yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.3
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (9)
  • oylar (12)
  • medya (1)
  5

  9. birkaç gün önce indirimden aldığım palet. Böyle nispeten neonumsu renkli bir palet almayı düşünmeye başladığımdan beri aklımdaydı. morphe 35b paletti asıl almak istediğim fakat ona ulaşabilmek için instagram satıcısı kovalamaya üşendim açıkçası. zaten bendeki “ehhh işte idare eder” diyebileceğim performanstaki morphe 35p paletteki farların çok kuru yapısından sonra yine bir morphe palet almaya çekindim.

  her neyse, nyx ultimate brights’ı önceki indirimlerde almayışımın sebebi ise hakkında okuduğum çelişkili yorumlardı. bu paletin beğeneni de çok beğenmeyeni de. birkaç gündür makyajlarımı bu paletle yaptım ve bu palet hakkında olumsuz yorum yapanları şu an hiç anlayamıyorum. bence çok başarılı bir palet. tozutma minimum, hatta çoğu renk tozutmuyor. pigmentasyonu ve renklerin yoğunluğu çok iyi. hele altına baz olarak hafifçe çok az kapatıcı uyguladığımda renklerin canlılığı iyice coşuyor ve kalıcılığı da muazzam. indirimde gayet uygun bir fiyata düşüyor. ben beğendim, memnunum. 

  11 ağustos 16:34 11 ağustos 16:37

  3

  8. Yaklaşık 1 yıldır bu paleti alsam mı almasam mı diye düşünüyordum, en son gözümü karartıp aldım. Beklediğimden kötü bir palet açıkçası. Pigmentasyonla ilgili çok sıkıntı yaşadım. Şöyle ki pigmentini veriyor evet ama fırçayla paleti kazımam gerekiyor renk alabilmek için. Çok çabuk dibini göreceğim anlaşılan. Hiçbir rengin pigmenti mükemmel değil ama kat kat arttırınca tatmin ediyor. Ayrıca parmak swatchları rezaletken gözde böyle pigmentli durması çok acayip geldi. Bu paletle ilgili en şikayetçi olduğum şey şu: farı sürerken tampon hareketlerle sürmem gerekiyor çünkü fırçayı oynattıkça far yerinden siliniyor. The balmın paletlerinde de bu sorun var ama bunda daha fazla. Çok sinirleniyorum silindikçe çünkü karıştırırken de sorun çıkarıyor. Onun dışında dağılmasında bir sorun yok. Koyu renkler palette görünenden açık duruyor. Tozutma az düzeyde (gizlinot: Kazımama rağmen ) dökülme de nerdeyse yapmıyor. Pratik bir palet değil, uğraştırıcı ama o renklere değer. Özellikle en sağdaki uçuk mavi şahane.

  Edit: bir süslü beni kullandıkça pigmentinin artacağı konusunda bilgilendirmişti, gerçekten de öyle oldu. İnanılmaz pigmentli değil ama yine de çok memnunum şu an. Rengi dağıttıkça silinme durumu minimuma indi.

  23 mayıs 19:45 11 ağustos 18:11

  5

  7. renkleriyle, pigmentasyonlarıyla, kalıcılığıyla favori paletlerimden birisi. ben genellikle tek bir rengi göz kapağıma komple uyguluyorum, pembeler muhteşem duruyor özellikle. İndirimli halini 80 tl'ye kadar bulabilirsiniz. 

  9 şubat 02:53

  1

  6. Sonunda dayanamayıp aldığım; üstteki bir userında söylediği gibi pigmentini vermeyen palet. Nerede o canlı renkler nerede göz kapağıma aktardıklarım. Bir diğer problemde kesinlikle renklerin birbirleriyle karışmaması; özellikle mor ve mavi koyduğunuz yerde kalıyor ve ne kadar blend etmeye çalışsanızda çare yok. W7 blazzin ile kıyasladığımda bu paletteki  kırmızıyı parmağımla dahi uyguladığımda tam kırmızı alamadığımı net bir şekilde söyleyebilirim.

  almayın, aldırmayın!

  10 ocak 01:11

  5

  5. Ambalaj, tozutmama, renk skalası, farların karıştırılabilmesi ve yumuşaklığı çok iyi, pigmentasyonu ise orta diyebileceğim far paleti. Far oturtma fırçasıyla pigmentasyonun da sorun olcağını sanmıyorum. Günlük makyajı bile içindeki muhteşem kırmızı rengiyle az bir dokunuşta farklılaştırabiliyor. 

  12 kasım 2018 20:23

  4. Galeyana gelip morlu bordolu canlı renkler ararken kendimi bulduğum palet. Çoğu rengini alır almaz denedim ama hiç beklentimi karşılamadı. Yabancı youtuberlarin yaptığı o artistik makyajları yapmayı beklemiyordum elbette ama yine de pigmentasyonu aynı olmalıydı sanki. Videoları izledikce ve yorumları okudukça benim aldığım palet bozuk herhalde dedim sözlükte bahsedilen canlı renkler videoda gördüğüm pastel boya gibi palet benim aldığım olamaz. Şeker gibi palet ama renk vermiyor. Üst üste uyguluyorum renk alıyorum ama dalgalı duruyor. Denedikçe yine buraya gelip yazacağım ama şu an hayır, 90 lira verilmez.

  15 ekim 2018 16:44

  1

  3. 75 tllik fiyatını indirimde yakalamayı beklerken; fiyatı 90 tl ye çıkan ve %30 indirimde dahi kargo ile birleşince eski fiyatına denk gelen cağnım palet. 

  18 eylül 2018 02:35

  2. far bazına bile ihtiyaç duymadan renk vermesi müthiş. biraz tozutma huyu var ama kullandıkça kendini buluyor. ambalaj yapısıyla her yere sığıyor. o parayı kesinlikle hakediyor.

  17 temmuz 2018 11:03

  1. kızlar şimdilik fotoğrafları salıyorum, biraz kurcuklayınca editlerim.

  ilgili medya:
  1
  6 şubat 2018 20:35