4.9
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (32)
  • oylar ()
  • medya (1)

32. Kargom az önce geldi, araştırmalarım sonucunda bunu almaya karar vermiştim ve çok doğru bir karar vermişim. Öncelikle ucu mükemmel, tam olarak 10 saniyede mükemmel bir eyeliner çektim. Kullanımı aşırı rahat. Bende flormar ın dipliner ı vardı, ucu sert ve sürümü zordu. Ayrıca hemen akıyordu. Şimdi test edeceğim tek bir şey kaldı o da akıp akmaması. Onu da editlerim.

 Ben siyahlığından da memnun kaldım. Hemen bitme-bozulma gibi bir durumu olmazsa bundan sonra almaya devam edeceğim.

Edit: durduğu yerde akmıyor, gülünce falan bulaşmıyor ama denemek için elimi sürdüğümde birazcık ucu dağıldı.. napalım elimizi sürmeyiz bizde(:

18 eylül 10:13 18 eylül 13:19

4

31. Yaklaşık 3-4 aydır kullandığım ve sevdiğim eyeliner. 

Sürümü çok kolay, kalıcı ve simsiyah. Önceden kullandığım kalem eyelinerlar (gizlinot: avon ve maybelline’nin adını hatırlamadığım eyelinerları) çok çabuk kurumuştu, bunda hala bir kuruma belirtisi yok. Önceden söylenmiş şeyleri tekrarlamak istemiyorum, kısaca çok memnun kaldım fakat sevmediğim tek yönü oldu: belli bir süre sonra sulanmaya başladı. Sürüyorum ve dağılıyor, far sürmüşsem öncesinde onu mahvediyor. Ben de kullanmadan önce peçeteye emdiriyorum fazlasını, o zaman pek sorun olmuyor. 

Güncel fiyatı: 39,99₺

30 ağustos 11:24

30. Evet, çok güzel eyeliner.

Ama 4-5 ay sonra mürekkebini akıtarak kendini imha ediyor.

24 ağustos 12:45


29. Buradan okuduğum kat von d ye muadil yorumlarına istinaden ve katvond yi zamlardan sonra almak mantıklı gelmediğinden yerine epic ink liner aldım. Fırçasının şekli aynı. hatta KVD ile ilk sürüşte istenen siyahlığı elde edememe durumunu bu üründe yaşamadım.(artısı diyebilirim) tek seferde siyah rengi ve istediğim inceliği elde edebiliyorum; ancak düşüķ ve yagli göz kapağına sahip biri olarak sürdükten bir kaç saat sonra çizdiğim çizginin kaşımın altına bulaşması hoşuma gitmiyor.

24 ağustos 01:52

28. Tam da dün başka bir markadan kahverengi eyeliner almışken bugün kahverengi rengini de çıkardıklarını gördüğümde aşırı üzüldüğüm eyeliner. Hay ben bugün gören kafamı...

İlk defa blogger şişirmesini hak ettiğine inandığım favorim eyelinerdır.

24 ağustos 01:11

27. nyx metal far paleti ve meşhur ultimate warm neutral paleti bana eyelinera ihtiyacım olmadığını düşündürüyordu. taaki bu eyelinerla karşılaşana kadar sürümü çok rahat akmıyor yapışmıyor ve kömür gibi bana yenideen eyeliner sürdüren nyx seni seviyorum 

27 temmuz 23:22

26. Sürümü kolay, kalıcı, göz kapağına bulaşmıyor. Öyle çok fazla eyeliner sürmem ama bu ürünü her kullanışımda beni çok tatmin etmişti. Ta ki aldıktan beş-altı ay sonra, sürmek için elime aldığım bir gün kapağı açmamla mürekkep gibi löp löp dökülmeye başlayana kadar. Ne yapacağımı şaşırıp direkt kapağını kapattım. Bu duruma neyin sebep olduğunu da anlayamadım ve epey üzülerek atmak zorunda kaldım. Siz de dikkat edin süslüler.

18 temmuz 20:28


5

25. hayatımın eyelinerını bulmuş durumdayım. özelliklerine bakacak olursak,

-gözü çok sulanan ve her şeye alerjik reaksiyon gösteren biri olmama rağmen asla dökülme veya akma yapmadı (ki bu benim için imkansızdır)

-çıkarması çok kolay, göz kapağını tahriş etmeden temizleyebiliyorsunuz

-2 dakikada kuruyor ve simsiyah görünüyor.

-39 lira olması lazım... ki kvd muadili olduğu düşünülürse uygun bir fiyat.

ben aradığımı buldum süslüler:)

18 temmuz 18:35

24. Fiyat-kalite ilişkisinde çok başarılı olan, kullandığım en iyi drugstore eyeliner kendisi. Uygulaması çok kolay, günlük kullanımlarda kesinlikle insanın elinin gideceği bir ürün. Rengi de yeterince siyah, akma veya dökülme yapmıyor.

Tavsiye ediyorum kesinlikle.

18 temmuz 01:16

23. akmayan, simsiyah ve çok kolay sürülen bir kalem eyeliner. şu an ikincisini kullanıyorum ve bittikçe almaya devam ederim muhtemelen. güncel fiyatı 39.99.

19 haziran 22:38