4.2
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (21)
  • oylar (9)
  • medya (2)
5

21. Dün fit me 115 i bulamayınca kendime bir adet transparan olanından edindim.Yahu bir şey parasını,isminin hakkını bu kadar mı verir.Bayıldım.39.99 a aldım ve verdiğim paraya hiç acımadım.

dün 11:19

5

20. gözaltımı sabitlerken kullandığım göz bebeği ürünüm. o kadar seviyorumki 2. kez gidip aldım ve yarıladım. iş çıkışı bi yerlere gdeceksem mutlaka çantama koyuyoru. üst üstü sürünce kurabiye görünümü de oluşturmuyor. bazen fırça bazen de mini süngerle ürünü gözaltlarıma ya da kontür yaptığım yerlerin altına uyguluyorum. ne ilk kullandığım üründe ne de bunda pudrada taşlaşma olmadı.

26 temmuz 10:06

19. Transparan versiyonuna sahip olduğum Nyx pudrası. önceden essence markasınınkini kullanıyordum gayet de memnundum ama içimdeki yeni ürün deneme aşkından dolayı bunu aldım. bence yapı olarak essence ile çok benziyorlar. İkisi de yağ kontrol etmede, fondöteni,güneş kremini matlaştırmada aynı başarıda. Essence pürüzsüz görüntü vermede daha iyi ama elin ayarını kaçırınca beyaz kalıntı bırakabiliyor nyx’te öyle bir sorunla karşılaşmadım. İkisinde de bol kullanınca cakey durdu bende az az Dikkatli kullanıyorum o yüzden. Ambalaj konusunda da essence’inki gerçekten çok dandik kapak hemen kırılıveriyor makyaj çantamı mahvetmişti. Nyx’in ambalajı sağlam ve kaliteli. Ben meraktan almıştım. fiyatı essence’in iki katı olduğu için bir daha nyx alır mıyım, sanmıyorum.

25 temmuz 16:10


5

18. Geçen günlerde nyx instagram hesabından mini boyunu görüp bir hevesle bedava kargo gününde banana renginden bir adet edindim 19,99 liraya. Kozmetikte mümkün oldukça küçük boyutlu ürün almayı tercih ediyorum manyak bir hit the pan’ciyim ve son kullanma tarihinin geçtiğini görünce istemsiz (belki biraz psikolojik) cildime zarar verecek hissi oluşuyor ve ürünü kullanamıyorum. Pudra da kolay kolay bitmediğinden mini boyu gayet cazip geldi fakat büyüğüyle kıyaslayınca çok da ekonomik değil aslında. Yorumlarıma gelecek olursak bayıldım, en son rimmel london transparan pudrasını kullanmıştım ona göre kıyaslamam gerekirse aşırı dokusuz, kesinlikle pudra hissi vermiyor ve çok güzel aydınlık bir görüntü veriyor. İyi ki almışım diyorum, tereddütte kalan veya denemek isteyen süslü varsa direkt sipariş verebilir gayet başarılı bir ürün 👌🏻 Bugüne kadar nerelerdeydin çiçeğim evine hoş geldin 💚

ilgili medya:
1
25 haziran 23:39 26 temmuz 16:50

4

17. Banana rengine sahibim. Cildim karma, yanaklarım kuru ve hassas T bölgem yaz aylarında yağlı. Bb kremin üzerine sürdüğümde sabitledi ve parlamasını önledi, cakey görünmedi. Güneş kreminin üzerine sürdüğümde parlamasını önledi. Göz altımı sabitlemek için henüz kullanmadım çünkü henüz concealerlarımda istediğim performansı elde edemedim, bir de bunu karıştırmak istemedim. Ben açık tenliyim, renk vermese de yine de sanki cilt tonumu eşitliyor gibi geldi bana. O nasıl oluyor bilmiyorum. :) Ben günlük makyajımda ten ürünü kullanmadığım ve kış aylarında da cildimde parlama-yağlanma sorunu olmadığı için kullanmak için yazın gelmesini bekliyorum. Yaz aylarında güneş kreminin üzerine her gün sürecekmişim gibi geliyor. Sonuç olarak sevdim!

3 nisan 15:24

16. Kapatıcı sabitlemek için satın aldığım pudradır. Ben çok kuru ciltliyim gözaltlarım da çok kuru haliyle. Benim için çizgilere dolma olayını tamamen engellemiyor ancak grileşme sorunu yaşamadım. Panın dibini gördüm ama bitince tekrar almam.

27 şubat 12:37

15. üçüncüsünü kullandığım canım pudram. cildi pul pul ve cakey göstermeden matlaştırıp üstüne bir de blurleyip pürüzsüz gösteriyor. göz altı kapatıcısını da grileştirmiyor ve çizgi çizgi göstermeden sabitliyor. bir pudradan başka ne beklenir? hayatım boyunca başka bir pudra kullanacağımı sanmıyorum.

18 şubat 23:47


14. nyx'in sitesinde pudranın içeriğinde talk yazmadığı için almıştım. eve bir geldim kafam kadar talk yazıyor. salak zıplayan oje.

yanımda taşımıyorum, yağ kontrolü çok sağlamadığını okumuştum. kapatıcımı ve göz bazını sabitlemek için kullanıyorum. blush brush ile hafifçe yüzüme geçiyorum. bazen lök diye beyaz kalıyor bazı yerler ama kolay dağıtılıyor. kapatıcıyı iyi tuttuğunu düşünüyorum. bir gün bitirirsem en azından azcık rengi olan bir pudrayı alabilirim, yada kiko'nun renk eşitleyen pudrasını.

17 ocak 23:03 17 ocak 23:10

13. Kullanıp fena bulmadigim pudra. Gozenekleri kapatiyor, sabitliyor ama bazen cakey durabiliyor. çantada taşıyınca bitmeye yakin parçalara ayrılarak kalp kırmıştır. Toz tercih ettiğim icin tekrar almadım, piyasada daha iyilerinin mevcut olduğunu düşünüyorum (gizlinot: Maybelline fit me ve make up forever gibi)

17 ocak 22:54

12. Bende de beyaz rengi var ama çok beyaz duruyor gibi geliyor bana. Günlük kullanım için uygun değil bence. Bu yüzden özel günlerde kullanıyorum ve fotoğraflarda çok güzel çıkıyor.

17 ocak 20:09