yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.4
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (19)
  • oylar (33)
  • medya (7)
  5

  19. Süslü sözlük çekilişi sayesinde edindiğim maskara. Henüz bir kez denedim ama çok beğendim. Kirpiklerimi kaşlarıma değdirecek kadar kaldırdı ve yaklaşık 12 saat sonra makyajımı çıkarmak için ayna karşısına geçtiğimde kirpiklerim hala havadaydı. Tel tel ayırdı kirpiklerimi. Bir de anlayamadığım şekilde göz rengimi çok daha açık gösterdi. Alt kirpiğime sürmediğim için akma durumuna yorum yapamayacağım. Ama 12 saat sonra baktığımda göz kapağımda tam 3 yerde çok minik kuru maskara kalıntısı vardı. Bir dökülme söz konusu olmuş yani. 

  Drugstore birçok maskara denedim ama şaşırtıcı derecede bu ürün kadar kirpikleri yukarı kaldıranına denk gelmedim. Benim için tek eksisi yeterince siyah olmayışı sanırım. Tam emin değilim ama kirpiklerimi ince ince tarayıp kaldırdığı için o yoğun kirpik görüntüsünü veremedi sanırım. Yine de şu an için severek kullanacağıma eminim.

  bugün 01:58

  4

  18. kirpikleri tek tek ayırıyor uzatıyor kaldırması fena değil ancak hacim verdiğini çok söyleyemem. Karma cildim var göz kapağım yağlanır ama çok dökülme yapmadı. Yağla makyaj çıkarıp jelle yüzümü temizlerim belki micelar su yada makyaj temizleme jeliyle çıkarması biraz zor olabilir. genel olarak iyi beğendim ancak mucizevi değil. 60 tl fiyatı biraz fazla buldum indirimde 30-40 arası olursa deneyebilirsiniz. Bana çekilişten çıktı bunu da dipnot ekleyeyim. 

  Medya ekliyorum ancak telefon kameram kırık çok netleyemedim, umarım bir fikir oluşturur.

  Medya ekleyemiyorum çıkmıyor modlardan biri yardımcı olursa sevinirim :((

  14 eylül 23:41 14 eylül 23:46

  4

  17. süslü sözlük ve nyx işbirliği ile bana da bu maskara hediye edildi. öncelikle minnoş  kutu ve nazik not için nyx’e ve süslü sözlüğe çok teşekkür ederim.

  benim kirpiklerim cılız düz ve uzundur. maskaralar ile kıvıramadığımdan lifting yaptırmıştım. üzerinden iki ay geçtiği için liftingin etkisi de geçti ama kıvrılan kirpiklerimin nasıl göründüğünü bilebiliyorum en azından. bu yüzden maskarayı buna göre yorumlayabilirim.

  maskara benim kirpiklerimi tam olarak kavradı ve gerçekten güzelce kıvırdı  buna rağmen bende topaklanma ya da kirpiklerimde yapışmaya sebep olmadı. simsiyah ve koyu bir yapısı da yok, gözleri daha canlı göstermek için günlük kullanılabilecek bir maskara bence. istenirse birkaç kat sürerek etkisi arttırılabilir ama ben gerek duymadım.

  maskaranın plastik ve seyrek kıllı bir fırçası var, kenarları daha yüksek, ortaları daha alçak bırakılmış, anladığım kadarıyla göz kenarlarındaki kirpikleri daha iyi kavrayabilmek için. benim göz kenarlarındaki kirpiklerim çok inatçıdır ve kıvrılmaz, bu maskarayla da kıvrılmadı bu zaten beklediğim bir şeydi. gün içinde gözlerimle çok oynarım maalesef, bu yüzden biraz dökülme gözlemledim.

  bunun dışında kullanımı ve temizlenmesi kolay, hiç yormayan günlük kullanıma uygun bir maskara olmuş bence. özellikle hiç kıvrılmayan kirpiklerimi kıvırması sebebiyle sevdiğim bir maskara oldu, elimdeki bittiğinde yenisini alabilirim.

  ilgili medya:
  1
  12 eylül 15:58 12 eylül 16:01

  5

  16. Nyx ekibinin tarafıma gönderip yorum yapmamı istediği maskara.burdan kendilerine teşekkür ediyorum öncelikle.vaatleri kirpikleri kıvırıp tek tek ayırıp bunun yanı sıra hacim vermesi.ilk izlenim olarak ben bu maskarayı beğendim.kirpiklerimi yapıştırmadı ve hacim verdi.aynı zamanda göz altıma akma,dökülme de yapmadı.kirpiklerim düz olmadığı için kıvırması konusunda yorum yapamam.tekrar alabileceğim bir ürün.eğer siz de tek tek ayrılmış kirpik görüntüsünü seviyorsanız bu ürüne şans verebilirsiniz süslüler.

  11 eylül 17:40 11 eylül 17:42

  4

  15. nyx'in, kullanıp yorumlarımı paylaşmam için bana da gönderdiği maskaradır. öncelikle bu ince davranışları için kendilerine sonsuz teşekkür ediyorum. gerçekten paket elime çok özenle hazırlanmış bir şekilde ulaştı ve yazmış oldukları not da bir o kadar anlamlıydı. gösterdikleri özen için de ayrıca teşekkür ediyorum ve yorumlarıma geçiyorum;

  ürünün ambalajı oldukça kaliteli. kesinlikle dış görünüşünden fiyatını hak eden bir ürün olduğu aşikar. makyaj çantasında ürün adeta ''Ben buradayım'' diyor. Ürünü açtığımda beni rahatsız eden bir rımel kokusu oluşmadı ki koku konusunda oldukça hassas bir yapıya sahibim. kirpiklerimi güzelce ayırıp upuzun yapmasını ve dolgun, gür göstermesini çok beğendim. topak topak bir görünüm asla oluşturmadı. kirpiklerim biraz uzun bir yapıya sahip ancak normalde ben 5-6 kat rımel sürmeme rağmen on the rise liftscara maskarayı 3 kat sürmem yetti de arttı. fiyat-performans açısından başarılı bir ürün. genel olarak beğendiğim bir maskara oldu, fırçası biraz daha yumuşak olsaymış daha güzel olurmuş diye düşünüyorum. bittiğinde yeniden alabileceğim, hatta özel günlerde kullanmak için ideal bir maskara olduğu kanaatindeyim.

  10 eylül 15:15 10 eylül 15:49

  4

  14. Öncelikle süslü sözlük'e ve nyx'e ürün gönderimi için teşekkür ederim. Yorumlarıma gelecek olursak;

  Ürünün fırçası plastik ve orta kalınlıkta, ki benim her zaman en iyi anlaştığım maskaralar hep plastik fırçalı olmuştur. İlk açıldığında lash sensational gibi bir ıslaklıkla karşılaşmıyorsunuz, kıvamı gayet yerinde. İlk katta çok yoğun, hacimli kirpikler yerine daha doğal, tek tek ayrılmış kirpikler elde edebiliyorsunuz. Biraz bekleyip ikinci katı geçtiğinizde yoğunluk biraz daha artıyor (gizlinot: E haliyle .d) fakat az da olsa topaklanma yapıyor. Yaklaşık 7 saat kendisini deneyimledim, bu süre içerisinde akma, bulaşma veya parça parça dökülme gibi bir sorunla karşılaşmadım (gizlinot: Alt kirpiklerime de kullandım). Yves rocher'nin makyaj temizleme yağıyla da kolaylıkla temizlendi. Benim için en büyük eksisi sürerken kirpik diplerime sürekli batması ve canımı yakması oldu. Şimdiye kadar kullandığım hiçbir plastik fırçalı maskarada bu sorunla karşılaşmamıştım, üzüldüm.

  Genel olarak bakıldığında çok ahım şahım olmasa da iş görür bir maskara olduğunu söyleyebilirim. Eğer bir maskaradan beklentiniz tek tek ayrılmış, daha doğal duran kirpiklerse bir şans verebilirsiniz. Fakat ben günlük hayatta da daha yoğun kirpikler tercih ettiğim için ve kendisinin verdiği etkileri verebilecek daha uygun fiyatlı maskaralar olduğunu düşündüğüm için bittiğinde bir daha alacağımı zannetmiyorum.

  8 eylül 21:53

  13. Nyx’in denemem için gönderdiği maskara. günlük kullanıma uygun bir maskara aşırı volüm vermiyor ama tek tek ayırdığı doğru. 

  7 eylül 22:28

  5

  12. Nyx maskaralarını zaten severim. Ama bu maskara efsane ölmüş. Yumuşaçık bir fırçası var ve aşırı kolay sürülüyor. Kirpiklerimi tek tek ayırdı. Yoğun bir hacim verdi. 3 adet kil tanesi gibi görünen kirpiklerim çoğaldı resmen. Kalıcılığı en beğendiğim şey oldu adeta. Hiç çıkmıyor kirpikten.

  7 eylül 14:15

  5

  11. İlk defa denedim. Plastik fırçayı normalde hiç sevmem. Ama bu ürünün fırçası kirpiklerimi çok uzun gösterdi. Tek tek ayırdı ki bu en sevdiğim şey. Takma kirpik gibi topak topak görünen yapay kirpikler gibi değil de doğal ama uzun kirpiklerim oldu. Simsiyah bir görüntüsü var öyle füme gibi durmuyor diğer maskaralar gibi. Akma bulaşma yapacak diye tüm gün bekledim ve test ettim. Ama hiç akma olmadı. Lens kullanmama ve gözümün çok sık sulanmasına rağmen göz altlarımda en ufak bir siyahlik bile olmadı. Sanırım bundan sonra piyasadan çekilene kadar bu maskarayı kullanacağım.

  7 eylül 13:52

  4

  10. Bugün deneme şansım oldu, tatlış bir notla birlikte yollamışlar mutlu oldum vallahi. Ürüne gelecek olursak sert silikon bir fırçası var devasa değil ama büyük bir aplikator.Sürerken göz kapağıma bulaşmadı, kat kat sürdüm topaklanmadı , tek tek ayırdı kirpilerimi. Dökülme dağılma yapmadı(gizlinot: 10 saat kadar durdu gözümde ). Uzatıyor ama yoğun hacim veren bir maskara değil doğal duruyor hoşuma gitti.

  7 eylül 02:10 7 eylül 02:12