yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  nyx

  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (596)
  • medya (21)

  596. 30 Kasım’da internet sitelerinden vermiş olduğum siparişlerim gelmeyince siparişimin durumunu kontrol etmek istedim ancak hesabıma girince siparişlerim sekmesine tıkladığımda benden mail adresimi ve sipariş numaramı istedi. Bu bana tuhaf geldi çünkü zaten hesabımı kullanıyorum. “Merhaba Zullall, siparişinin durumunu öğrenmek için sipariş numarası ve mail adresini gir” diyor site bana. Sık sık internet alışverişi yapıyorum ve hesabıma girince alışverişimin kargoya verilip verilmediğini görürüm. Bunun için benden ayrıca sipariş numarası ve mail adresi istemezler. Çoğu online site kargo şirketinin linkini de bırakır. Doğrusu mail hesabıma  girip sipariş numaramı öğrenip siteye yazdım. Siparişimin sadece sevk edildiği  yazıyordu ancak ne zaman, hangi kargo şirketi? kargo takip aşamalarını göreceğim bir sistemleri yok. 

  yoğunluk olabilir, özenli paketleme yapıyor olabilirler anlayabiliyorum ancak sipariş durumunu öğrenmek bu kadar zor olmamalı. Zaten hesabın içindeyim daha neyin mail adresi? siparişiniz sevk edildi yazısı yeterince bilgilendirici mi? 

  5 aralık 2019 22:57

  595. 30 Kasımdaki siparişimi hala kargolamayan firma yoğunluktan 1 2 günü anlarız ama 5 gün çok fazla bir süre indirimde aldık diye seviniyorsun göndermiyorlar hevesim geçti üründen :(

  5 aralık 2019 13:39

  594. Saat 14:00’a kadar olan siparişlerde aynı gün kargo vaadi veren ama 5 gündür siparişimi kargolamayan firma. Tamam kara cuma kargolar yoğun vs. ama bari aynı gün kargo ibaresini kaldırsalar zahmet edip

  5 aralık 2019 00:18


  593. İstanbul bağdat caddesi mağazasını kapatmış,haliyle sadece caddede watsons ta satılıyor. Watsons tan alışveriş yapmıyorum. Rengi belki görürüm diye şu (gbkz: Nyx bare with me tinted skin veil) i denerim dedim. Birkaç hafta aralıkla 2 defa girdim çünkü tester yok. Rengi görmeden cildime birşey alamam ben. Boşuna ya tutarsa diye de para harcamak bana uymuyor.  Neden yok nasıl bakarız? Dedim. Ee daha önce alanlar alıyormuş ya da belki danışmanlar yardımcı oluyormuş falan. Ee iyi peki dedim yine göremeden çıktım. Kadıköy civarında dükkan kapatıyorsun ama zamanında 50-60 lı rujları hediye ediyordun. ya reklamlar işe yaramıyor ya satma istekleri yok.

  22 kasım 2019 16:22 22 kasım 2019 21:19

  592. ben de fiyat politikalarını hiç beğenmiyorum. çaktırmadan ufak ufak öyle bir zam yapıyorlar ki. indirimlerinde de zam olmadan önceki fiyatına düşürüyorlar, hoş değil. (gizlinot: döviz kurunun çıldırdığı dönemden bahsetmiyorum. )

  daha bu kadar zam olmadan (1-2 yılı var) önce birkaç kere onlinedan alışveriş yapmıştım. hiçbir sıkıntı yaşamadım. sapasağlam ulaştı ürünler elime. 

  ama bu fiyat politikaları yüzünden çok yanaşmıyorum artık markaya. 

  4 kasım 2019 16:00

  591. İndirimde çantaya atmalık küçük bir pudra siparişi vermiştim. Küçücük bir ürün için bu kadar özenli bir paketleme olamazdı. Böyle özenli işler takdiri hakediyor.

  24 ekim 2019 12:19

  590. Transparan pudrasını çok seviyorum incecik az miktar uyguladığınızda gayet başarılı.rujlarını başarılı buluyorum.stay matte not flat fondöteni yüzümü çok kurutuyorama kapatıcılığı tonu güzel.mat makyaj sabitleme spreyini beğeniyorum aydınlantıcınızı matlaştırmadan sabitliyor.hd kapatıcısı göz altı ve yüz için başarılı.göz altını güzel eşitliyor ve yüzde kızarıklıkları iyi kapatıyor.çok beğendiğim ama zamanla fiyatları aşırı arttığı için mutsuz olduğum markadır.

  22 eylül 2019 11:54


  589. Mağazasına girme sebebim şeffaf gloss'uydu (lip lingerie clear), glossier ayarında ve yarı fiyatına bir ürün çünkü, şimdi buna Fill & Fluff kaş kalemi de eklendi. Bir sürü renk seçeneği var, yapısı yumuşak sayılabilir, kaşlara zarar vermiyor ve yassı fırçası da boyanın kaşla bütünleşmesini sağlıyor. 

  22 eylül 2019 11:30

  588. Geçen gün watsons standlarından bantlı bir şekilde  this is everythin dudak balmından aldım. Eve geldim parmaklanmış. Ertesi gün mağazaya gittiğimde “aa aynı gün gelmeliydiniz, nerden bilelim sizin yapmadığınızı, hem ürünler bize böyle geliyor” dendi. şaka gibi.elimde kullanılmış balmla kaldım, çöpe gider muhtemelen. 

  12 eylül 2019 09:30 12 eylül 2019 09:34

  587. Süslü yazarlarına ürün yollayıp yorumlarını merak etmesinde nasıl bir sorun oldugunu göremediğim markadır. Bundan 2-3 yıl once her yeni çıkan üründe bloggerlara paketlerce ürün yollardı ve asıl o zaman garip gelirdi bana, zaten bu ürünleri istedigi gibi alacak kesime gidiyo asıl loyal müşteri kitlesi ise asla deneyemiyor ürünleri.

  O yuzden şu anda bloggerlara bile daha yollamamışken, nyx ürün başlığında yorum yapmış yazarlara yeni ürününü yollayıp ilk sen dene ve yorumla istedik demeleri bana gayet güzel ve ince geldi. Yorumların da ısmarlama oldugunu düşünmüyorum. Tarafsız sekilde yorum yapamayan var ise sırf besava geldi diye sadece övüyorsa o yazarın suçudur bence ne markanın ne süslünün

  Özetle umarım her yeni lansmanda asıl kullanıcı kitle olan süslü yorumlarını dikkate almaya devam ederler umarım.

  12 eylül 2019 07:07