yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.2
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (71)
  • oylar (38)
  • medya (4)
  3

  71. Eyeliner konusunda oldukça seçici bir insanım. Çoğunlukla da drugstore, mid-end ürünler kullanmaya çalışıyorum ve kuyruklu eyeliner yıllardır günlük makyajımın bir parçası, haliyle denemediğim çok az ürün var. Şimdiye kadar favorim the balm schwing eyelinerdı ama inanılmaz akıyor. Maksimum dört beş saat sonra pandaya dönüyorum. O yüzden bir de çok övülen bu ürünü denemek istedim. Yaklaşık iki üç aydır kullanıyorum hala bitme belirtisi vermedi, ilk günkü performansında. Siyahlığı, matlığı hakikaten muazzam. Herkes olumsuz yorum olarak fırçasının keçelendiğini ve durduğu yerde ambalajının bozulup ürünü akıttığını söylemiş, şimdilik böyle bir problem yaşamadım. Yorumları okuduğum için biraz dikkatli açıp kapıyorum kapağını, ondan kaynaklı da yaşamamış olabilirim. Kullanmadan önce mutlaka çalkalamak gerekiyor, bu çok önemli bence. Birkaç gün kullanmadığımda sıvı kısmı mürekkebinden ayrılıyor gibi oluyor, yani direk sürmeye çalıştığımda renk veremiyor, ıslak grimsi bir sıvı geliyor ama çalkalayınca düzeliyor. Benim beğenmediğim tek yanı kalıcılığı oldu. Evet akmıyor, panda gibi yapmıyor ama dört beş saat sonra silinmeye başlıyor. Abartıldığı kadar müthiş kalıcı bir ürün değil. Malesef favorim olamadı, bitince tekrar alacağım bir ürün değil. Sürdükten dört beş saat sonra çektiğim bir fotoğrafı medyaya ekliyorum. Ambalajıyla ilgili bir problem yaşarsam da girdiyi güncelleyeceğim.

  ilgili medya:
  2
  21 kasım 12:17

  70. eyeliner çekmeyi jel eyeliner ile öğrenen ve yıllardır o acı içinde kıvranan kendimi sonunda tavsiyeleri dinleyerek satın almaya götürmüş üründür. 2 aydır kullanıyorum ve gerçekten jel eyelinerdan intikam alıyor gibiyim sanki. çünkü onu sürdüğümde simsiyahlık vermez ve belli olmazdı. üstelik şimdi daha rahat ve kısa sürede çekmeyi öğrendim. teşekkürler epic ink liner!

  30 eylül 14:16

  5

  69. Çizgilerin kalınlığını istediğiniz gibi ayarlama olanağı veriyor. Simsiyah ve kullanımı çok pratik. Kalıcılığı başarılı. İndirimde denk gelip almıştım uzun zamandır kullanıyorum. Bittiğinde yeniden alınabilecek ürünlerim arasına girdi bile.

  30 eylül 12:39


  5

  68. Kalem formunda olmasına rağmen kıl fırçaya sahip olan eyelinerdır. Kıl fırçaya sahip olduğu için istediğiniz incelikte/kalınlıkta eyeliner çekebiliyorsunuz . Sürümü çok çok kolay . Kalıcılığı efsane . Benim normalde gözümün bitiş noktasında diğer eyelinerlar birikme yapar , bu üründe böyle bir problem yaşamadım . Dediğim gibi çok kalıcı . Ne durduğu yerde silinip gidiyor , ne grileşiyor, ne silikleşiyor. Siyahlığı bana yeterli geliyor yani bence simsiyah . 

  Yalnız bu üründe şöyle bir problem var yan konulduğu zaman ürün akıyor. Ben satın almadan önce bu problemden haberdardım , girdilerde hep okuyordum . Problemi bildiğim için satın aldığım günden beri dik koyuyorum. 2018 Temmuz ayında almıştım . Hala kullanıyorum . Ne akıyor , ne de bozuldu . 

  Kısacası ; kolay sürülüyor , akmıyor , bulaşmıyor , gayet siyah , silinip gitmiyor . 

  İndirimlerde 39-40 ₺ gibi bir fiyata satılıyor . Bence fiyatını kesinlikle hakediyor. Çok severek kullandığım bir ürün . Bir eyeliner alayım severek kullanayım diyenlere şiddetle tavsiye ederim . Dik muhafaza ederek akma probleminin de önüne geçildiğinde tam bir fiyat/performans ürünü .

  29 eylül 18:43

  5

  67. Geçen hafta indirime girince hemen bir tane kaptım.Yanlış hatırlamıyorsam 2-3 güne geldi.Yazılanlara katılıyorum sürümü kolay fırçası tam istediğim gibi.benim gibi bir beceriksize bile sürümü kolay geldiyse herkes verim alabilir.Kalıcılığı çok iyi.Sürekli elim gözüme,yüzüme gider buna rağmen altlara geçmedi,çok beğendim.

  29 eylül 13:08

  4

  66. allahım ne değişik bi eyeliner bu. ucu çok oynak ve yapısı biraz sulu geldi bana. umarım uzun süre dayanacağına işarettir sulu olması. simsiyah, sürünce direk kalıyor ama yapışmıyor, orada bi katman var gibi hissetmiyorsunuz. akma, bulaşma yapmıyor. yapısı da tamamen mat. indirimde kovalanacak ürünlerden.

  Edit. Az önce ağladım yine de akmadı.

  Edit2: lrp makyaj temizleme suyuyla uğraştırmadan rahatça çıkıyor, hiç beklemiyordum böyle olmasını açıkçası, kalįntı kalır sanıyordum. Farmasinin jel eyeliner'ı bi noktadan sonra gözümü boyamaya başlamıştı çünkü.

  18 eylül 14:19 19 eylül 01:59

  65. Bu nasıl güzel bir eyelinerdır. Simsiyah, akmaz kokmaz, incecik ucuyla kolay sürülür, saatlerce kımıldamadan durur daha napsın. The balm schwing ve maybelline master ink matte eyelinerdan sonra bulduğum onları da ezip geçen hayatımın eyelinerıdır. 

  10 eylül 01:18


  4

  64. Simsiyah bir liner, ucu incecik asla akma dağılma yapmıyor. Indirimde alınırsa tadından yenmez.

  7 eylül 02:18

  63. Çok kolay sürülüyor, hiç akmıyor fakat benimki de bir süre sonra sulandı. Eyeliner çekmeden önce ucunu peçeteyle alıyorum. Yine de değeceğini düşünüyorum çok güzel duruyor çünkü. Siyahını kullandım, kahverengisini de deneyeceğim.

  6 eylül 20:11

  4

  62. Benim gibi eyeliner sürmeyi beceremeyen biri için ideal :D keşke nyx in fiyatları bu kadar uçmamış olsa

  1 eylül 16:39