yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.7
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (13)
  • oylar (9)
  • medya (1)
  3

  13. yaklaşık iki haftadır kullandığım yüz temizleme jeli. yüzü gerçekten kurutmadan güzelce temizliyor. tek eksisi bence parfümlü olması. parfümlü ürünleri çok gereksiz buluyorum. iki dakikalık yüz temizliği de güzel kokmayıversin. ya da ne bileyim formülasyon kötü kokuyorsa uygun bir doğal yağ ile kokulu hale getir. sırf bu yuzden beğenmeme rağmen bitince almayacağım sanırım.

  20 eylül 2022 18:55

  12. yaklaşık bir aydır kullanıyorum ben temizlemesinden memnunum ama gün içinde çok ağır makyaj yapmıyorum bunun da etkisi olabilir daha ağır makyajlarda yetersiz kalabilirmis hissi veriyor bu arada ben kokusunu çok sevdim

  12 mart 2022 20:50

  3

  11. Buram buram bal kokan yüz yıkama jeli. Koku hassasiyeti olan uzak dursun. Performansından memnun kalmadım yüzümün temizlendiğini de hissetmedim. 

  29 eylül 2021 22:05


  3

  10. Deneme boyunu seyahatlerimde yanımda götürüyorum. Misel su ve pamuk taşımaya üşeniyorum açıkçası. Bu jel tek başına tek seferde makyajımı tamamen temizleyemiyor. İkinci yıkamayı da yapınca suya dayanıksız maskarayı, güneş kremi üstüne sürdüğüm fondöteni vs gayet güzel temizliyor. Bu şekilde kullandığımda bile asla cildimi kurutmuyor. Kokusundan çok hoşlanmamakla birlikte, çok rahatsız olduğumu da söyleyemem. Her gün kullanmak için temizlemesi yeterli olmayabilir ancak seyahatlerimde yanıma minimum eşya aldığım için kullanmaya devam ediyorum. Biterse yine sample boyunu alabilirim.

  1 ağustos 2020 13:46

  9. Yaklaşık bir senedir kullandığım ve vazgeçemediğim bir ürün. Karma cildim var ancak dönemsel olarak ciddi kurumalardan muzdaribim ve bu yıkama jeli kurutmadan,tahriş etmeden temizliyor; aynı zamanda çok güzel nem veriyor. Kokusu rahatsız etmiyor. Doğal içerikli olduğu için fazla köpürmüyor. Özellikle ağır makyaj yaptığım günlerde, Nuxe'un micellar yağıyla beraber double cleanse yaparak kullandığımda cildimi hiçbir kalıntı bırakmadan derinlemesine temizliyor.

  5 haziran 2020 22:39 2 şubat 2021 11:41

  4

  8. Genel olarak nuxe reve de miel serisindeki diğer ürünler gibi yoğun kokulu bir ürün. Ben kokusunu seviyorum ama koku hassasiyeti olanlar hoşlanmayabilir. yüzü germiyor, kurutmuyor ama direkt makyaj temizleme konusunda tek başına yeterli değil, suya dayanıklı göz makyajını çıkarmada başarısız. Uğraşırsanız da göz yakıyor. Ben göz makyaj temizleyicisi+Misel su temizliğinden sonra kullanıyorum, ancak böyle temizlenmiş hissettiriyor. İndirim takip ederseniz fiyat performans açısından başarılı bir ürün. 

  27 şubat 2020 17:41

  7. ürün bugün itibariyle elime geçti, 33 tl gibi inanılmaz bir fiyata aldım 200 ml ürünü. yüzüm makyajsızdı ancak denemek için sabırsızlandığım için denedim. kokusuna ve yapısına bayıldığımı söyleyebilirim. makyajlı surattaki performansı için editleyeceğim bu burada dursun.

  edit : makyajlı yüzümde waterproof mascara ile denedim. temizlemesine 8.5/10 veriyorum. temizleme sonrası yüzümü germemesi, nemli ve yumuşak bir his bırakması (bu özellikle kışın kuruluk problemi ile boğuşan şahsım için epey önemli) ise ürüne genel olarak rahat bir 9/10 vermemi sağlıyor. kiehls calendula yuz temizleme jeli kullanıyordum. fakat artan fiyatı malum. simdilik ona iyi bir alternatif bulmus gibiyim. ne kadar bereketli olduğunu göreceğiz. editleyeceğim tekrar

  20 nisan 2019 14:31 21 nisan 2019 21:50


  6. bunu gönül rahatlığıyla tavsiye ederim. yalnız makyaj temizleme noktasında ne kadar başarılı emin değilim, ben makyajımı yüzümü makyaj temizleme yağı ile ovaladıktan sonra şu yüz temizleme havlularıyla siliyorum, sonrasında bu jelle yıkıyorum. tek başına kullansam bütün makyajı sileceğini sanmıyorum ama yıkadıktan sonra yumuşacık yapıyor yüzümü.

  bir de tüm yüzümü yıkadığım için benim bir yüz temizleme jelinden ana beklentim kolayca tahriş olup kuruyup dökülen göz çevremde sorun çıkarmaması. bu hiç kurutmuyor, tahriş etmiyor, zerre probleme sebep olmuyor.

  20 nisan 2019 01:44

  5

  5. memnun olduğum bir ürün. karma hafif kuru cildim var. direkt makyaj temızleme ıcın kullanmadım. makyajı sildikten sonra temızlık için kullanıyorum. temızlemesınden memnunum. içeriği de hafif geliyor.

  18 aralık 2018 14:03

  4. ilk aldığımda kokusu çok ağır geldi ancak mecburen bitirmek zorunda olduğum için zamanla alıştım.Iyıkıde bırakmamışım kullanmayı gerçekten temizlik hissini sonuna kadar veriyor çok yoğun bir ürün.

  17 aralık 2018 12:45