2.8
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (15)
  • oylar ()
  • medya (0)

15. Bütün gün gözünüzde kalan concealer. İlk başta caddede yanımda concealer olmadığı için aceleyle almıştım fakat akşam eve girdiğimde ilk defa concealerın hala cildimde kaldığını farkettiğim ürün. Pigmenti gerçekten bol ve fiyat/kalite oranına baktığınızda kesinlikle uygun, deneyin!

27 eylül 11:49

2

14. çok ince yapılı, asla kapatmayan ve çizgilere anında dolan bir concealer arıyorsanız voilà bu ürün tam size göre. hayal kırıklığına uğrattın beni nyx.

21 eylül 21:15

13. Kanyon Watsons'a nyx'in geldiğini gördüğümde büyük bir hevesle almıştım ama ben de büyük bir hayal kırıklığı oluşturdu. Çizgilere dolan, çok kuru yapısının olan ve çok az olan göz altı morluklarımı bile kapatamayan bir concealer.

17 temmuz 13:21


5

12. Urban Decay in bi kapatıcısına muadil göstermişti bütün youtube camiası.Ben de gibip almıştım.Bence yapı olarak benzemiyolar çünkü nyx daha kremsi yapıda ve daha az örtücü.Ve tam yazlık bir yapıda.İnce bir kat sürdüğümde çok kapatmıyo ama olsun , fiyatı da çok uçuk değil .Ben seviyorum 

16 temmuz 13:48

2

11. zamanında bağdat caddesinde en açık rengi diye elime tutuşturmuşlardı ancak ilk kullanımda pembe alt tonlu olduğunu fark edince cildim sarı alt tonlu olduğundan bi süre hiç ellemedim. sonra hadi kullanayım da bitsin bari dedim ama gerçekten bu kadar vasat altı bir sonuç beklemiyordum. ne aydınlatma ne de kapatıcılık anlamında bir işe yarıyor. bir de günlerdir gözümün hemen altında ince bir çizgi oluşuyordu meğer burda bahsedildiği gibi ürünün sebep olduğu bir durummuş. almayın paranıza yazık.

15 temmuz 23:49

2

10. Çizgilere müthiş dolan hatta yeni çizgiler yaratan yapısı oldukça kuru kapatıcı. Yüzümde kapatmak istediğim lekelerde kullanıyorum çöpe atmayı sevmediğimden

21 şubat 20:10

9. ürünü çok tavsiye edildiği için izmir optimum avm'den geçen sene almıştım. kullandığım en dandik concealer diyebilirim kısaca.

o kadar aydınlatmıyor, o kadar profesyonel değil ki. makyaja yeni başladıysanız belki size uygun olabilir çünkü aşırı hafif yapıda. öyle aman aman koyu göz torbalarım, halkalarım falan da yok. buna rağmen hiç hiç memnun kalmadım ve çöp.

nyx'i eyeliner ve ruj konusunda takdir ediyorum ancak bir zahmet concealerlarını yeniden yapılandırsınlar.

bu concealerı da her yerde övenlere ya para ya da concealer havadan geliyor da neyse.

17 şubat 16:31


8. Benim ürünümde mi bir sorun vardı ya da genel bir sorun mu bilmiyorum ama bu kapatıcı kokuyor. Yani zaten alırken çok fazla beklentim yoktu o yüzden performansından memnun kaldım. Ama bir süre sonra dayanılmaz olan kokusu yüzünden atmak zorunda kaldım.

10 şubat 09:05

7. Boyner'den aldığım bir ürün.Kolay dağılıyor ve kapatırken aydınlık bir görüntü de bırakıyor.Çizgilere dolma malesef yapıyor,pudrayla üstünden geçmek şart.Kalıcılığı ise fena değil,tazelemek gerekebiliyor.Alınabilitesi yüksek.

9 şubat 01:48 12 şubat 11:28

6. Yoğunluğu gereği kapatıcakmış hissi verse de kesinlikle önermediğim değişik yapıdaki concealer. 2 kere kullandım şimdi kimbilir hangi tozlu rafta barınıyor

9 şubat 00:13