yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.4
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (30)
  • oylar (27)
  • medya (4)
  5

  30. Gece yatmadan önce sürdüğüm, sabaha yumuşacık dudaklarla uyandığım, kokusunu da beğendiğim kavanoz formlu lip balm. 

  10 haziran 00:57

  29. yaklaşık 2 haftadır kullandığım lip balm. öncelikle yapısı çok kalın, emilmiyor. bu yüzden gün içinde kullanıma çok uygun olduğunu düşünmüyorum. kokusunu sevmedim diyebilirim. rahatsız edici değil ama garip bir kokusu var bence. iyi taraflarına geçersem gerçekten tedavi edici etkisini gördüm. gece yatarken kullandığımda gün içinde sürekli lip balm sürmeme gerek kalmıyor. kullanmaya devam ederim. 

  17 mayıs 01:47

  28. markanın kavanozdaki 15 gramlık dudak balmı.

  kokusu portakallı keke benziyor, çok sevdim. aknetrent tedavimde dudaklarım çatlayıp kanamaya başlayınca bu ürünü aldım ve dudaklarımı iki günde toparladı, nemlendirdi. gece sürüp uyuyunca sabaha pamuk gibi dudaklarla uyanıyorum aknetrent kullanmama rağmen.

  7 nisan 17:36


  27. Yaklaşık 2 senedir kullandığım, bu süre zarfında yaz-kış elimin başka bir lipbalma gitmediği, kokusuyla beni mest eden ve başka hiç bir lipbalmda bulamadığım performansı gösteren Nuxe ürünüdür. Elle uygulamaya yapmaya müsait olduğu için at çantaya çık tarzında bir ürün değil ama özellikle evdeyken elimden asla düşürmüyorum. Gece yatarken bolca sürüp uyuyorum. Sabah dudaklarım yumuşacık, onarılmış ve nemli bir şekilde uyanıyorum. 15 gr'lık ürün şu an güncel olarak indirimli hali ile 56-60 lira civarında bir fiyata sahip. Çok çok bereketli bu ürünü bence alın ve de herkese aldırın.

  24 ocak 18:48

  5

  26. Yapısını değişik bulanların alırken dikkat etmediğini düşünüyorum. Eskiden sadece tek tipi vardı, şimdi vegan, Fransız kalitesinde  gibi türleri var, klasik olan da hala var bildiğim kadarıyla. Benim son aldığım da aynı yapıda. Toplam 3 kutu bitirdim ve 4.yü yeni açtım. Bence üstüne lip balm yok, sayesinde 3 kıştır asla dudaklarım çatlamıyor.

  6 ocak 05:06

  5

  25. Eski tasarımlı olanı zamanında bir alana bir bedava varken bir yerde, stoklamistim. O yüzden yeni alacak olanlara doğru bilgi olur mu bilmiyorum icerigi değiştiyse. Yapısı tam bir balm, yani çok yoğun, içinde hafif tanecikler var. Buram buram portakal kokuyor iyi anlamda. Burts bees in bal kokusundan nefret eden ben bunu çok rahat kullanıyorum. Daha bir tane de acmadigim var. Asla bitmeyen bir ürün arkadaslar gramaji çok fazla. Gece sürüyorum sabaha dudağım baya nemli oluyor. Diğer gece dudak maskelerine para dökmeyin boşuna fiyat gramaj olarak indirimde yakalarsaniz kapın.

  5 ocak 18:51

  3

  24. yaklaşık 3 senedir, abartmıyorum her gece kullandığım lip balm kendisi. dudaklarım roaccutane kullanan bir bireyinkinden hiçbir farkı olmayacak kadar kuru, ve ben o kurulukları yolduğum için yaralı. 3 sene önce edindiğim reve de miel'in içinde peeling tanecikleri vardı, yapısı biraz daha yağlıydı ve gece sürdüysem sabah bebek dudaklarıyla uyanıyordum. mucize gibi bir şey olduğundan fiyatı da bana cazip geliyordu. ancak yeni aldığımın içinde o peeling tanecikleri yok, ve asla dudağımı iyileştirmiyor. belli ki formülü değişmiş, o güzelim lip balm gitmiş yerine öylesine bir lip balm gelmiş.

  5 ocak 00:46


  4

  23. Kokusu mükemmel ambalajı çok şık olan lip balm. Yapısı çok yoğun, gramajı çok fazla. Çok az uygulamak yettiği için uzun süre gideceğini düşünüyorun. Birkaç eksi yönü var: eğer dudak içlerine doğru getirirsem dudaklarımı birbirine yapıştırıyor. Kenarlarda birikme yapıyor. O yüzden de ince bir tabaka sürmek lazım. Dün oldukça soyulmuş yaralı dudaklarıma sürdüm ve akşama toparladı diyebilirim. İndirimde bulunursa alınabilir.

  ilgili medya:
  2
  21 eylül 2020 18:55

  5

  22. Şaka gibi bir lip balm, geçen sene almıştım aklıma geldikçe de sürerim hala yarısına gelebildim. Bundan önce blistexin mavi olan tüpünü kullanırdım. Ama onun yerini çoktan aldı bu ürün. Kokusu yukarıdaki süslünün de dediği gibi aynı portakallı kek, biraz biraz limon..çok minik partikülleri var peeling gibi 10-15 sn sürüyorum yumuşacık yapıyor dudaklarımı. Öneririm süslüler başka ürünlere bakmayın bile.

  10 mayıs 2020 23:53 11 mayıs 2020 09:48

  5

  21. bana bütün lip balmları köşeye attıran bir ürün olmuştur. recete.com'dan 36 tlye almıştım. alırken fiyatı çok geldi bir lip balm için ama sonuna kadar hak ediyor. gerçekten portakallı kek gibi kokuyormuş, mat bir yapısı var. gece sürüp uyuyorum sabah dudaklarım pamuk gibi oluyor mat olduğundan dolayı rujların altına da güzel oluyor.

  15 ml'lik bir ürün bence baya bereketli kolay kolay bitmiyor. bundan önce avene cold cream kullanıyordum. bunu alınca onu unuttum resmen. alın aldırın.

  10 mayıs 2020 21:47