yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.0
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (8)
  • oylar (2)
  • medya (1)
  4

  8. Gerçekten kirpikleri birbirine yapıştırmadan tek tek ayıran ve uzatan bir maskara. Akma bulaşma da yapmıyor. Benim açımdan tek sorunu yeterli hacim vermemesi. bu yüzden kirpiklerimi bu maskara ile ayırıp uzatıyorum başka bir maskara ile hacim veriyorum. 

  20 ağustos 02:01

  7. Şuanlık en sevdiğim maskara. Çok doğal bir duruşu var. Tek tek ayırıyor ve kıvırıyor. Elimdeki bitmek üzere yenisini edinicem.

  19 haziran 18:31

  4

  6. Bende siyah rengi olan maskara. 

  Kahverengi bir maskara aradığım dönemde bu ürüne denk geldim ama mağazasında o rengi bulamayınca denemek amaçlı siyahını almıştım. Yani çok araştırarak alınan bir ürün değildi benim için. Fakat şimdi çok memnunum. 

  Kıl fırçası var ki çok severim. Kelimenin tam anlamıyla da kirpikleri tek tek ayırıyor, uzatıyor. Siyahlığı yeterli derecede. Keşke kahverengisini bulabilseydim diyorum, o zaman her gün kullanırdım muhtemelen. İndirimlerde kesinlikle şans verilmesi gereken ürünlerden.

  26 mayıs 21:47

  5. söz konusu maskara olunca kişilerin zevkleri farklılık gösterebiliyor doğal olarak. benim tercihim abartılı, simsiyah, dolgun gösteren, fırçası tombul maskaralar. birkaç yerde güzel yoruma denk gelince alıp denemek istedim. bilemiyorum belki benim aldığımda bir problem var, ürünün hakkını da yemek istemiyorum ama bildiğin kupkuru bir maskara. halbuki normalde yeni açılan maskaralar daha ıslak olur, kıvama gelsin diye birkaç gün beklersin. eğer paketi elimle açmamış olsam, vallahi de kullanılmış ürün diyecektim. kirpiklerimi siyaha boyamak dışında hiçbir şey yapmıyor. benim için hüsran oldu. ama maskara tercihimi de göz önünde bulundurun lütfen.

  15 mayıs 18:59

  4. aslında verdiği dolgunluk hissini, uzatmasını ve gerçekten siyah olmasını sevmiştim üstelik gün içinde dökülme de yapmıyordu. bir süredir de başka bir maskara ile dönüşümlü olarak kullanıyordum ama herhangi bir olumsuzluk farketmemiştim. ben mi dikkatsiz davrandım yoksa ilk kez mi reaksiyon gösterdi çok emin değilim. en son dün dışarı çıkarken 2 kat uyguladım ve akşam makyajımı silerken sağ gözümden tam 8 tane, sol gözümden de 5 tane kirpik döküldü. önceki kullanımlarımda da tek tük dökülüyor muydu acaba emin olamıyorum çünkü kirpiklerim ne yaparsam yapayım pek dökülmediği için pamuğu hiç kontrol etmezdim. ama bu defa öyle bi öbek öbek döküldü ki ister istemez gözüme çarptı. yabancı kaynaklarda yapılan olumsuz yorumlara baktığımda benzer şeylerden şikayet edenler olduğunu gördüm. ama yine de ürünün hakkını yemek istemem çünkü genelde kullananların herhangi bir şikayeti olmamış. şanslı azınlıktan biri de ben miydim yoksa ürün mü 1 ay içerisinde bozuldu bilemiyorum.

  28 nisan 12:23

  3. bu maskarayı ben çok seviyorum ama maskara konusu kişiden kişiye çok fark eden bir konu. ıslak ıslak kirpikleri yapıştıran maskaraları ben sevmiyorum, hatta essence’in bir maskarasını aldığımda ıslak geldiği için ağzını açık bırakıp uzun süre öyle bekletip kuruduğunda kullanmaya başlamıştım. bu maskara yapı olarak biraz kuru, kirpikleri yapıştırmıyor güzel ayırıyor. kıl fırçayı da sevmiyorum ben şahsen, silikon fırça olması da bir artı. gözümün altına dökülme yapmıyor. lens de kullanıyorum ve bir sorun yaşamadım bu maskarayla. indirimde bulursam bittikçe alırım. 

  30 aralık 2018 21:29 30 aralık 2018 21:29

  2. Yorumlarına çok güvendiğim sevgili Başak Çelik'in önerisiyle aldığım maskaradır. İnternette de hakkında birçok güzel yorum görmüş ve iyice meraklanmıştım. Elimde birçok maskara olmasına rağmen (bir ücretsiz kargo koduyla) dayanamayıp aldım, fakat elimdekiler bitene dek açmamıştım. Üzerinde jelatini bile duruyordu. bugün maskarayı açtığımda kupkuru olduğunu gördüm. Denediğimde sürüp sürmediğim belli bile olmadı. Yaşadığım bu durumu Nyx'e yazdım ve aldığım cevap: "Maalesef açılmış ürünlerin iadesini kabul edemeyiz". Pardon da açmadan ürünün kuru olduğunu nereden bilecektim? Nyx'ten yaptığım ilk ve son alışverişim oldu bu cevap ile birlikte.

  19 kasım 2018 10:19

  1. Hem de ne biçim worth the hype! 

  Bir hafta önce falan kirpiklerimi kıvırmakta cinnet geldiği için seneler sonra kirpik perması yaptırdım. maskaram da (gizlinot: max factor clump defy) bitmişti. Avm’de filmin seansını beklerken geç saatlerde nyx’e girdim, maskara almak amaçlı değil ama. Kirpiklerimde hazır maskara da yokken başka bir maskarayı deneyeyim dedim, mağazada da benden başka müşteri yok. çalışan çocuk çok tatlıydı “durun durun, yeni bir maskara var, kaç tester bitirdik hatırlamıyorum, ben de tam yeni tester çıkaracaktım bence onu deneyin. hem ilk siz denemiş olursunuz.” Dedi. Neyse kutusunu açtı falan, elime aldım fırçası plastik ve tombul, hiç benlik değil. yapısı da biraz sıvı gibi. Düz kirpikli beybiler sıvı yapılı maskaraların, dakikalarca kıvırdığınız o kirpikleri ne kadar düzleştirdiğini bilirler. “Bu benim kirpikleri sümük gibi yapıştırır birbirine“ dedim içimden hatta ama çocuk öyle hevesliydi ki birşey diyemedim dışımdan. Neyse sürdüm.

  Oha. Gerçekten oha. Uzattı, kıvırdı, simsiyah yaptı, yapıştırmadı, topaklaşmadı ve dolgunlaştırdı. Yani bir altımı alıp, emzirip, pışpışlamadığı kaldı maskaranın. Senin formülünü gökten zembille mi indirdiler, nasıl birşeysin sen böyle diye baktım elimdeki tüpe resmen. Senelerdir bir maskarada aradığım herşeyi nyx yapmış, 40 lira gibi de bir fiyata satıyor yahu, şaka mı bu?!

  Kıvırma noktasında sıkıntı yaşamamamın, kirpik permasıyla alakası olabileceği için başında belirttim yaptırdım diye ama, maskaram bitti diye bir seferlik annemin maskarasını (gizlinot: max factor false lash) sürünce acayip ağırlaşmıştı ve permaya rağmen biraz düşmüştü mesela kirpiklerim. bu arkadaş göz altlarına falan dökülme de yapmıyor. Akşam 6’da sürüp az önce çıkardım, çıkarırken aklıma geldi hatta dur süslüye yazayım diye. Yaklaşık 8-8,5 saat gözümde kalıp gram dökülme yada akma (gizlinot: ege bölgesinde tatildeyim, bu akşam bara gidip dans falan da ettim, waterproof olmamasına ve o kadar tere rağmen akmadı) yada başka bir takım tatsızlıklar yaratmaması Harika ya. Gözlerim ameliyatlı ve aşırı hassas, ona rağmen herhangi bir rahatsızlık da oluşturmadı.

  Nyx sen kocaman bir kedisin!

  18 temmuz 2018 02:29 18 temmuz 2018 02:33