaten çok ince olan dudaklarımın en azından düzgün görünmesi cidden hoş oldu. Blistex kadar onarıcı değil belki ama ben baya sevdim kendisini şimdi aklımda stick olanı var inşallah onu da deneyince yazarım buraya.

14 ocak 18:27


70. daha iyisi üretilene kadar blistex zeytinli ve bu. yani benim için. çok neme ihtiyacı duymayan birine fazla kalın gelebilir ama miktarını ayarladıktan sonra bundan şikayet edilmesini anlamıyorum. yağlı olmayan, parlatmayan bu sebeple rujlarla uyumu mükemmel olan bi şey bence.

6 aralık 2017 15:04

69. daha 2 gündür kullanıyorum ama ben bunu çok sevdim. gidip gelip sürüyorum, dudaklarım yumuşacık oldu ve nemlendi. rujların altına sürdüğümde mat rujlar satin duruyor. dudak kurutan kylie liquid matte rujlar sabitlenmiyor ve kurutmuyor dudağı. rujlar pürüzsüz duruyor ben çok beğendim.

5 aralık 2017 18:29

68. Hiçbir işe yaramayan dudak kremi. Aşırı çatlayan dudaklarım var. Koparma huyum da eklenince felaket bir görüntü çıkıyor ortaya. Çok övülünce deneyeyim dedim demez olaydım. Yapısı çok kalın. Kesinlikle hiçbir rujun altına sürülemez. Onarıcılığı sıfır. Daha dün gece tekrar şans vereyim dedim yok nasıl sürdüysem sabaha öyle dudaklarım bir gram mı değişiklik olmaz yok olmadı. yoluma bioderma atoderm stickle devam edicem. Nuxeün bir gecede yapamadığını yarım saatte tek sürüşle yaptı bebeğim. Almayın şu nuxe kremi almayın.

26 kasım 2017 14:34

67. Dudak nemlendiricisi olamayacak kadar agir yapili bir urun. Ben de tirnak kenari nemlendiricisi olarak kullanip bitirmeye calisiyorum. Tekrar almayacagim bir urun. 

26 kasım 2017 12:30


66. Asla nemlendirmiyor, çatlakları onarmıyor, sadece dudağın üzerinde bir tabaka oluşturuyor yani koruyor bir nevi.

Kış aylarında ürün oldukça katılaştığı için sürmek çok zor, o tabaka çok kalın oluyor. Hele ruj öncesinde hiç kullanılır gibi değil. Sürmeden önce biraz kaloriferin üzerinde bekletiyorum, öyle sürülebilir hale geliyor. Bitirmek için her gece sürüyorum, tekrar almayacağım.

26 kasım 2017 12:23

65. kozmelanın sitesine her girdiğimde indirimde ama acaba kalanları mı gönderiyorlar, bir ürün nasıl sürekli indirimde olur diye tarihi geçmiş ürün faciası yaşamamak adına cesaret edip alamıyorum.

25 kasım 2017 16:14

64. Ben kavanozda olmasını seviyorum hijyenik olmasa da. Bu ürün geceleri maske gibi uyguladığımda tüm kış kurtarıcım oluyor ama yanlışlıkla ruj sürmeden nemlendirsin diye uygulamamak lazım bence çünkü çok koyu bir yapısı var. Dudak nemlendiricisi gibi değilde dudak için uyku maskesi gibi kullanıldığında gerçekten güzel toparlıyor dudakları

25 kasım 2017 01:40