4.3
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (102)
  • oylar (21)
  • medya (4)
4

102. Bu kadar övüldüğü için uzun zamandır merak ettiğim, hepsiburada.com'da 9,98 TL ye görünce merakıma yenilip 2 tane edindiğim lip balmdır kendisi. Öncelikle kokusu muhteşem. Kavanozda olduğu için hijyensiz olduğunu söyleyen süslüler olmuş. Bu tarz kavanozdaki ürünler için ben her zaman ufak bir spatula tarzı bir şey kullanıyorum ve her seferinde parmağımı daldırıp bakteri üremesine engel olmuş oluyorum. İçinde minik minik partiküller var, bazıları için rahatsız edici olabilir ama dudağa sürdükten bir süre sonra kayboluyor, muhtemelen eriyor. Nemlendirmesini yeterli buldum, özellikle gece uyumadan bol bol sürüyorum, sabah pambık gibi dudaklarla uyanıyorum. Yeniden alabilirim, almayadabilirim çünkü dudak bakım ürünlerinde yeni şeyler denemeyi seviyorum.

16 ekim 18:56

101. dudak kreminden beklenen en önemli şey olan nemlendirme işini hakkıyla yapan bir ürün. çatlakları önlemenin yanında, muhtemelen içeriğindeki limon yağı sayesinde dudağa doğal bir pembelik veriyor. içindekiler listesi doğal ürün tayfasını tatmin edecek nitelikte. hafif portakal/bal kokusu bayağı hoşuma gitti, kutusu da gayet elegant görünüyor. yani ne diyeyim, neredeyse her şeyiyle sevdim.

kavanozdan elle daldırarak sürme meselesine gelince... tabii bu pek hijyenik bir yöntem değil. bu yüzden küçük bir spatula ile uygulamak daha uygun.

henüz kış aylarında denemedim ve merakla bekliyorum önümüzdeki aylarda performansı nasıl olacak diye. ancak sonbahar/yaz için gayet yeterli.

açıldıktan sonra birkaç ay içerisinde bitirilmesi tavsiye edilir. zira bu süre zarfında yapısı değişiyor ve uygulaması da aynı olmuyor.

14 ekim 01:20

100. Artıları:

Kokusu ve yapısı çok güzel.

Dudakları gerçekten nemlendiriyor.

Eksileri:

Kavanozdan parmak daldırarak almak pek kullanışlı ve hijyenik değil. 

Birkaç hafta kullandıktan sonra bu kremin varlığını birkaç ay unuttum ama gerçekten en fazla 2 ay. Sonra kavanozu açtığımda ürün tamamen bozulmuştu, o güzelim koku gitmişti. O yüzden tekrar almam. 

13 ekim 23:48


5

99. kokusuna bayıldığım, dudakları gerçekten yumuşatan ve yapış yapış olmayan dudak balmı. küçük ama 1 aydır kullanıyorum hem performansından hem de resmen bitmeyişinden memnunum. çok az bir miktar yeterli oluyor. kesinlikle bittikçe alacağım. bb beeswax ve bu favorim. 

13 ekim 21:07

98. Kendimi bildim bileli dudaklarımı dişlerimle yolarım. Gece, gündüz, stres, rahatlık, sıcak, soğuk hiç farketmez, farkında bile olmuyorum çoğu zaman yaptığımın. Kullandığım belki de yüzlerce lip balm arasından en iyi gelen bu oldu. yani dudaklarımı yolmayı bırakmadım ama en hızlı toparlayan lip balmımdır, canımdır. enfes kokusu da bonusu.

7 ekim 03:12

97. herkeste aynı sonuç vermeyebilir ama yıllardır çözüm bulamadığı kış çatlağını yok eden, parlamayan, yapışmayan süper dudak balmı. origins kullanıyorsanız bunun balmı da lip stickide origins kadar yoğun portakal kokusuna sahip değil. hissetmiyorsunuz bile.

fiyatları özellikle istanbul ulus çevresindeki eczanelerde allahuekber dağına ulaşmış. uygun fiyatlı arıyorsanız levent metrosunda metrocitye girmeden ilerisindeki eczanede yüzde 50 indirimle..

6 ekim 22:09 6 ekim 22:20

3

96. ana maddesi bal olan, doğal yağlardan üretilen, minik bir cam kavanozda satılan mat dudak kremi. dudaklarınızı yumuşacık yaparak iyileştireceğini vaad ediyor. diğer bilindik dudak kremlerine nazaran bitişi mat olduğu için rujların altına rahatlıkla uygulanabiliyor.

kullananların büyük bir çoğunluğu ürünü beğenmiş ve memnun kalmış. benim de hoşuma gitti ama dünyanın en iyi dudak kremi olamadı benim için. olmasada olur kategorisinde. ucuza bulursam alırım ama almak için dağları delmem. yapısı da benim pek hoşuna gitmedi açıkçası. sanıyorum ki mat olduğundan dolayı. 10 üzerinden 7 veriyorum kendilerine.

19 eylül 21:43


95. Hayatım boyunca tek bir koku, tek bir esans, tek bir parfüm vs. kullanacak olsam kesinlikle bunun kokusunu isterim..

Çok güzel nemlendiriyor yapısı çok yoğun ancak bir türlü emilmiyor. Acaba ben mi kullanmayı beceremedim diye düşünüyorum ama alt tarafı bir balm ne gibi bir tekniği olabilir diye düşünerek vazgeçiyorum. Sahra çölü dudaklarım varken de, biraz daha toparlamış haliyle de geceden sürüp yattım sabaha hala emilmemişti. Tembellik edip bakım yapacağınız günlerde harika olabilir. Nuxe zaten güvendiğim bir marka buna da emilmiyor falan diyorum ama asla kullanmaktan vazgeçmiyorum. Aşk-Nefret ilişkisi böyle bir şey galiba.....

12 eylül 02:04

2

94. ben sevemedim.

dudaklarımı hep gece nemlendiririm, yani zaten bu ürünün gün içinde kullanılması söz konusu bile olamazdı benim açımdan, çok ağır ve dudakları renksizleştiriyor bir de içinde partiküller var. onun ötesinde nemlendirmesi klasik bir lip balm'dan daha başarılıysa da blistex kadar iyi değil. koku, ambalaj falan güzel ama.

4 eylül 20:45

93. aşkıma başlık açılmış:)

dudaklarım çok çatlar benim bide biraz çıkık ve büyükler baya belli olur çatlakları, kabukları. herseyi denedim ama bu kremin üstüne tanımam. hafif taneleri var ve baya uzun gidiyor, ben bir senedir kullanıyorum yarısına bile gelmedim, hergün kullanmama rağmen.gündüz kullanıma uygun değil onu söyeleyebilirim. içinde tanecikler var çünkü ve hafif yağlı bir hissi var. üstüne ruj istenilen rengi vermeyebilir.ama akşam sür yat sabah bebek poposu gibi oluyor.

4 eylül 16:48