4.8
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (36)
  • oylar ()
  • medya (1)

36. nyx’in ucu sayesinde ince ve eşit eyelinerı kısa bir sürede çekmemi sağlayan, ancak 50 liralık fiyatıyla beni “ya bu ürün ne zaman bu kadar oldu neler oluyor” şeklinde isyanlara sürükleyen ürünü. en güzel yanı yüzümden ter değil resmen şelale akan günde bile bozulmaması. bir daha almak isterim ama o zamana kadar kaç lira olur kim bilir...

16 ekim 17:20

35. Yağ gibi kayan ve çok kolay çıkarılabilen güzel eyeliner. Siyahı essence gibi gri değildir ben burdayım der. Kahverengisiyle ise ciddi düşünüyoruz. 

8 ekim 10:49

34. Araştırmalarım sonucunda bunu almaya karar vermiştim ve çok doğru bir karar vermişim. Öncelikle ucu mükemmel, tam olarak 10 saniyede mükemmel bir eyeliner çektim. Kullanımı aşırı rahat. Bende flormar ın dipliner ı vardı, ucu sert ve sürümü zordu. Ayrıca hemen akıyordu. Şimdi test edeceğim tek bir şey kaldı o da akıp akmaması. Onu da editlerim.

 Ben siyahlığından da memnun kaldım. Hemen bitme-bozulma gibi bir durumu olmazsa bundan sonra almaya devam edeceğim.

Edit: durduğu yerde akmıyor, gülünce falan bulaşmıyor ama denemek için elimi sürdüğümde birazcık ucu dağıldı.. napalım elimizi sürmeyiz bizde(:

18 eylül 10:13 30 eylül 12:52


33. Siyahlığını ve ince uçlu olmasını çok sevsem de ne yazık ki bu eyeliner da benden akıyor. Denemediğim eyeliner çok az sayıda kaldı ve bu yaşımda hala aradığımı bulamadım:(

18 eylül 08:53

4

32. Yaklaşık 3-4 aydır kullandığım ve sevdiğim eyeliner. 

Sürümü çok kolay, kalıcı ve simsiyah. Önceden kullandığım kalem eyelinerlar (gizlinot: avon ve maybelline’nin adını hatırlamadığım eyelinerları) çok çabuk kurumuştu, bunda hala bir kuruma belirtisi yok. Önceden söylenmiş şeyleri tekrarlamak istemiyorum, kısaca çok memnun kaldım fakat sevmediğim tek yönü oldu: belli bir süre sonra sulanmaya başladı. Sürüyorum ve dağılıyor, far sürmüşsem öncesinde onu mahvediyor. Ben de kullanmadan önce peçeteye emdiriyorum fazlasını, o zaman pek sorun olmuyor. 

Güncel fiyatı: 39,99₺

30 ağustos 11:24

31. Evet, çok güzel eyeliner.

Ama 4-5 ay sonra mürekkebini akıtarak kendini imha ediyor.

24 ağustos 12:45

3

30. Buradan okuduğum kat von d ye muadil yorumlarına istinaden ve katvond yi zamlardan sonra almak mantıklı gelmediğinden yerine epic ink liner aldım. Fırçasının şekli aynı. hatta KVD ile ilk sürüşte istenen siyahlığı elde edememe durumunu bu üründe yaşamadım.(artısı diyebilirim) tek seferde siyah rengi ve istediğim inceliği elde edebiliyorum; ancak düşüķ ve yagli göz kapağına sahip biri olarak sürdükten bir kaç saat sonra çizdiğim çizginin kaşımın altına bulaşması hoşuma gitmiyor.

24 ağustos 01:52


29. Tam da dün başka bir markadan kahverengi eyeliner almışken bugün kahverengi rengini de çıkardıklarını gördüğümde aşırı üzüldüğüm eyeliner. Hay ben bugün gören kafamı...

İlk defa blogger şişirmesini hak ettiğine inandığım favorim eyelinerdır.

24 ağustos 01:11

28. nyx metal far paleti ve meşhur ultimate warm neutral paleti bana eyelinera ihtiyacım olmadığını düşündürüyordu. taaki bu eyelinerla karşılaşana kadar sürümü çok rahat akmıyor yapışmıyor ve kömür gibi bana yenideen eyeliner sürdüren nyx seni seviyorum 

27 temmuz 23:22

27. Sürümü kolay, kalıcı, göz kapağına bulaşmıyor. Öyle çok fazla eyeliner sürmem ama bu ürünü her kullanışımda beni çok tatmin etmişti. Ta ki aldıktan beş-altı ay sonra, sürmek için elime aldığım bir gün kapağı açmamla mürekkep gibi löp löp dökülmeye başlayana kadar. Ne yapacağımı şaşırıp direkt kapağını kapattım. Bu duruma neyin sebep olduğunu da anlayamadım ve epey üzülerek atmak zorunda kaldım. Siz de dikkat edin süslüler.

18 temmuz 20:28