sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
4.6
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (41)
 • oylar (15)
 • medya (1)

41. simsiyah ve uzunca kullanılabilen (gizlinot: yaklaşık 5 aydır kullanıyorum henüz bir akma sorunu yaşamadım) en güzel eyeliner. Güncel fiyatlarıysa uçmuş durumda. Yedek ürünüm de bittiğinde alır mıyım bilmiyorum. Tahminen ben yenisini alana kadar 100 tl'yi bulacaktır :(

Kahverengisi ise güzel ancak net bir kahvelik için üstüste geçmek gerekiyor. Kahverengi maskarayla harika oluyor.

7 ocak 11:43

40. Birkaç ay kullandım ve burada bu eyelinera ne kadar aşık olduğumu yazmıştım amaaa

Uzun süre kullandıktan sonra sanırım basınçtan dolayı kapağı arada kendini atmaya başladı sonra boyası akmaya başladı. Sürdüğümde dağılma yapıyodu. Tamam dedim ara sıra kullanırım dedim ve haftada bir kullanmaya başladım bu sırada da boyası çok gelmesin diye ters koyup saklamaya başlamıştım ama bir hafta sonra kullanayım dediğimde bir baktım kapağı yok ve kurumuş. Yine kapağı kendini atmış ve artık eyeliner kuruduğundan kullanılamıyor. Çok para verdim ama özellikle 60 tl olmuşken bir daha almam

4 ocak 00:44

39. düşük göz kapaklarım var ve daha önce sadece the balmın eyelenırını kullandım aralarındaki tek fark epic ink linerin akmaması. siyahlığı kullanımı güzel bence. şimdi gözüm kahverengi olanda.

24 kasım 2018 20:50

38. İlk aldığımda çok memnundum kısa sürede harika eyeliner çekiyordum, akma bulaşma yapmıyordu kalbimi çalmıştı. Lakin bir süre sonra bir şey oldu çok fazla ürün vermeye başladı, fırçasının ucu deforme oldu ve bununla eyeliner çekmek ciddi bir eziyet haline dönüştü. Ki ben 4-5 yıldır neredeyse her gün eyeliner çeken ve her gün aynı şeyi yapan bir insanım. Gözlerim küçük ve yakın olduğu için ince bir kuyruk ve gözümün ortasına kadar incecik bir çizgiden oluşuyor eyelinerim. Ama fazla ürün verip sağı solu boyamalar, bir anda gözümün altına akmalar, yaptığım kuyruğun dağılması ve asla ince olmaması beni üründen inanılmaz derecede soğuttu. Bundan önce kullandığım balm schwing eyelinerin sürümü çok daha rahattı, sadece akma problemi vardı. 5-6 eziyet dolu ayın sonunda 1-2 gün önce nihayet bitti de çöpe attım. Yana yakıla akmayan bulaşmayan ince uçlu drugstore eyeliner arıyorum şimdi. Önerisi olan mesaj kutumu yeşillendirebilir.

21 kasım 2018 15:56

37. Eyeliner manyağıyım ve hep merak ettiğim eyelinerdı fiyatı hep fazla gelmişti ama değermiş. Hayatta başka eyeliner almam. Diğer eyelinerlarla hep bir silme işlemi yapıyordum yok eşit olmadı yok şuraya bulaştı diye ama bununla çok nadiren en fazla kuyruğu hafif siliyorum. İyi ki almışım. Bu arada diğer eyelinerlar hep akma yaptı ama bu yapmadı

10 kasım 2018 09:10 10 kasım 2018 09:11

36. nyx'ten alınması gereken ürünlerin basında yer alıyor kesinlikle.gerek sürülmesinin kolaylığı gerek kalıcılığı yapısı birçok eyeliner'a taş çıkartır.bazıları kuruduğundan söz ediyor 4 ay oldu eskisi kadar siyah olmasa da hala performansı çok çok iyi.en kısa sürede yenisini edinirim.f/p olarak basarılı ve herkesin makyaj çantasında bulunması gereken bir ürün.

30 ekim 2018 20:39

35. nyx’in ucu sayesinde ince ve eşit eyelinerı kısa bir sürede çekmemi sağlayan, ancak 50 liralık fiyatıyla beni “ya bu ürün ne zaman bu kadar oldu neler oluyor” şeklinde isyanlara sürükleyen ürünü. en güzel yanı yüzümden ter değil resmen şelale akan günde bile bozulmaması. bir daha almak isterim ama o zamana kadar kaç lira olur kim bilir...

16 ekim 2018 17:20

34. Yağ gibi kayan ve çok kolay çıkarılabilen güzel eyeliner. Siyahı essence gibi gri değildir ben burdayım der. Kahverengisiyle ise ciddi düşünüyoruz. 

8 ekim 2018 10:49

5

33. Araştırmalarım sonucunda bunu almaya karar vermiştim ve çok doğru bir karar vermişim. Öncelikle ucu mükemmel, tam olarak 10 saniyede mükemmel bir eyeliner çektim. Kullanımı aşırı rahat. Bende flormar ın dipliner ı vardı, ucu sert ve sürümü zordu. Ayrıca hemen akıyordu. Şimdi test edeceğim tek bir şey kaldı o da akıp akmaması. Onu da editlerim.

 Ben siyahlığından da memnun kaldım. Hemen bitme-bozulma gibi bir durumu olmazsa bundan sonra almaya devam edeceğim.

Edit: durduğu yerde akmıyor, gülünce falan bulaşmıyor ama denemek için elimi sürdüğümde birazcık ucu dağıldı.. napalım elimizi sürmeyiz bizde(:

18 eylül 2018 10:13 30 eylül 2018 12:52

4

32. Yaklaşık 3-4 aydır kullandığım ve sevdiğim eyeliner. 

Sürümü çok kolay, kalıcı ve simsiyah. Önceden kullandığım kalem eyelinerlar (gizlinot: avon ve maybelline’nin adını hatırlamadığım eyelinerları) çok çabuk kurumuştu, bunda hala bir kuruma belirtisi yok. Önceden söylenmiş şeyleri tekrarlamak istemiyorum, kısaca çok memnun kaldım fakat sevmediğim tek yönü oldu: belli bir süre sonra sulanmaya başladı. Sürüyorum ve dağılıyor, far sürmüşsem öncesinde onu mahvediyor. Ben de kullanmadan önce peçeteye emdiriyorum fazlasını, o zaman pek sorun olmuyor. 

Güncel fiyatı: 39,99₺

30 ağustos 2018 11:24