nyx

girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (491)
  • medya (16)

491. Fiyatları daha düşük olmalı, kalitesi flormardan farklı değil. 

17 şubat 12:31

490. öylesine aldığım slide on dudak kalemine vurulduğum marka... pahalı, ucuz birçok dudak kalemim var, ama açık ara en iyi bu... şimdilik sadece nude suede shoes rengini aldım, ama diğer renklerden de alacağım.

16 şubat 22:27

489. ben de nyx’ten ilk defa far paleti aldım. look set paletin renklerine vuruldum diyebilirim. fiyatına göre gideri var diye düşünüyorum. bu sıra bir palet çılgınlığım var ki sorma sözlük. pigmentasyonuna gelecek olursak, fırçayı mat olan farlarda özellikle iyice bulamak gerekiyor. ışıltılı olanlar daha kremsi yapılı. bir de baz sürmeden koluma swatchladım, suyla elimle ovușturunca kolumda hiçbir şey kalmaması saniyeler sürdü.

ilgili medya:
1
16 şubat 13:06 16 şubat 13:49


488. Ankaraya mağaza açmadıkları sürece asla ürün almayacağım.

16 şubat 10:54

487. Aynı konu hakkında ikinci girdim olacak, ama çalışanları gerçekten ilgisiz olan mağazalara sahip marka.

Geçen yıl izmir optimum mağazasına gitmiştim. Yanlış hatırlamıyorsam tek bir çalışan vardı. Kasayla da müşterilerle de o ilgileniyordu. Ruj deneyen bir liseli kız grubu, ben ve orta yaş üstü bir kadın dışında müşteri yoktu. Ben şu total drop fondöteni denemek istedim. Bana uygun olduğuna kanaat getirdiği rengin testerını burnumda denedik. Ben bir açık tonunu da deneyip karşılaştırmak istediğimi söyledim, lakin kadın denetmedi. Bu tam sizin ten renginize göre dedi. Ben de denemek istiyorum diye tekrar belirttim. Çalışan beni sallamayıp, kapatıcı isteyen kadına yöneldi. Ona da bu renk size uygun diyerek, kapatıcı, pudra bir de başka bir ürün daha verdi. Kadın alacak gibi durduğu için makyaj falan da yaptı. Tabi beni tamamen görmezden gelmeye devam etti. Ben de kadına sinir olup çıktım mağazadan. 

16 şubat 10:06

486. Geçen yıl bu zamanlar ayıla bayıla ürünlerini almaya çalışıyordum. Ankara'da yaşıyorum ve burada mağazası yok. O zamanlar neredeyse günlük online mağazasına girip onu mu alsam bunu mu alsam diye kafa patlatıyordum. Geçtiğimiz Nisan ayında İstanbul'a gittim ve Bağdat cadde mağazasına girdim. İlgisiz satış danışmanları dikkatimi çekti. Neyse kendi kendime stantlarda takıldım. Alacağımı alıp çıktım. Yıl olmuş 2018 Şubat hala Ankara'da bir mağazası yok. Birkaç Watsons mağazasına stant kurmuşlar ama oralardaki satış danışmanları da bilgisiz. Tester ürünleri bitmiş. Böyle böyle soğudum Nyx'den.

16 şubat 09:54

485. iki gün önce mağazasına gittim -hayatımda ilk defa- önceden o kadar çok şey almak istiyordum ve aslında param da vardı -kendime hediye almam için verilmiş bir para- ama hevesim kalmamıştı galiba, mağazada pek ilgilenende olmadığı için boş boş gezip döndüğüm mağazadır, online sitesinin daha çok albenisi var bence

16 şubat 01:54 16 şubat 01:54


484. (yazar: kardanmadam)’ın girdisinde belirttiği seti daha önce sitesinde görüp, heves etmiştim. Ama stokta kalmamıştı. Şimdi girdiyi görünce kesin gene bitmiştir diye linki açtım ama bitmemişti. Hemen bir tane sipariş ettim. Far paletindeki renkler kullanmayı sevdiğim renkler. Eyeliner ve ruj da güzel duruyor. Umarım pişman olmam. 

15 şubat 23:15

483. Bugün sitesinde boş boş dolanırken (link: https://www.nyxcosmetics.com.tr/look-set-earth bu look seti) görüp fiyatına dayanamayıp aldım, 40₺’ye 6lı kızıl tonlarda far paleti, gül kurusu ve bence biraz koyu tonlarda bir likit mat ruj ve mat eyelinerının mini boyu var içinde. Geçmişte 4lü color riot far quadına 40 lira verdiğimi bilirim, o yüzden fiyatı çok iyi bence içinde kaç ürün olduğunu düşününce.

İnternette hakkında bir kaç video buldum ve başarılı geldi far pigmentasyonları ve rujun rengi. E eyelinerı da zaten beğeniliyormuş. Dedim neden olmasın ve içimdeki makeup hoarder’ı dizginleyemedim.

Bence fiyat-performans iyi çıkacak bakalım elime ulaşınca editlerim. 

edit: Dün akşam elime ulaştı ve tek kelimeyle fiyatının çok üstünde bence ürünlerin toplam ederi.

Eyeliner incecikmiş ve matlığı, siyahlığı çok iyi.

Far paletinde matlar gerçekten çok güzel, sedefliler de hem günlük, hem akşam kullanılımına da müsait. Makyaj çantamın yeni mihenk taşı olacak far paleti kendisi.

Rujun da rengini çok beğendim kalıcılığını bilemiyorum. Rengi "Dusty Wine" imiş.

15 şubat 22:55 dün 13:47

482. Mağazalarında tester olmadığı için alışveriş yapılamayan kozmetik firması.cevahir mağazasına gotcha covered concealer almak için gectim fakat tester yok.aynı renklerde olan fondotenine bakayım dedim yine aynı sekilde.calısanlardan biri makyaj yapıyordu digeri de baska seyle ilgileniyordu,ki sorduğumda ten rengime bakıp yardımcı olmak yerine saolsun beni watsonsa yolladı.orada da nyx standı var oraya bakın dedi.orası da istediğim ürünü standına koymamış.bir kaç gün sonra gittim yine aynı sey.ben de alacağım dudak kalemi ve concealerı gittim inglottan aldım.cidden ciddiyetsizlik ilgisizlik yani mağaza calışanlarının tarzı tavrı beni markadan soğutuyor.

15 şubat 21:08