nyx

girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (580)
  • medya (25)

580. slip tease rujlarını çok merak ediyordum ama malum her yerde nyx mağazası yok, watsonsa da ben girmiyorum. internetten bakayım dedim. 52 liraya satıyor yeni rujları. pes artık deyip vazgeçtim almaktan. indirimde the balm plump your pucker alırım, daha ucuza gelir, bir glossa o kadar veremem. highend seviyesine çıkacaksın neredeyse nyx, ama fiyat olarak.

2 kasım 14:26

579. soft matte cream rujlarından-london rengi yıllardır hepinizin aradığı o meşhur nude rengi. kokusu, dokusu muazzam, dudağı kurutmuyor ve küçücük görünmesine rağmen asla bitmiyor! çok kez bu rujun ismi markası soruldu bana. ten rengi de ayırt etmeden -ki  nude rujlarda tenden tene çok değişir bu durum- herkese yakışan bir renk.

1 kasım 23:06

578. İlk geldiği zamanlar ürünlerini  youtuber larda görüp almak istediğim ama hiç bir zaman stokları olmayan kozmetik markası artık nasıl hevesim kırıldıysa o gün bugündür hiç dikkatimi çekmedi ne çıkarırsa çıkarsın merak etmiyorum.halen stok problemi var Mı onu bile bilmiyorum.fiyatları da uçurmuşlar galiba .

1 kasım 22:59


577. %30 indiriminden birgün sonra micro brow kaş kalemim bitti. eski fiyatı olan 51,90tl ye dönmüştü bekliyeyim dedim. şu an siteye girdim 61,99 tl olmuş. diyeceklerim bu kadar demek isterdim fakat zaten birşey diyemiyorum.   

1 kasım 22:47

576. bazı ürünlerinde yine fiyat arttırılmış. online store'undan sıcak sıcak ekran görüntüsü aldım, medyaya ekliyorum.

ilgili medya:
2
1 kasım 22:44 1 kasım 22:45

575. Geçen bağdat caddesi şubesine uğradım. Anladığım kadarıyla o gün 3 veya 4 çalışan vardı. Velhasıl hepsi gözlerine selobantları yapıştırmış haldir haldir tuhaf makyajlar peşinde. Bir havalar bir tripler vay anam vay. Sanırsın prom gecesine hazılanıyorlar. Once 2 si yapsin sonra digeri yapsin. Yok hepsi ayni anda yapiyor. Tamam yine yapin gozunuz kapida olsun. Saat de olmus ogleden sonra. Sabah desen haklilar yapmak durumundadirlar, talimat bu yondedir filan. İçeri müşteri mi girmiş, yardıma ihtiyacı mı var cıks tık yok. Tuhafti bence ne bileyim. Yalnislikla birinin onune cikmis bulundum, cekil acelem var der gibilerinden eziliyordum.

21 ekim 16:14

574. Cuma günü bedava kargo kampanyasından yararlanarak çok merak ettiğim worth the hype maskarasını sipariş ettim. sözlükte gördüğüm sürpriz kodunu da ekledim ve hediye olarak tam boy kırmızı bir ruj geldi. Açılmamış jelatinliydi ve tester ibaresi de yoktu. Beni oldukça mutlu eden bir alışveriş oldu. 

16 ekim 00:36 16 ekim 00:42


573. Geçen sene çıkan (bkz: nyx in your element far paleti) 130 tl ye satılıyor oluşundan sonra (gizlinot: şu anda indirimde 90 tl) yeni machinist paletlerinin yine pahalı olucağını tahmin ediyordum, ama paletteki renkler ilgimi çektiği için uygun olursa alırım demiştim. Bugün sitesinde gördüm daha palet gelmemiş ama erken sipariş yapmak mevcut ve gösterilen fiyat 182 tl... gerçekten resmen 200 lira ödeyerek 12 renk far almak bana çok saçma geldi, drug store ürünü bunlar sakin olun. huda beauty 9 lu paletleri o kadara satılıyor.

kısaca o ilgimi çeken renkler 200 tl ye değicek kadar güzel değiller, almayı planlamıyorum. belki gelecekte sitesinde büyük indirime girerlerse...

machinist serisinin diğer ürünleri: Rujlar 51 tl, dudak parlatıcıları 50, highlighter duo su 73 tl den olucak.

13 ekim 16:23

572. Bloggerlara bir kutu ruj gönderen marka. Hayır kıskanmadım canım ne alaka yani :(

27 eylül 11:02

571. Uzun zamandır beklediğim swear by it paleti nyx türkiye sitesinde nihayet gelmiştir ve 255.99 tlden satışa sunulmuştur. Üstüne yüz lira daha koyarsam instagram'dan huda beauty desert dusk, anastasia Beverly hills soft glam/modern renaissance, urban decay born to run ve diğer bilimum high end far paletlerinden alabiliyorum.on ay önce kat von d shade and light far paletini bundan on lira daha ucuza almıştım. Ne günlermiş be.

Bir de midnight chaos isimli on fardan oluşan far paleti gelmiş, o da 181.99 liradan satışa çıkmış.

Sen urban decay değilsin nyx, aptallık etme.

23 eylül 22:13 23 eylül 22:17