yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  nyx

  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (599)
  • medya (21)

  599. ürünlerini sevmeme rağmen, her indirim bildirimine rastladığımda yüzüme müstehzi bir gülümseme oturtan marka. türkiye'de yaşamasak ve aldığımız nefesin bile zamlandığını bilmesek durmadan arttırdığı fiyatlar üzerinden yaptığı "indirimler" ile bizi kandırabilirdi. örneğin; (bkz: nyx powder puff lippie lip cream) orijinal fiyatının 90 ₺ olması anlaşılır olmayan bir ürün.

  13 şubat 18:30

  598. bu markanın sadece primer'ını kullandım hala kullanıyorum gayet başarılı. bir de sanırım bu aralar indirimdeymiş, bugün gördüm "mad" kodunu kullanırsanız kargo da bedava oluyormuş haberiniz olsun.

  12 şubat 23:01

  597. Keşke bütün makyaj malzemelerimi burdan alsam diyip param yetmediği için alamadığım markadır.

  12 şubat 10:11


  596. Yapılan zammın ne yazık ki Döviz kurundan kaynaklandığı düşünüyorum. Mesela bare with me fondöten dövizden direkt çevrilince bile 82tl yapıyor ve bu ürün 70 liraya satılıyordu (gizlinot: İndirimde 35 TL’ye almıştım. ). Ne yazık ki ülkemizde kozmetiğe vs sürekli vergi, ekstra ücretler gibi eklemeler yapılıyor. Birkaç yıl önce Uygun fiyatlı dediğimiz markalar 80-100 liralara fondöten, rimel satmaya başladılar. 

  12 şubat 09:48

  595. Önceki yüzde elli indirimde baktılar güzel gidiyor ürünler,ürünlere güzel bi zam yapalım sonra yüzde elli yine indirim yapalım diyen firma.Maşallah bilezik gibi zam geçirmişler.

  12 şubat 08:39

  594. 30 Kasım’da internet sitelerinden vermiş olduğum siparişlerim gelmeyince siparişimin durumunu kontrol etmek istedim ancak hesabıma girince siparişlerim sekmesine tıkladığımda benden mail adresimi ve sipariş numaramı istedi. Bu bana tuhaf geldi çünkü zaten hesabımı kullanıyorum. “Merhaba Zullall, siparişinin durumunu öğrenmek için sipariş numarası ve mail adresini gir” diyor site bana. Sık sık internet alışverişi yapıyorum ve hesabıma girince alışverişimin kargoya verilip verilmediğini görürüm. Bunun için benden ayrıca sipariş numarası ve mail adresi istemezler. Çoğu online site kargo şirketinin linkini de bırakır. Doğrusu mail hesabıma  girip sipariş numaramı öğrenip siteye yazdım. Siparişimin sadece sevk edildiği  yazıyordu ancak ne zaman, hangi kargo şirketi? kargo takip aşamalarını göreceğim bir sistemleri yok. 

  yoğunluk olabilir, özenli paketleme yapıyor olabilirler anlayabiliyorum ancak sipariş durumunu öğrenmek bu kadar zor olmamalı. Zaten hesabın içindeyim daha neyin mail adresi? siparişiniz sevk edildi yazısı yeterince bilgilendirici mi? 

  5 aralık 2019 22:57

  593. 30 Kasımdaki siparişimi hala kargolamayan firma yoğunluktan 1 2 günü anlarız ama 5 gün çok fazla bir süre indirimde aldık diye seviniyorsun göndermiyorlar hevesim geçti üründen :(

  5 aralık 2019 13:39


  592. Saat 14:00’a kadar olan siparişlerde aynı gün kargo vaadi veren ama 5 gündür siparişimi kargolamayan firma. Tamam kara cuma kargolar yoğun vs. ama bari aynı gün kargo ibaresini kaldırsalar zahmet edip

  5 aralık 2019 00:18

  591. Az önce kendi İnternet sitesine girdim ve bi an başka bir birinin hesabının bende açık olduğunu fark ettim. Bu kişiyi tanımıyorum ama hesabı bende açık ve bütün bilgilerini görebiliyorum. Normalde kendi hesabım açıktı hep şu an çok şaşkınım. Bu nasıl bir karışıklık benim hesabım da şu an başka bir yerde mi açıldı acaba. Baya tehlikeli bir durum.

  İnternet sitesinde güvenlik açığı olan kozmetik markası.

  Düzenleme : bu sorunla ilgilenip bana da bilgilendirme mesajı attılar. İlgileri için teşekkür ediyorum.

  24 kasım 2019 01:48 29 kasım 2019 16:55

  590. İstanbul bağdat caddesi mağazasını kapatmış,haliyle sadece caddede watsons ta satılıyor. Watsons tan alışveriş yapmıyorum. Rengi belki görürüm diye şu (gbkz: Nyx bare with me tinted skin veil) i denerim dedim. Birkaç hafta aralıkla 2 defa girdim çünkü tester yok. Rengi görmeden cildime birşey alamam ben. Boşuna ya tutarsa diye de para harcamak bana uymuyor.  Neden yok nasıl bakarız? Dedim. Ee daha önce alanlar alıyormuş ya da belki danışmanlar yardımcı oluyormuş falan. Ee iyi peki dedim yine göremeden çıktım. Kadıköy civarında dükkan kapatıyorsun ama zamanında 50-60 lı rujları hediye ediyordun. ya reklamlar işe yaramıyor ya satma istekleri yok.

  22 kasım 2019 16:22 22 kasım 2019 21:19