sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  4.5
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (55)
  • oylar (18)
  • medya (2)

  55. Senelerdir kullanıyorum. Bir sürü muadilini kullandım onun yerini tutmuyor. Bir kere sürerken zorlanmıyorsunuz, kalıcılığı bana göre gayet iyi ve aylarca kullanılıyor ama benim için en önemli faktör kolay ulgulanabiliyor olması. 

  26 mayıs 10:54

  54. Kahverengisini aldım ve yüzümü pek güldürmedi. Açık bırakmama rağmen çok kısa sürede kurudu. Fırçasıyla da pek anlaşamadım ben, ince uçlu fırçalarla pek beceremiyormuşum bu eyeliner işini onu anladım. Fiyat da aldığım performansa göre çok çok yüksek. Ben jel linerlarıma devam.

  26 mayıs 02:48

  53. Öve öve bitiremedikleri eyeliner bu muydu dediğim bir ürün oldu. Ben kahverengisini kullanmıştım, belki siyah ile farklıdır bilemiyorum. Bastırmama rağmen renk vermedi. Haliyle birkaç kat sürmek zorunda kaldım. Bu sefer de alttaki dağılmaya başladı üstüne sürdükçe. acayip bir iş oldu anlayacağınız. Tavsiye etmiyorum. Kolay kolay bir ürünü çöpe atmam ama bu çöp oldu.

  22 mayıs 19:01

  3

  52. nyx'in fiyatı gittikçe coşan ürünlerinden bir diğeri. eyelinersız asla diyen biri olarak uzun zamandır merak ettiğim an itibariyle 60 tl olan ürünü indirimdeyken 42 tl'ye aldım. ilk izlenimim şöyle;

  fırçası alışılagelmiş likit eyelinerlardan çok farklı. keçe uçlu olmaması güzel, ürün çok daha yoğun geliyor ancak fırçası çok kısa olduğundan uygulamakta güçlük çekiyorsunuz. dokundurduğunuz yere çok yoğun miktarda ürün bırakmış oluyor.

  gerçekten opak bir ürün, tüm gün gözde kaldığı halde uçma-grileşme akma yapmadı. (bunun baz kullanmamla da ilgisi olabilir.)

  kapak sistemi güzel, şayet tam kapanmadıysa kapak düşüyor. ürünün kurumasını önlemesi açısından fevkalade olmuş.

  bunu önemsemeyenler olabilir ancak mat olmaması benim için eksi bir özellik. uygulama zorluğunu da hesaba katarsak bir daha almayı düşünmeyeceğim bir ürün.

  16 mayıs 20:45

  51. siyahını yaklaşık 1.5 yıldır sürekli kullanıyorum  ve ucunu bir süre açık da unuttum hatta fırçasının formunu da kapatırken sıkıştırdığım için biraz bozdum fakat performasını etkilemedi hiç biri hala oldukça iş görüyor ve bitmedi. geçenlerde kahverengisini de aldım bu yüzden. bulunduğum şehirde nyx şubesi yok ve watsons mağazalarına da getirmemişler o yüzden biraz kumar oldu benim için onlinedan söyledim. rengi çok açık değil koyu kahverengi. bu yüzden gözde kahverengi diye bağırmıyor ama siyah kadar da sert durmuyor tabiki. tam rengini bence tek katta veriyor ve kahverengi eyeliner için baya artı bir özellik. ikinci katı geçsem bile altındaki ürünü de kaydırmıyor hemen kuruduğu için, çoğu eyelinerda yaşadım bu durumu. kalıcılığı,dökülme yapmaması, bulaşmaması aynen siyah rengi gibi. fakat belki benimkinden kaynaklıdır bilmiyorum ama birkaç kere kahverengiyi kullandığımda gözde hiç rengini vermedi sulandırılmış gibiydi sanki. bu yüzden fırçası baş aşağı gelicek şekilde organizerde tutuyorum bunu yapınca aynı sorun başıma gelmedi bir daha. Bir de derdini seveyim butonu gerektiren bir durum fakat siyah ve kahverenginin ambalajı %100 aynı keşke renk farklılığıyla ilgili birşey falan eklenseymiş. Fiyatının 60 tl olmasını haşat ettiğim halde siyahı hala çok rahat kullandığım için pek sorun etmiyorum yarı fiyatına aldığım ve birkaç ayda kuruyan ya da fırçası bozulan birçok eyeliner kullandım.  (gizlinot: Pastel, flormar, maybelline, golden rose gibi birçok markadan en az bir eyeliner bitirmişimdir)

  Özetle Keşke başka renklerini de çıkarsalar dediğim kullandığım en başarılı eyeliner, füme, bordo, lacivert, kiremit gibi renklerini çıkarsalar düşünmeden alırdım sanırım

  6 mayıs 15:06

  50. Henuz 1 aydır kullandığım eyeliner. Senelerdir yves rocher'in likitini kullaniyordum. Memnundum ama bu markadan cok bahsedilince ilk kez risk alayim dedim ama kesinlikle buna değdi. Gercekten çok rahat şekil verebiliyorsunuz elinizle germenize gerek kalmadan. Bir süre sonra akma yaptığından bahsedilmiş, ben de buna önlem olarak dik pozisyonda tutarak kutuya koyuyorum hep. Eğer bu taktik işe yararsa editlerim. Akma yaparsa kesin kesin editlerim! (:

  15 mart 21:41

  49. Bir eyeliner sevdalısı olarak "Sen daha önce neredeydin?!" dediğim üründür. Ucu incecik ( ki bu istediğiniz şekilde kuyruk çizebilmenizi sağlar), rengi simsiyah, kalıcılığı ise muazzam üstelik misel su ile de bir o kadar kolay çıkar. İndirimdeki fiyatı 41 lira civarıdır, helali hoş olsun alınmalı. Tek dikkat edilmesi gereken husus, ucu keçe değil minik minik kıllardan oluşmaktadır, bu yüzden kapağını kapatırken, kapağın kenarında sürterek kapatırsanız ucundaki kıllar ayrılır ve fırça ucunun yapısı bozulur. Onun dışında şahane!

  14 mart 00:20

  48. Simsiyah, ince ucu sayesinde sürümü kolay ve akmayan eyeliner. Eyeliner sürmeyi beceremeyenler bile rahatlıkla kullanabilirler. Kahverengi olanını da merak ediyorum. 

  12 mart 00:18

  47. ucunun inceliği ve buradaki olumlu yorumlar sebebiyle denemeye başladığım ve çok beğendiğim eyeliner. siyahlığı bana yeterli derecede geldi. mac blacktrak kadar mat ve grimsi durmuyor ama lorealler kadar da parlak ve ıslak değil. ikisinin arasında sürümü rahat bir kalem eyeliner. yıllardır krem eyeliner kullanıyorum ve bu eyelinerın pratikliği ilaç gibi geldi resmen. çok kolay, incecik, jilet gibi eyeliner çekebilme imkanı veriyor. kalıcılığı benden 10/10 aldı, hiç akma, bozulma yapmadı. yorumlarda bahsedildiği gibi eyelinerın yapısında da henüz bir bozulma yaşamadım yaklaşık 2 aydır kullanıyorum.

  11 mart 16:30

  46. Bende iki rengide olan eyeliner. Siyah olandan oldukça memnunken kahverengi olanı çok sevemedim. Net şekilde rengini veremiyor çünkü istediğim etkiyi alabilmek için biraz uğraşıyorum. Şimdilik akma problemi olmadı. Siyah olanı kullanmaya devam etmek istiyorum ama fiyatı nedeniyle iyi bir indirim kovalamam gerekecek sanırım.

  27 şubat 03:24