0.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (14)
  • oylar ()
  • medya (6)

14. Ne zaman sürsem “sen yüzüne botox mu yaptırdın” soruları duymama neden, çantamdaki en sevdiğim makyaj malzemem. Yapısı biraz simli, sanırım çok beyaz olmadığım için benim tenimde simler fazla patlamıyor. Aynı fiyat skalasında gerçekten ıslak, nemli görünüm veren bir muadil bulana kadar şimdilik çok memnunum. 

3 eylül 20:53

13. Bugün testerı olmadığı için iki elimde tartarak sunbean mi gleam mi alsam diye düşünürken görevli yardımcı oldu sunbeam’i alın gleam biraz koyu duruyor dedi. Ben de normalde açık tenliyim ancak yazın bronzlaşıyoruz elbette. 

Beyaz tenlilere de pembemsiler daha çok yakışır diye sunbeam’i aldım gitti. Ama eve bir geldim, acayip simli durdu. Belki gece makyajlarında daha güzel durur ancak gece dışarı çıktığım da yok ki... Öyle oturdum kaldım elimdeki hayalkırıklığına bakıyorum.

Neyse gleam de simli duruyormuş sanırım, en azından ten rengime uygun sim bombasını almışım.

Simsiz ve doğal duran likit aydınlatıcı önerecek süslüleri mesaj kutuma beklerim. Çok mutlu edersiniz beni.

13 ağustos 21:26

12. Gleam rengini yazın günlük makyajımda kullanıyorum. RT stippling fırça ile uyguluyorum. Çok güzel doğal bronz bir ışıltı veriyor, sim sim durmuyor. Ama bence çok kalıcı değil 3-4 saat sonra uçup gitmiş oluyor. Sabitleyici sprey kullanmadığımdan olabilir.

21 mayıs 13:33


11. yabancı youtuber'ların öve öve bitiremediği ürün. ben de gaza gelip amerika seyehatim sırasında sun beam ve gleam rengini aldım. fiyatları orda buraya göre biraz daha uygundu. yapısı likit olduğu için bence simden çok sedefli görünen bir aydınlatıcı. gleam rengi cilt tonuma uyduğu için amacına uygun aydınlatıcı olarak kullandım fakat gündüz ayarını fazla kaçırırsanız gerçekten disko topu gibi görünüyorsunuz, ama gece makyajı için çok güzel. sun beam aşırı pembeli ve açık olduğu için fondöten ve bb cream ile karıştırarak uygulamanızı tavsiye ediyorum hem fondötenin dokusunu yumuşatıyor ve cilde inanılmaz doğal bir parlaklık veriyor ama karıştrırken ayarına dikkat edin mercimek tanesi büyüklüğünden biraz daha ufak ekliyorum ben. böylece aldım boşa gitti demezsiniz.

21 ocak 08:25

10. Nars Orgasm allığa dupe gösterilen Beam rengini almıştım ben.Elimde sadece Mary Lou vardı bunu aldığımda. Önce tüm yüzüme sürdüm ama renginden dolayı fazla pembe kaldı. Aydınlatıcı olarak değil de allık gibi yanağıma sürüp kullanıyorum ben de.

Mary Lou allahsızıyla karşılaştırdığımda aşırı doğal evet ama başka aydınlatıcılar denediğimde hiç de o kadar doğal gelmemeye başladı...

İçinde sim yok zannederdim... Cilde sürdüğünüzde simler başta belli olmuyor. Fakat güneşin altına çıkarsanız ya da yüzünüze flaş tutarsanız o ye beybiiii!!!!

Sürer sürmez dağıtmakta fayda var. Yoksa sabitleniyor. Ben içindeki simleri fark ettikten sonra ince bir katman halinde yanağıma yayıp üstüne mat toz allık geçerek kullanmaya başladım. Bence öyle müko oluyor.

Ayrıca içindeki simleri de bu yaz fark ettim.. Kışın hiç de öyle rahatsız etmemişti

19 ocak 23:35

9. Bugün yılbaşı zamanı kargo bedava kampanyasıyla sipariş verdiğim nyx aydınlatıcısı gleam elime geçti. Çok büyük heveslerle yüzüme sürdüm ancak ürün kesinlikle hayal kırıklığı. Yüzde aşırı sim sim duruyor, aydınlatma olayının simde olmadığını bu firmalar çözemiyor mu acaba? Çöpe gitmeden belki far olarak gözümün üstüne denerim:/

6 ocak 2017 16:16

8. sunbeam rengi benim gibi beyaz tenliler için biçilmiş kaftan. minnacık elinizin arkasına alın yüzük parmağınızla yanaklarınızın en üst noktasına ve kaş altınıza tampon hareketlerle geçin. nazik sürerseniz çok doğal gözüküyor.

31 aralık 2016 10:07


7. Sunbeam rengine sahip olduğum, beyaz tenlilere çok uyan sürüldüğü anda yüze canlılık veren likit aydınlatıcı. Kullandıktan sonra el alışkanlığından toz aydınlatıcıyla hafifçe üstünden geçiyorum ama olmasa da olur, çünkü kendi başına da gayet etkili ve kalıcı. Özellikle gece makyajlarında yoğun kullanıyorum çok memnunum

1 ekim 2016 01:39

6. Bende gleam olanı var ve uygun fiyatlı , benim gibi ışıltılı ürün arayanlar için gayet güzel bir ürün. Kesinlikle makyajın en sevdiğim , keyifle ve tadını çıkara çıkara uyguladığım ürün ayrıca. Bayılıyorum o elmacıklarımın sağlıkla ışıldamasına.

2 eylül 2016 18:27

5. bugün gleam olanını edindiğim aydınlatıcı. fiyatı 25.95 bu arada.

dün de sephora'da nars'ın likit aydınlatıcısını denemiştim. kesinlikle çok benziyor. ben likit allık olarak kullanacağım bu ürünü. fotoğraf ekliyorum.

13 ağustos 2016 19:48