yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.8
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (27)
  • oylar (12)
  • medya (2)
  4

  27. Daha önce mac fix+ ve benefit face mist kullanmış birisi olarak, bunu da onlarla aynı düzeyde hatta daha da çok beğendiğimi söyleyebilirim. Üçü de ilk sıkımda ferahlık ve aydınlık veriyor ama nyx dewy finish adı üstünde, diğerlerine göre daha aydınlık ve sağlıklı görünüm sağlıyor. Fiyatının diğerlerine göre daha uygun olduğunu da varsayarsak benim için makyaj koleksiyonumda bittikçe aldığım ürünlerden birisi olmuştur. Kalıcılık konusunda yeterince yorum yapılmış zaten ve ben de katılıyorum.

  dün 15:59

  4

  26. adının hakkını verip gerçekten dewy bitiş veren bir ürün. makyajı güzel sabitliyor fakat bence çoğu diğer makyaj spreylerinden ayrıldığı özelliği rimelimin üzerine de rahatça sıkabiliyor olmam. asla oynatmıyor, akıtmıyor veya dağıtmıyor. denemek için watsonslarda genelde kasa yanlarında seyehat boyu olduğunu düşündüğüm mini versiyonları satılıyor. bir şans verin derim.

  10 ağustos 01:44

  25. Ben de kemeken gibi kep ve mezuniyet balosu için küçük boyunu almıştım. Kepte makyajımı yaparken farı sürdüğüm fırçaya ve bitince yüzüme sıktım. Ten makyajım normalde sadece bronzer ve allıkken kep için tüm yüzüme concealer ve aydınlatıcı bazı karıştırıp fondöten gibi sürdüm sonra pudraladım. Tabi alışık olmadığım bi görüntü olduğu için başta bi deliriyordum ki bunu sıkınca pudra resmen yüzümde eridi gibi bir görüntü oluştu. Saatlerce güneşte olmama sonra da dans edip koşturmama rağmen asla bozulmadı ve ışıl ışıl gösterdi. Özellikle farım sürdüğüm anki gibi kaldı.

  Balo için ağır bir makyaj yaptırdım yine yüzüm yüzüm gibi görünmediği için anlık yükselip bunu sıkınca kendime geldim. Balo gecenin bir yarısı bittiğinde ben kaymıştım yine de makyajım kaymamıştı.

  Küçüğünü bitirdim büyüğünü aldım dün, sanırım daha da alırım. Nyxin yeni bare with me sprayine de acaba bunu mu alsam demedim diyemem ama kalmamıştı, bir dahakine artık.

  1 ağustos 09:13

  24. mezuniyet makyajım için sabitleme spreyi arayışındayken sözlükte girdileri okuyup almaya karar verdim bu spreyi. nyx mağazasına girmeden önce almam gereken başka şeyler için watsonsa girmiştim ve kasa önünde mini boyunu gördüm. nyx mağazasında 30 ml 70 tl idi mini boyu ise 18 ml ve 25 tl idi hem daha hesaplıydı hem de ben günlük hayatımda kullanmadığım için mini boyu daha kullanışlı geldi ve aldım. makyajımı gerçekten sabahtan akşama kadar yüzümde tuttu. yakma falan yapmadı rimelimi vs de akıtmadı. ama ben alışık olmadığım için yüzüme sıkarken korktum ve sanırım biraz da yakında sıktım.. bir de gün içinde makyajım yüzümde pudralı bir görüntüye ulaşmaya başlayınca tekrar sıktım o görüntünün gitmesi için. sonuç olarak bence güzel bir ürün ben beğendim.

  6 temmuz 16:01

  5

  23. Işıl ışıl bir cilt yapan makyaj sabitleyici. Yazın fondöten ya da cc krem kullanamıyorum, yüzüm çok çabuk terlediği için ten ürünleri pek işime yaramıyor. O yüzden güneş kremi kapatıcı allıktan oluşan bir ten makyajı yaptığımda üstüne bunu sıkıyorum. Hiçbir ürün yerinden oynamıyor. Highlighter sürüp üstüne sprey sonra highlighter sürdüğünüz fırça ile sadece kalan ürünü şöyle bir geçtiğinizde highlighterınız çok güzel parlıyor. Ben bu ürünü simli farlarımda da uyguluyorum. Farı parmakla uygulayacaksam önce parmağıma hafif bir sprey sıkıp sonra farı sürüyorum, uzun saat simli farım hem yerimden oynamıyor, hem de parıltısı aşırı kalıcı oluyor. Küçük boyunu birkaç ay önce 28 tlye almıştım. Bittiğinde büyük boyuna kesinlikle geçerim.

  16 haziran 12:23

  22. En iyi sabitleyicidir. Özellikle ıslak görünümlü makyaj yapmayı seviyorsanız kullanmanızı şiddetle tavsiye ederim. Özellikle kışın ay fondotenim pullandı aman gözlerim aktı gibi şikayetlerin yegane silahı.

  21 nisan 02:17 21 nisan 02:18

  21. bende ne makyajı sabitliyor ne de parlaklık veriyor. makyajdan önce baz niyetine kullanırsam biraz parlaklık veriyor evet. şu an sadece almış olduğum için bitsin diye kullanıyorum.

  14 ocak 16:22

  5

  20. kozmetik diyetimi bozmama sebep olan ürün. o kadar çok istiyordum ki, aldım ve başım göğe erdi dkfkfk şöyle ki ben zaten ıslak bitişli bb krem kullanıyorum ve cildim de parlaktır o yüzden parlama konusunda istediğim tatmini sağlayamadı ama bir ara birkaç gün nemlendirici kullanamadım kaş çevrem kurudu pütür pütür oldu, bu spreyi makyajdan sonra sıkınca o pütürlük gitti tamamen. makyajı da çok güzel sabitliyor iyi ki almışım.

  14 ocak 12:52

  2

  19. Ben de çok işe yaramasını istediğim ama bir türlü anlaşamadığım sprey. İlk sıktığım anda yaşattığı ferahlık müthiş lakin ne aydınlanıyorum, ne ışıldıyorum ne de makyajım saatlerce kıpırdamadan duruyor. Ben bir şey anlamadım bu işten!

  14 ocak 00:42

  18. Pudralı görünümü almakta oldukça başarılı nyx ürünü. İlaç gibi bir kokusu var ama çok önemsemiyorum. Zaten kokusu yüzünüzde  kalmıyor sadece ilk sıktığınızda alıyorsunuz kokuyu. Makyajın kalıcılığını arttırıp arttırmadığından pek emin değilim ama kesinlikle makyajı yüzünüze oturtup pudralı görünümü alıyor

  25 aralık 2018 15:48