3.7
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (57)
  • oylar ()
  • medya (1)

57. gözenekleri tam manasıyla kapatmıyor. uzaktan bakıldığında çok belli olmuyor evet ama yakından görünüyor yine gözenekler. aradığımı pek bulamadığım makyaj bazı. ayrıca yüzüme daha önce yapısı bu kadar tuhaf bir şey de sürmemiştim hafif kaygan ama kesinlikle yapış yapış değil yumuşak bir yüzey bırakıyor geride.

11 ekim 15:25

56. fondötenimin altına veya üzerine parmaklarımla tampon hareketler yaparak uyguladığım, benim geniş gözeneklerimi bile iyi denilebilecek bir ölçüde gizleyen, ciltte kadifemsi bir his bırakan, sevdiğim bi bazdır kendisi. Gramajını az bulan süslüler de olmuş ama bence bereketli bir ürün, ben haftanın sadece birkaç günü makyaj yapıyorum ve bir yılda ancak bitirebildim diyebilirim.

Şu an benefit porefessional kullanıyorum, bu ürünün verdiği blur etkisi de güzel fakat f/p açısından değerlendirince sanırım bundan sonra pore filler ile devam edeceğim.

dr. brandt pores no more'u da merak etmiyor değilim ama bkz: (gizlinot: 656 tl)

24 eylül 22:02 24 eylül 22:04

4

55. Kullanım şekline bağlı işe çok güzel yarayan veya hiç yaramayan ürün bence. Çekiştirerek değil parmağımla tampon yaparak faydasını görmüştüm. Bir de başka ürünün altına kullanılmaması gerektiğini düşünüyorum yerinden oynuyor ve sabitlenen bir ürün değil çünkü. Fondoten/bb nin üstüne kullanıldığında üstüne de transpara pudra geçildiğinde uzun bir süre idare ediyordu kalıcılık olarak beni. Arkadaşımdaki benefit versiyonu ile karşılaştırdığımda bariz bir farkını göremedim p/f dışında ancak uzunca gidiyor her ne kadar ürünün yarısı boş ambalajı olsa da . Bir yılda yarılayamamıştım ben

24 eylül 21:07


54. Bende fark edilen bir etkisi olmamış makyaj bazı. Çok beğenildiği için almıştım. Sürdüğünüzde biraz blur efekti oluyor yani yüzü pürüzsüzleştiriyor, gözenekleri hafifletiyor. Ama hepsi bu. Almasam da olurmuş.

24 eylül 19:23

5

53. gramajı küçük, fiyatı ise gramajına göre pahalı. severek kullanıyorum. gözeneklerimi küçültüyor. uygulama yaptığım yere fondötenimi sürdüğümde akşama kadar kusturmuyor. pürüzsüz bir görünüm sağlıyor. bendeki nyc pore filler makyaj bazı az kaldı. bitince 66,99TL'ye bu ürünü alır mıyım bilemiyorum.

24 eylül 09:31

52. Hafta sonları, düğün, partiler dışında her gün makyaj yapan biri değilimdir o günler oldu mu bu bazı uzun süre tarihi geçmesine bir ay kala kadar kullandım bitirdim. Hafif yağlı bir baz evet ben burnuma ve çevresindeki gözeneklerim için tampon hareketlerle sürerek bölgesel olarak kullandım bekledikten sonra yumuşacık ve makyaja hazır hissettiriyordu. Üzerine fondöten sürdüğümde gözeneklerimin görünümünü azaltması açısından memnun kaldım fakat üzerine bb krem sürdüğümde görünümünü hiçte değiştirmedi. Adı üstünde makyaj bazı, sitesinde de yazdığı gibi vadettiği makyajda geniş gözenek görünümü azaltmak bu açıdan başarılı olduğunu düşünüyorum tabi bana göre sadece fondötenle :)

23 eylül 18:31 25 eylül 00:24

51. Hakkındaki övgüleri okuyunca mutlu mesut aldığım fakat kullanınca cildimdeki yağlanmanın arttığını gördüğüm ürün. Normalde şans veririm biraz daha fakat sivilceleri görünce devam etmeyi düşünmedim bile maalesef.

23 eylül 16:17


50. Vaadettiği özelliği gözenek küçültme olan makyaj bazı. Fakat benim gözeneklerimi küçültmüyor, yağlanmayı geciktirmiyor hiç bi faydasını göremedim malesef. Fiyatının da gereksiz derecede fazla olduğunu düşünüyorum. Bu ürüne kıyasla golden rose ya da lorealin bazlarının performansı çok daha iyi

23 eylül 15:53

49. Cildim karma ve gözenek problemim yok.Acil bir baz arayışındayken rasgele sepete atmıştım.Fondöten için güzel ve pürüzsüz bir baz oluşturuyor fakat ben bir kaç saat sonra t bölgemde yine yağlanma fark ettim.Sadece gözenekli bi cildiniz varsa kullanmalısınız bence.Çünkü bende ki yağlanma normaldekinden fazlaydı :(. Ben bunu ürünün yağlı yapısına bağlıyorum.

23 eylül 12:45

48. beğenmeyen birçok süslünün aksine benim ay kraterleri büyüklüğündeki gözeneklerime ilaç gibi gelen üründür. cildim karma, sivilceye ve alerjiye meyilli.

daha önce başkalarının da bu hataya düştüğünü gördüğüm için söylüyorum; yayarak değil de tıp tıp tıp gözeneklere doldurur gibi kullanılması gerekiyor.

bazen makyaj altına bazen de tek başına kullanıyorum, çok memnunum.

22 eylül 22:33