sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  3.5
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (21)
  • oylar (4)
  • medya (7)

  21. bende sunbeam rengi olan likit aydınlatıcı.

  mini boyunu aldım. herkese de mini boyunu öneririm çünkü her gün sürülse bile çok uzun süre gidecek gibi duruyor. çok az miktarda alınca bile iki yanağa yetiyor çünkü.

  sunbeam rengi pembemsi açık bir renk. parmaklarımla veya nemli bir süngerle uyguluyorum. yaldır yaldır parlamıyor, (gizlinot: öyle olmasını istediğimde üstünden toz highlighter ile geçiyorum) cilt tonumla (gizlinot: referans olması için fenty 105, mac studio fix nc5, too faced btw swan) bütünleşip hoş bir görünüm sağlıyor. tek eksi yanı çabuk sabitleniyor. bitince başka bir likit aydınlatıcı gözüme takılmazsa tekrar alırım.

  8 temmuz 21:38

  20. ışıltısı benim için sönük olan likit aydınlatıcı. elmacık kemiklerime ve burnumun ucuna ıslak süngerle uyguluyorum, ama asla parıldıyormuşum gibi hissetmediğim için toz bir aydınlatıcıyla üzerinden geçme ihtiyacı duyuyorum. fazla parlamak istemeyenler için uygun bir ürün. benim gibi yaldır yaldır parlamak isteyenler hiç almasın. bir de fondötenle karıştırıp uygulanabildiği yazılıyor ama -bence- kesinlikle böyle kullanılmamalı. bütün yüzünüzde minik minik simler beliriyor ve pürüzleri, kusurları belirgin hale getiriyor. bir daha almam.

  3 temmuz 19:14

  19. youtube a ıslak makyaj yazdığımda aydınlatıcı olarak yerli yabancı herkesin bu ürünü kullandığını gördüm. gerçekten güzeldir o zaman diyip sunbeam rengini aldım koşup. ilk kullandığımda cidden çok hayal kırıklığına uğradım çünkü sim sim duran ve aydınlatmaya kıyıdan bile yaklaşmayan bir ürün gibiydi. bir kaç kere daha şans verdim ama anlaşamadık. bu arada ben parmak uçlarımla pıt pıt uygulayıp dağıtıyordum. en son bugün kullandım ve gerçekten çok beğendim hsakhjhd çok tutarsızım evet ama sorun uygulamadaymış sanırım. çünkü bugün ürünü yine parmak uçlarımla pıt pıt uyguladım ama asla dağıtmadım, dağıtmadığım için başlangıç yeri çok belli oluyordu oranın da üstünden çok hafif nemli süngerle geçtim ve bence en önemli adım sabitleyici olmasına gerek yok, bir yüz spreyi kullanmak. o zaman gerçekten o ıslak içten parlama görüntüsünü elde edebiliyorsunuz. kısaca çok dağıtmayın süslüler olay buymuş.

  3 mayıs 01:15 3 mayıs 01:16

  4

  18. Unicorn sevenler için ideal bir aydınlatıcı. Ancak dağılımı biraz sıkıntılı yüze iyice yaymak lazım yoksa iz kalıyor. Böylelikle az kullanıyorsunuz. Uzun süre gidiyor minik olduğuna bakmayın :)

  13 ocak 02:53

  17. nomakeup makeup ile güzel giden ama fondötenin üstüne hiç beğenmediğim bir ürün. açık pembe rengi de bana biraz koyu geldi, esmer tenli arkadaşlarımda ise güzel ve doğal duruyor

  31 aralık 2018 14:31

  16. haftalık makyaj kutuma koydum bu ürünü her gün farklı bir şekilde sürüp düzgün bir görünüm elde etmeye çalışıyorum lakin olmuyor olduramıyorum.

  önce parmaklarıma yayıp dokunayım pıt pıt dedim ama anında elde kuruyor yüze geçmiyor parmaktan. sonra yüzüme sürüp hemen elimle yayayım dedim o da olmadı yayılmıyor leke gibi duruyor. süngerlerle de denedim onda da leke gibi geldi gözüme ama en başarılı sonucu az önce düz kesimli bir fırça ile aldım.

  renk ve yapı olarak sunbeam renginin pembeye çalan bir yansıması var ve baya baya simli. görüntü olarak ben beğendim ama uygulaması çok zor olduğu için tekrar almam.

  16 kasım 2018 00:58

  1

  15. içinde koca koca simlerin olduğu sözde aydınlatıcı. direk süremeyince fondötene karıştırayım dedim ama yüzümde büyük pullar bıraktı geride. hiç sevmedim zaten nyx setinin içinde gelmişti.

  ilgili medya:
  2
  15 ekim 2018 21:03

  14. Ne zaman sürsem “sen yüzüne botox mu yaptırdın” soruları duymama neden, çantamdaki en sevdiğim makyaj malzemem. Yapısı biraz simli, sanırım çok beyaz olmadığım için benim tenimde simler fazla patlamıyor. Aynı fiyat skalasında gerçekten ıslak, nemli görünüm veren bir muadil bulana kadar şimdilik çok memnunum. 

  3 eylül 2018 20:53

  13. Bugün testerı olmadığı için iki elimde tartarak sunbean mi gleam mi alsam diye düşünürken görevli yardımcı oldu sunbeam’i alın gleam biraz koyu duruyor dedi. Ben de normalde açık tenliyim ancak yazın bronzlaşıyoruz elbette. 

  Beyaz tenlilere de pembemsiler daha çok yakışır diye sunbeam’i aldım gitti. Ama eve bir geldim, acayip simli durdu. Belki gece makyajlarında daha güzel durur ancak gece dışarı çıktığım da yok ki... Öyle oturdum kaldım elimdeki hayalkırıklığına bakıyorum.

  Neyse gleam de simli duruyormuş sanırım, en azından ten rengime uygun sim bombasını almışım.

  Simsiz ve doğal duran likit aydınlatıcı önerecek süslüleri mesaj kutuma beklerim. Çok mutlu edersiniz beni.

  13 ağustos 2018 21:26

  12. Gleam rengini yazın günlük makyajımda kullanıyorum. RT stippling fırça ile uyguluyorum. Çok güzel doğal bronz bir ışıltı veriyor, sim sim durmuyor. Ama bence çok kalıcı değil 3-4 saat sonra uçup gitmiş oluyor. Sabitleyici sprey kullanmadığımdan olabilir.

  21 mayıs 2018 13:33