yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.1
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (150)
  • oylar (106)
  • medya (3)
  5

  150. Gülerken, güneşli havalarda, sıcak bir şey içerken kısacası gün içerisinde sürekli gözümden yaş gelir. Bu eyelinerın avantajı su/gözyaşı değdiğinde bulaşma olayı asla olmuyor. Sadece sabah çektiğiniz simsiyah çizgi gün sonunda daha silik bir çizgiye dönüşüyor. Daha da abartmam gerekirse ben bu eyelinerı silmeyi unutup havuza girdim yine de kuyruk düzgün duruyordu. Tek olumsuz yanı düşük ve küçük göz kapaklarım için fırçası fazla büyük.

  19 eylül 00:13

  149. bişi diyim mi parasını hakeden net ürünlerden biri. bi arkadaşım işe şekilli şukullu sürdüğü eyelinerla geldi dedim sabah sabah nası uğraştın buna. uyumadan önce sürdüm dedi yüzümde ki şoku az çok tahmin edersiniz ondan sonra gidip aldım :d cidden kalitelii göz kapaklarım düşük olduğundan akma yapıyordu eyeliner fakat hiç sorun yaşamıyorum şuanda ve simsiyah bence alın

  8 mart 11:32

  148. Kullandığım en iyi eyeliner o kadar çok seviyorum ki sürümünün kolaylığı, simsiyah oluşu, tüm gün bozulmadan çektiğim şekilde kalması asla akmaması her şeyiyle mükemmel. Azıcık benzeyenini bile bulamadım eşi benzeri yoktur biriciktir

  30 ocak 01:52


  5

  147. kahverengisini de görüp sevindiğim eyeliner. gerçekten adı gibi epik bir ürün. müthiş bir derinliği siyahlığı ve kalıcılığı var. mac black track de severdim ama epic ink varken sadece artık jel liner ile uğraşmaya gerek yok. tam kapsül çanta ürünü. çok pahalı olduğu için sene sonunda yüzde 50 indirime girerse trendyol loreal ancak o zaman bir siyah bir kahverengi alırım. yoksa elimdeki bitene kadar almam. 

  22 ekim 2022 14:42

  146. Rengi gerçekten çok yoğun, en küçük bir dokunuşla bile simsiyah bir renk veriyor. Fırçası da eyeliner çekmeyi çok kolaylaştırıyor. Muadillerini kullanmadım ama fiyatı 300 liraları bulmuşken indirimdeyken alınabilir, güzel bir ürün.

  17 ekim 2022 13:32

  145. alemin kralıdır. dün watsonsta neredeyse 300TLydi. sana da hoşçakal nyx epic ink liner.

  11 ekim 2022 17:34

  144. bir üstteki süslünün girdisini okuyunca yazmak istedim.

  belki bu eyeliner ile ilgili güzel bir girdim bile vardır. senelerdir tek kullandığım eyeliner, hiç başka bir eyeliner denemedim bile. çok sık eyeliner kullanan biri de değilim, ayda birkaç kez. elim eyeliner çekmeye yatkındır, bu konuda iyi gibiyim fırça uçlu olması çok güzel. en kolay çekebildiğim eyeliner bu nyx'n eyelinerı oldu. özellikle fırçasının uç kısmına bayılıyorum istediğim gibi kontrollü, ince ve keskin eyeliner kuyruğunu bununla üç saniyede yapabiliyorum.

  kalıcılığı bütün gün siz silmeden silinmiyor, lakin gelin görün ki bu eyeliner gerçekten akıyor. gün sonunda bir de kapatıcıya bulaşıyor, silmeyle veya üstüne kapatıcı geçmeyle geçmiyor. çift fazlı bir makyaj temizleyici ile silmediğiniz sürece göz altınız akmış eyelinerınız ile kalıyor.

  kalıcığı, sürümü ve rengi mükemmel olsa da sırf bu akma olayı yüzünden yeni eyeliner arayışındayım çünkü son zamanlarda sık sık eyelinerlı makyaj yapar oldum. hiç akmayan ve nyx gibi fırça ucu olan eyeliner önerisi olan varsa ve bana söylerse çok sevinirim.

  10 ekim 2022 17:40


  1

  143. yaklaşık 5-6 kez alıp bitirdiğim ürün.

  ilk kutumda ilk kez eyelinera başladığım için belki de pek anlamamıştım hoşuma gitmişti ama bu eyeliner sonradan fark ettiğim gibi akıyor ve dağılıyor. En son fiyatı 300'ün üzerindeydi. Ben ilk aldığım zaman 60₺ civarında idi. Demem o ki asla parasına değmez. Ayrıca kapağı çok zor kapanıyor eğer her sürüşünüzden sonra dikkatle kapatmazsanız kendi kendisine kapağından ayrılıyor ve koydugunuz yerde eyelinerınız kuruyor ve paranız da elinizde çöp oluyor... sadece cruelty-free diye kullandım bunca zaman bir daha asla almam. bu sebeple tekrar cruelty free eyeliner arayışı içindeyim....

  10 ekim 2022 16:44 12 aralık 2022 04:12

  142. deli gibi akıyor. en son kullandığımda bitmek üzere gibiydi, düz çizgiyi zor çekiyordu, ters koyayım da dedim dibinde kalanı kulanayım bari. geçen önemli bir görüşmeye giderken özeneyim eyeliner çekeyim dedim, gözüme değdiği anda mürekkep gibi yayıldı her yere - göz pınarım, göz kapağım, elim, kolum her yer simsiyah oldu, yarım saat onu düzeltmekle uğraştım, sinirimi bozdu. bütün eyelinerlarımı ters muhafaza ederim (bunu çok aktığı için düz koyuyordum normalde) ama hiçbirinde ters durmalarına rağmen bu tür bi saçmalıkla karşılaşmadım. aslında duruşunu falan severdim ama uğraşılmaz yani.

  27 ağustos 2022 21:44

  141. Gerçekten tam fp ürünüydü. Çok severek kullanıyorum. Geçen sene indirimden yedeklemiştim. 60₺ aldığım ürünün şu anda 210₺ Olması ben gerçekten üzüyor. Muadili bir ürün gerçekten yok. 

  27 ağustos 2022 16:45