5.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (27)
  • oylar (8)
  • medya (1)

27. Sürümü kolay, kalıcı, göz kapağına bulaşmıyor. Öyle çok fazla eyeliner sürmem ama bu ürünü her kullanışımda beni çok tatmin etmişti. Ta ki aldıktan beş-altı ay sonra, sürmek için elime aldığım bir gün kapağı açmamla mürekkep gibi löp löp dökülmeye başlayana kadar. Ne yapacağımı şaşırıp direkt kapağını kapattım. Bu duruma neyin sebep olduğunu da anlayamadım ve epey üzülerek atmak zorunda kaldım. Siz de dikkat edin süslüler.

18 temmuz 20:28

5

26. hayatımın eyelinerını bulmuş durumdayım. özelliklerine bakacak olursak,

-gözü çok sulanan ve her şeye alerjik reaksiyon gösteren biri olmama rağmen asla dökülme veya akma yapmadı (ki bu benim için imkansızdır)

-çıkarması çok kolay, göz kapağını tahriş etmeden temizleyebiliyorsunuz

-2 dakikada kuruyor ve simsiyah görünüyor.

-39 lira olması lazım... ki kvd muadili olduğu düşünülürse uygun bir fiyat.

ben aradığımı buldum süslüler:)

18 temmuz 18:35

25. Fiyat-kalite ilişkisinde çok başarılı olan, kullandığım en iyi drugstore eyeliner kendisi. Uygulaması çok kolay, günlük kullanımlarda kesinlikle insanın elinin gideceği bir ürün. Rengi de yeterince siyah, akma veya dökülme yapmıyor.

Tavsiye ediyorum kesinlikle.

18 temmuz 01:16


24. kullandığım en iyi eyeliner. Mac , inglot , loreal , maybelline gibi bilimum markanın jel eyelinerlarını kullandım. iyi ki jelden vazgeçmişim. hiçbiri bunun kadar kalıcı değildi. Yapı olarak da güzel ve birkaç saniyede sürülüyor. fiyat uygunluğu ile gönüllerde taht kurdu.

5 temmuz 13:53 20 temmuz 12:24

23. akmayan, simsiyah ve çok kolay sürülen bir kalem eyeliner. şu an ikincisini kullanıyorum ve bittikçe almaya devam ederim muhtemelen. güncel fiyatı 39.99.

19 haziran 22:38

22. çekebildiğim en ince linerı kendisi sayesinde çekebildiğim eyeliner. waterproofluğunu elle ovalayınca veya temizlerken anlayabiliyorsunuz ancak maalesef kötü bir özelliğini keşfettim. ben maskaram dökülme yapıyor sanıyordum, meğerse bu yapıyormuş :( ayrıca maskaram gözümü irite ediyor sanıyordum, bu ediyormuş :( bu açıdan kendisini kışın kullanacağım.

8 haziran 16:06

21. benim kullanmakta zorlandığım eyeliner. hem düz çizgi vermiyor hem de düzeltmesi zor. çıkarması da zor. belki benim yetersizliğimdir ama hiçbir zaman tek seferde istediğim görüntüyü yakalayamadım.

24 mayıs 01:08


5

20. Yeni bebeğim, favorimdir. İncecik kuyruklar çekebilelim, iki dakikada eyeliner sürebilelim diye yapmışlar. Var olsunlar.

Simsiyah, kalıcı ve kolay. Gün içinde bir gafletle elimizle gözümüzü ovuştursak bile hafif sıyrıklarla atlatır bunu.

18 mayıs 13:35

19. Gün içinde akmaması güzel.Siyahlık açısından da fena değil.Sürümü normal kalem eyelinerlar gibi.Yani ben ekstra bir rahatlık göremedim.Ancak en büyük problemi 1 ay içinde bozulması.Kapağını açtığımda inanılmaz akmıştı.Ve ne yaparsam yapayım her tarafa bulaşmaya başladı.Sonrasında da fırçası kurudu.Sebebini anlayamadım.Ama bu problemden dolayı tekrar almam.

25 nisan 21:08

5

18. son bir kaç aydır bayılarak kullandığım ürün. sürümü benim için mükemmel kolay ve pratik. kalıcılığı muazzam. 

6 nisan 22:32