4.3
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (22)
  • oylar (12)
  • medya (1)
5

22. transparan pudra ile tanışmama vesile olan ürün. makyaj sabitleme gibi bir şeyi yalnızca duyuyordum ama nasıl yapıldığından haberdar değildim. Mağazada bu ürünü görüp denediğimde blurlaştıran görüntüsünü çok sevdim ve toz formda olanını aldım. Sıkıştırılmış olan bitmez gibi geldi ve bitmeyen ürünleri hiç sevmiyorum, bitirip daha farklı bir marka denemek isterim hep. Fırçayla göz altı ve alın gibi parlayan kısımları pıt pıt sabitliyorum, çok tozutuyor sanırım sıkıştırılmış olan bu anlamda daha iyidir.

19 ekim 16:17

21. Toz yapıda olmasına rağmen aşırı tozutmayan güzel bir ürün. Göz altımı sabitlemede çok başarılı çünkü normalde makyajı yaptıktan birkaç saat sonra çizgi çizgi olurdu ama bunu sürdüğümde ürünü zamk gibi göz altımda tuttu üstelik hiç kurutmadan. Ama özellikle alın bölgem başta olmak üzere t bölgemde kurutma yaptı gibi sanki. Alnım biraz pullandı ama belki ürünü fazla kullanmışımdır ya da pudra fırçası yerine başka bir fırça kullandığım için de olabilir. Makyajı sabitleme konusunda da başarılı. Fondöten/bb kremden sonra bunu sürüp üzerine bronzer ve allığımı geçtiğimde zemini iyi hazırladığı için ürünlerin cilt üzerinde dağılımı da oldukça başarılı.

29 eylül 17:25

5

20. Dün fit me 115 i bulamayınca kendime bir adet transparan olanından edindim.Yahu bir şey parasını,isminin hakkını bu kadar mı verir.Bayıldım.39.99 a aldım ve verdiğim paraya hiç acımadım.

18 ağustos 11:19


5

19. gözaltımı sabitlerken kullandığım göz bebeği ürünüm. o kadar seviyorumki 2. kez gidip aldım ve yarıladım. iş çıkışı bi yerlere gdeceksem mutlaka çantama koyuyoru. üst üstü sürünce kurabiye görünümü de oluşturmuyor. bazen fırça bazen de mini süngerle ürünü gözaltlarıma ya da kontür yaptığım yerlerin altına uyguluyorum. ne ilk kullandığım üründe ne de bunda pudrada taşlaşma olmadı.

26 temmuz 10:06

18. Transparan versiyonuna sahip olduğum Nyx pudrası. önceden essence markasınınkini kullanıyordum gayet de memnundum ama içimdeki yeni ürün deneme aşkından dolayı bunu aldım. bence yapı olarak essence ile çok benziyorlar. İkisi de yağ kontrol etmede, fondöteni,güneş kremini matlaştırmada aynı başarıda. Essence pürüzsüz görüntü vermede daha iyi ama elin ayarını kaçırınca beyaz kalıntı bırakabiliyor nyx’te öyle bir sorunla karşılaşmadım. İkisinde de bol kullanınca cakey durdu bende az az Dikkatli kullanıyorum o yüzden. Ambalaj konusunda da essence’inki gerçekten çok dandik kapak hemen kırılıveriyor makyaj çantamı mahvetmişti. Nyx’in ambalajı sağlam ve kaliteli. Ben meraktan almıştım. fiyatı essence’in iki katı olduğu için bir daha nyx alır mıyım, sanmıyorum.

25 temmuz 16:10

5

17. Geçen günlerde nyx instagram hesabından mini boyunu görüp bir hevesle bedava kargo gününde banana renginden bir adet edindim 19,99 liraya. Kozmetikte mümkün oldukça küçük boyutlu ürün almayı tercih ediyorum manyak bir hit the pan’ciyim ve son kullanma tarihinin geçtiğini görünce istemsiz (belki biraz psikolojik) cildime zarar verecek hissi oluşuyor ve ürünü kullanamıyorum. Pudra da kolay kolay bitmediğinden mini boyu gayet cazip geldi fakat büyüğüyle kıyaslayınca çok da ekonomik değil aslında. Yorumlarıma gelecek olursak bayıldım, en son rimmel london transparan pudrasını kullanmıştım ona göre kıyaslamam gerekirse aşırı dokusuz, kesinlikle pudra hissi vermiyor ve çok güzel aydınlık bir görüntü veriyor. İyi ki almışım diyorum, tereddütte kalan veya denemek isteyen süslü varsa direkt sipariş verebilir gayet başarılı bir ürün 👌🏻 Bugüne kadar nerelerdeydin çiçeğim evine hoş geldin 💚

ilgili medya:
1
25 haziran 23:39 26 temmuz 16:50

16. Kuru cildimi daha çok kurutur diye korkarak aldığım bir üründü ama fondötenimi sabitletmek için de bir tane pudra kullanmalıydım ve gerçekten çok iyi bir seçim yaptığımı düşünüyorum. İyi ki almışım. Benim için önemli olan matlaştırmamasıydı. Aradığımı da ilk denemede buldum 🤗

5 nisan 20:54


4

15. Banana rengine sahibim. Cildim karma, yanaklarım kuru ve hassas T bölgem yaz aylarında yağlı. Bb kremin üzerine sürdüğümde sabitledi ve parlamasını önledi, cakey görünmedi. Güneş kreminin üzerine sürdüğümde parlamasını önledi. Göz altımı sabitlemek için henüz kullanmadım çünkü henüz concealerlarımda istediğim performansı elde edemedim, bir de bunu karıştırmak istemedim. Ben açık tenliyim, renk vermese de yine de sanki cilt tonumu eşitliyor gibi geldi bana. O nasıl oluyor bilmiyorum. :) Ben günlük makyajımda ten ürünü kullanmadığım ve kış aylarında da cildimde parlama-yağlanma sorunu olmadığı için kullanmak için yazın gelmesini bekliyorum. Yaz aylarında güneş kreminin üzerine her gün sürecekmişim gibi geliyor. Sonuç olarak sevdim!

3 nisan 15:24

14. Kapatıcı sabitlemek için satın aldığım pudradır. Ben çok kuru ciltliyim gözaltlarım da çok kuru haliyle. Benim için çizgilere dolma olayını tamamen engellemiyor ancak grileşme sorunu yaşamadım. Panın dibini gördüm ama bitince tekrar almam.

27 şubat 12:37

13. üçüncüsünü kullandığım canım pudram. cildi pul pul ve cakey göstermeden matlaştırıp üstüne bir de blurleyip pürüzsüz gösteriyor. göz altı kapatıcısını da grileştirmiyor ve çizgi çizgi göstermeden sabitliyor. bir pudradan başka ne beklenir? hayatım boyunca başka bir pudra kullanacağımı sanmıyorum.

18 şubat 23:47