yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.2
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (65)
  • oylar (23)
  • medya (2)
  4

  65. Keçe gibi görünen ama kıl uca sahip, bu sayede birkaç haftaya kuruyup gitmeyen, nyx in bence 'it' olan tek ürünü.

  Eyeliner insanı değilim. Göz makyajım siyah farı göz üstüne biraz dağıtmaktan ibarettir. Hafif kuyruk yapıyım diye heveslendigim bir sıra aldım ve 6 ay gitti. Aslında birkaç ay sonra kurur gibi oldu, ters çevirip bir bardakta tutarak muhafaza ettim.

  Eyeliner düşkünlerine tavsiye ederim. Ancak dediğim gibi makyajimda eyeliner elzem olmadığı için 60 lirayı bir daha verip almayı düşünmüyorum. (yeni çıkan hella fine i merak ediyorum aslında biraz, kullanan varsa mesaj atarsa sevinirim.)

  13 ağustos 14:27

  1

  64. Hayatımın eyeliner ı diyerek kullandığım üç ayın ardından beni hayal kırıklığına uğratmış ürün. Göz kapağıma sürmemle tüm boyasını akıttı. Gözümün içi dahi simsiyah geçti. Şimdilerde kapağını açtıktan sonra bi tur peçeteye sürüp öyle kullanıyorum. Malum tüketmiyoruz kampanyası. 

  11 ağustos 00:33

  63. geçen yaz indirimde 25 lira civarına almıştım, her gün eyeliner kullanmasam da haftada 2-3 gün sürüyorum. yaklaşık 7-8 ay gitti. siyah eyeliner arayışıma noktayı koyan ürün bu. fiyatı uygun (gizlinot: en azından benim yaşadığım ülkede), akmıyor, kokmuyor, dağılmıyor, kuyruk mu yaparsınız, karikatür mi çizersiniz, ne yaparsanız yapın hareket kolaylığı sağlayan kıl bir fırçası var. ilk aldığımda türkiye'deki çalışan "kapağını dikkatli kapatın, kılları yamulmasın." dediği için dikkatli kullandım ve bitirip de yenisini alana dek sağa sola yamışma gibi bir durumu olmadı. keçe uçlu değil, dolayısıyla kılları kapağa takılabilir, verimli kullanabilmek adına dikkatli olmak lazım.

  temizleme yağıyla 4 saat uğraşmazsam ölene kadar gözümden çıkmayan mac liquidlast'in yerini aldı bende. niye? çünkü mac liquidlast de nyx gibi kıl fırça olmasına rağmen, sürümü oldukça zor, yapısı çok kolay kuruyup kalınlaşıyor, açtıktan 2 ay sonra duraline ihtiyacı hissediliyor, kuyruk muyruk yapıp da allah korusun bir hata yaparsanız öldür allah çıkmıyor, panda gibi bulaşıyor ve gözde zor kuruyor, hop diye yukarı baktın mı tüm göz kapağın eyeliner oldu, çıkmaz da şimdi o, planlar iptal, geçmiş olsun. yine de seviyorum çünkü aşırı kalıcı. yukarıda saydığım negatiflerin hiç biri nyx epic'te yok. simsiyah, akmıyor, bulaşırsa kolay temizleniyor, göz kapağına transfer olmuyor. çabucak sür, çabucak kurusun, bam bam bam. mac gecelik eyeliner'sa, nyx günlük eyeliner'ım diyebilirim.

  20 temmuz 00:10

  62. Eyeliner çekmeden dışarı adım atmayan arkadaşımın yegane eyelinerı.Onun sayesinde ben de bu ürünü denemiş oldum.Ucu kuyruğu kolayca yapmak için oldukça uygun,rengi simsiyah ve çabuk kurumuyor.Ayrıca kalıcı,eliniz gözünüze gitse dahi hemen bozulmuyor.Fakat Nyx de ürün fiyatlarını devamlı olarak artırdığı ve bu ürün de çok uygun fiyatlı sayılmadığı için eyeliner satın alacak biri benzer fiyata hatta belki daha uyguna daha bile iyilerini bulabilir.

  19 temmuz 11:48

  61. rengi, kalıcılığı, sürümü oldukça güzel olan ama bende mi sorun var başkalarında da oluyor mu bilmediğim sorunu ucu parçalanıyor. alalı çok olmadı ikinci haftasında neredeyse ikiye ayrıldı. o kısmı kestim, aradan zaman geçti yine minik parça ayrıldı ucundan onu kestim ve üçüncüde yine ayrıldı. dördüncüye ucu bitecek kesmekten artık sanırım.

  19 temmuz 00:18

  60. İnce, esnek, fırça uçlu, kolay sürümlü fakat feci akıyor. Gözümün çok yaşarmadığı bir günde bile kuyruk kısmı Göz kenarlarımda nokta nokta birikti. Dağıldı yok oldu diyemem ama kirli durdu.

  15 temmuz 21:19

  59. Yaklaşık 6 aydır kullandığım üründür. Sürümü ve kalıcılığı çok güzel. Rengi tamamen siyah. Jel eyelinerdan şaşmayan ben ilk defa keçe uçlu eyeliner kullandım. 24 saati devirdiğim ve herkesin nasıl bu kadar kalıcı olduğunu sorduğu da oldu. Fakat son birkaç haftadır akma yapmaya başladı. Kapağını açtığım anda ellerime döküldü.  Eğer ömrü bu kadar olacaksa verilen paraya kesinlikle değmez. 

  17 haziran 22:00

  58. Senelerdir kullanıyorum. Bir sürü muadilini kullandım onun yerini tutmuyor. Bir kere sürerken zorlanmıyorsunuz, kalıcılığı bana göre gayet iyi ve aylarca kullanılıyor ama benim için en önemli faktör kolay ulgulanabiliyor olması. 

  26 mayıs 10:54

  57. Kahverengisini aldım ve yüzümü pek güldürmedi. Açık bırakmama rağmen çok kısa sürede kurudu. Fırçasıyla da pek anlaşamadım ben, ince uçlu fırçalarla pek beceremiyormuşum bu eyeliner işini onu anladım. Fiyat da aldığım performansa göre çok çok yüksek. Ben jel linerlarıma devam.

  26 mayıs 02:48

  3

  56. nyx'in fiyatı gittikçe coşan ürünlerinden bir diğeri. eyelinersız asla diyen biri olarak uzun zamandır merak ettiğim an itibariyle 60 tl olan ürünü indirimdeyken 42 tl'ye aldım. ilk izlenimim şöyle;

  fırçası alışılagelmiş likit eyelinerlardan çok farklı. keçe uçlu olmaması güzel, ürün çok daha yoğun geliyor ancak fırçası çok kısa olduğundan uygulamakta güçlük çekiyorsunuz. dokundurduğunuz yere çok yoğun miktarda ürün bırakmış oluyor.

  gerçekten opak bir ürün, tüm gün gözde kaldığı halde uçma-grileşme akma yapmadı. (bunun baz kullanmamla da ilgisi olabilir.)

  kapak sistemi güzel, şayet tam kapanmadıysa kapak düşüyor. ürünün kurumasını önlemesi açısından fevkalade olmuş.

  bunu önemsemeyenler olabilir ancak mat olmaması benim için eksi bir özellik. uygulama zorluğunu da hesaba katarsak bir daha almayı düşünmeyeceğim bir ürün.

  16 mayıs 20:45