3.9
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (27)
  • oylar ()
  • medya (1)

27. pigmentleri mükemmel fakat bu paletle göz makyajı yapayım dediğinizde on dakika sonra sürdüğünüz tüm renkler birbirine karışıyor ve sanki tek renk bir far sürmüşsünüz gibi duruyor o yüzden bu paleti alayım birsürü değişik göz makyajı yaparım diyenler için hayalkırıklığı olabilir..

10 ağustos 04:39

4

26. Bana bir arkadaşımdan hediye gelmiş olup renkleri muazzam olan palettir. Turuncu ve pembeden başka çok bir şey sürmediğüm için renkeri bana hitap etti. :^) Bence pigmentasyonu başarılı ve kolay karışıyor. Öyle aman aman bordolu bir makyaj yapmadım ama 3-4 rengi karıştırarak yaptım. Bana çamurlaştı gibi gelmedi. Güzelce karışıyorlar. (gizlinot: Far bazı kullanmadan sadece sol üstteki renkle sabitleyince ) Diğer farlara nazaran daha çabuk mu çizgilere doluyor ne? Tek eksisi bu sanırım ama o da far bazı kullanınca geçer diye düşünüyorum.

23 temmuz 15:42

25. Sırf sıcak tonlu far sevdamdan dolayı aldım. Ve bi kere kullanmama rağmen çok sevdim. Farların zor karıştığını yazmışlar ama bence birden lök diye koymazsanız azar azar karıştıra karıştıra ilerlerseniz kaymak gibi oluyor. Ayrıca renkleri muhteşem. İndirimde yakalarsanız bi düşünün bence.

6 temmuz 01:20 20 temmuz 13:24


24. Bir Hevesle rustic antique ve golden hour u almıştım ama maalesef özellikle kızıl ve koyu renk farların sürümü birbirine geçişleri resmen çamur gibi..hiç olmadı ..tek başına renkler güzel ama yapısı çok dikkat istiyor.Bir süre sonra sanki hepsini birbirine karıştırmışsınız da bulamaç olmuş gibi duruyor..beğenmedim ve çöpteler maalesef..

29 mart 14:37

23. aldığım günden beri en sık kullandığım palet oldu. pigmentasyonunun iyi olduğunu düşünüyorum ancak henüz çok iddialı makyajlar yapmaya girişmedim bu paletle. renkleri hafif hafif kullanıyorum, yine de çok güzel sonuç alıyorum. nyx'in diğer paletlerine de gözüm kaymaya başladı sayesinde.

9 mart 00:33

4

22. Ben mi beceremedim kullanmayı bilmiyorum da kırmızı türevlerinin hiçbiri sürdükten sonra aynı kalmıyor. Pespembe oluyorlar. Benim için tek olumsuz yanı bu paletin. Renkleri benim için her yerde bulabileceğim renkler değil ama. O yüzden bitene kadar kullancam güzel güzel. Bi de parası azcık daha az olaydı, çok fakirim çok. Param olunca diğer kardeşlerine de bakmak istiyorum.

18 şubat 22:03

21. renkleri çok güzel olan far paleti ve fiyatına yakın bi muadili de yok bu tonlarda. pigmentasyonu yeterli ama paletteki renkleri tam almak için ıslak fırça,baz, parmakla uygulama vs. istiyor. tabi bu renkten renge göre de değişebiliyor. bordonun, kızılın, turuncunun, goldun tonu çok güzel. üst en sağdaki renkten de çok güzel highlighter oluyor benden söylemesi. kalıcılığı gayet iyi ve tozutma da yapmıyor.bence fiyatını gerçekten hak ediyor.

15 ocak 14:42


20. Tam bir sonbahar makyaj paleti diyebilirim.Zaten severek kullandığım bir marka ve bu palet bence alınır süslüler.Pigmentasyonu gayet başarılı,renkler canlı ve güzel çok fazla tozutma problemide yok.Günlük makyaj veya özel gün her zaman kullanılabilecek bir palet kızlar.

29 kasım 2017 19:57

19. "oy oy kurban olurum o ne güzellik öyle sen kimin kızısın bakim" dediğim far paleti.

hepsi birbirinden pigmentli sıcak kızıl , bakır ve toprak tonları ihtiva eden şükelalar şükelası far paleti. hastayım kendisine. bir bu bir de "warm neutrals" . ölülüm.

14 kasım 2017 15:04

3

18. sıcak tonları çok sevdiğim için bu paleti büyük bir ümitle almıştım ancak çok beğenmedim. bir kere farların yapısı çok toz toz, opak bir görüntü yakalamak oldukça zor. muhtemelen ürünün içine koydukları pigmentler azdır diye düşünüyorum. ayrıca farları karıştırınca renkler birbirinin içinde kayboluyor, dolayısıyla biraz çamur görüntüsü de olabiliyor (özellikle katlanma bölgesinde). bir de ben 70 tl'ye yakın bir fiyata satın almıştım, dolayısıyla ama fiyatı uygun gibi bir durum da yok. malesef bir abh modern renaissance değil. ama yoklukta idare etmez mi bence eder. özellikle makyaja çok yatkın maharetli eller bu paletten daha çok fayda sağlayacaktır.

14 kasım 2017 13:28