0.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (13)
  • oylar (0)
  • medya (6)

13. yabancı youtuber'ların öve öve bitiremediği ürün. ben de gaza gelip amerika seyehatim sırasında sun beam ve gleam rengini aldım. fiyatları orda buraya göre biraz daha uygundu. yapısı likit olduğu için bence simden çok sedefli görünen bir aydınlatıcı. gleam rengi cilt tonuma uyduğu için amacına uygun aydınlatıcı olarak kullandım fakat gündüz ayarını fazla kaçırırsanız gerçekten disko topu gibi görünüyorsunuz, ama gece makyajı için çok güzel. sun beam aşırı pembeli ve açık olduğu için fondöten ve bb cream ile karıştırarak uygulamanızı tavsiye ediyorum hem fondötenin dokusunu yumuşatıyor ve cilde inanılmaz doğal bir parlaklık veriyor ama karıştrırken ayarına dikkat edin mercimek tanesi büyüklüğünden biraz daha ufak ekliyorum ben. böylece aldım boşa gitti demezsiniz.

21 ocak 08:25

12. Nars Orgasm allığa dupe gösterilen Beam rengini almıştım ben.Elimde sadece Mary Lou vardı bunu aldığımda. Önce tüm yüzüme sürdüm ama renginden dolayı fazla pembe kaldı. Aydınlatıcı olarak değil de allık gibi yanağıma sürüp kullanıyorum ben de.

Mary Lou allahsızıyla karşılaştırdığımda aşırı doğal evet ama başka aydınlatıcılar denediğimde hiç de o kadar doğal gelmemeye başladı...

İçinde sim yok zannederdim... Cilde sürdüğünüzde simler başta belli olmuyor. Fakat güneşin altına çıkarsanız ya da yüzünüze flaş tutarsanız o ye beybiiii!!!!

Sürer sürmez dağıtmakta fayda var. Yoksa sabitleniyor. Ben içindeki simleri fark ettikten sonra ince bir katman halinde yanağıma yayıp üstüne mat toz allık geçerek kullanmaya başladım. Bence öyle müko oluyor.

Ayrıca içindeki simleri de bu yaz fark ettim.. Kışın hiç de öyle rahatsız etmemişti

19 ocak 23:35

11. içnde koca koca simler olan. cildi aydınlatmak yerine parça parça sime bulayıp yağlandıran bir ürün. direk çöpe gitti

22 şubat 2017 09:53


10. Bugün yılbaşı zamanı kargo bedava kampanyasıyla sipariş verdiğim nyx aydınlatıcısı gleam elime geçti. Çok büyük heveslerle yüzüme sürdüm ancak ürün kesinlikle hayal kırıklığı. Yüzde aşırı sim sim duruyor, aydınlatma olayının simde olmadığını bu firmalar çözemiyor mu acaba? Çöpe gitmeden belki far olarak gözümün üstüne denerim:/

6 ocak 2017 16:16

9. sunbeam rengi benim gibi beyaz tenliler için biçilmiş kaftan. minnacık elinizin arkasına alın yüzük parmağınızla yanaklarınızın en üst noktasına ve kaş altınıza tampon hareketlerle geçin. nazik sürerseniz çok doğal gözüküyor.

31 aralık 2016 10:07

8. Sunbeam rengine sahip olduğum, beyaz tenlilere çok uyan sürüldüğü anda yüze canlılık veren likit aydınlatıcı. Kullandıktan sonra el alışkanlığından toz aydınlatıcıyla hafifçe üstünden geçiyorum ama olmasa da olur, çünkü kendi başına da gayet etkili ve kalıcı. Özellikle gece makyajlarında yoğun kullanıyorum çok memnunum

1 ekim 2016 01:39

7. Elimde sunbeam olanı var. Gerçekten güzel bir ışıltı veriyor. Bir highlighter aşırı olarak bu ürünü çok beğendiğimi söyleyebilirim. Mary Lou çok fazla diyenler bu ürünü değerlendirmeli diye düşünüyorum. Pembe-beyaz ışıltısıyla beyaz tenli kişilere önerimdir.

26 eylül 2016 14:44


6. Bende gleam olanı var ve uygun fiyatlı , benim gibi ışıltılı ürün arayanlar için gayet güzel bir ürün. Kesinlikle makyajın en sevdiğim , keyifle ve tadını çıkara çıkara uyguladığım ürün ayrıca. Bayılıyorum o elmacıklarımın sağlıkla ışıldamasına.

2 eylül 2016 18:27

5. bugün gleam olanını edindiğim aydınlatıcı. fiyatı 25.95 bu arada.

dün de sephora'da nars'ın likit aydınlatıcısını denemiştim. kesinlikle çok benziyor. ben likit allık olarak kullanacağım bu ürünü. fotoğraf ekliyorum.

13 ağustos 2016 19:48

4. sunbeam rengini amerika'dayken almıştım 7 dolar gibi bir fiyata, fondötene karıştırarak kullanılmıyor içindeki bariz simler yüzünden. real techniques stippling brush ile uyguluyorum.

28 kasım 2015 03:47 ed.26 ocak 2016 13:03