girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (35)
  • medya (0)

35. cimri olduklarını düşünmüyorum ama çok hesaplı kitaplı davranıyorlar.

asla hatalı olduklarını kabul etmiyorlar

işkolikler.

duygularını asla belli etmiyorlar.

bir koç kadını olarak bir oğlakla 4 yıl birliktelik yaşadım bir daha tövbe.

14 haziran 00:17

34. Boğa burcuyum ve genel olarak anlaştığım burç erkekleri sadece eksiklikleri var. 

Parayı seviyorlar. 

benim tanıdığım tüm oğlak erkekleri çalışkan ve hırslı yapıdalardı. 

Romantik değiller. Aşk meşk işlerinden anlamıyorlar pek. 

Gizli yavşak olduklarına katılıyorum ksjsj 

Sakin uysal yapıdalar. 

mantıklı hareket ederler. 

13 haziran 21:32

33. Cimri

Düz mantık

Sadık

Sıfır romantik

3 oğlak tanıdım 3ü de aynıydı inşallah yanılıyorumdur. Aksi gibi en iyi anlaştığım burçlardan biriymiş (ben boğa burcuyum)

13 haziran 11:36


32. Karşısındaki insanı değersiz hissettirme konusunda üstlerine yok.

13 haziran 11:25 13 haziran 11:26

31. Ne yaparsa yapsın kuzenim yapmış diyecek burç erkeği.

8 nisan 21:05

30. 1. yılımıza yaklaşırken bir iki çıkarım daha :

-yengeç kadınıyla çok iyi uyum yakalayabilirler, çünkü birbirlerinde eksik olan şeyi öğrenebilirler. oğlak erkeğinin eksikliği fazla akılcı olmaları , duygularını zayıflık olarak görmesi ve engellemeye çalışıp içine kapanması , çevresine kabuk örmesi,bazen acımasız şefkatsiz olması. yengeç olarak ise en büyük eksiklik istikrar, azim , çalışmak hedefe kitlenmek .

-genelde ufak sorunları alttan alırlar, ama onlara göre büyük bir hata yaptıysanız karşınızdaki insana öyle laflar söyler, öyle can acıtıcı konuşur ki şaşırırsınız. karşıdaki insanın eksikliğini bilir ve kavga anında bunu yüzünüze vurur acımasızdır.

-bir oğlağı kazanmak istiyorsanız , hedeflerine ortak olun, ortak bir hayat düşleyin . asla bir yengeç gibi fedakarlık yapmaz hedeflerine ters düşerseniz sizi gözden çıkarabilir bu burç hedefi için yaşar başka bir şey için değil, çünkü en büyük rakibi kendisidir bir şeyi başarır ve hep kendiyle yarıştığı için kendine yeni bir hedef bulur. hedefsiz bir oğlak büyük depresyondadır.

- sadıktır, gerçekten aşık olduysa gözü başkasını görmez. ama bu kıvamda bir oğlak yakalamak için bir miktar kadın tecrübesi olan birini bulmak gerekir ,gerçi bu burca spesifik değil bence neyse.

-ölümüne güvenirim diyemem , çünkü dediğim gibi kendisiyle çelişirsem büyük bir şekilde bilirim ki aşkından geberse de dönüp arkaya bakmaz . anlaşamadık der , aşkına sünger çeker ve gider. onunlayken çok güvende hissederim , sahiplendiğini bilirim kıskanır benimsin der ama ona uyduğunuz kadar.

7 nisan 21:16

29. evet o bahsettigim oglak erkegi ile sonunda bir araya geldik. daha once yazdigim tum yorumlardan vazgeciyorum. gercekten kotu:)

23 ocak 23:52


28. İki eski sevgili (gizlinot: ki zaten 2 tane sevgilim oldu) 1 anne (gizlinot: bu kadın tabi) (gizlinot: asdhads) olmak üzere 3 tanesiyle çok yakın ilişkilerim oldu. Bunun dışında 2 3 tanesiyle de arkadaş olarak ilişkilerim oldu. 

Bu burcun erkekleri benim burçlara inanmamı sağlamış insanlardır süslülerim. Nerde görsem tanıyorum desem yalan olmaz sanırım. Sadece bir iki kere sohbet ettiğim adamın oğlak olduğunu şak diye anlayabiliyorum. Bence yürüyüşleri, konuşma şekilleri, el kol hareketleri bile benzer bu adamların ahshshbs.

Burç uyumlarına göre anlaşamaz görünürüm bir terazi olarak. Ama bu erkeklere her zaman yakın hissederim kendimi. Arkadaş olarak da sevgili olarak da hiç değişmedi bu.

Gelin görün ki ben bu burcun erkeklerini hala çözemedim. Kendilerini tam olarak açmazlar. Genelde açamazlar aslında. Sanki etraflarında görünmez bi kabuk var. Ne kendileri çıkabiliyorlar. Ne de birini alabiliyorlar. Ben bu adamı biliyorum, tanıyorum dersiniz. Buna inanırsınız. Sonra haklarında öyle bi şey öğrenirsiniz ki ben bu adamı tanıdığımı mı iddia etmiştim?? Dersiniz...

Çoğunlukla yatıp yuvarlanıp uzun uzadıya keyif yaparken göremezsiniz. Hep kalkıp bi şeylerle meşgul olmak isterler. Hedefleri vardır. O hedeflere de genelde ulaşırlar zaten. Erken kalkmayı severler.

Bi de şunu gözlemledim ki depresyona yatkın bence bu adamlar. (gizlinot: yada bana denk gelenler yatkındı jsjsshs)

20 kasım 2017 22:35

27. astroloji hakkında şüphelerim mevcut . ama çevremde babam , üvey annem , anneannem , üvey babam, erkek arkadaşım, en yakın arkadaşımın annesi olarak bir sürü oğlak insanı var ve bazı özellikleri birbirine gerçekten çok benzer .

-hedef , hedef,hedef. hepsinin bir hedefi var ve bundan başka bir şeyi gözleri görmez. aceleci değil , sabırlı ve sabit adımlarla hedefe giderler. önlerine çıkan bir şey kesinlikle onları yıldırmaz, hatta gözden çıkarılabilecek biriyseniz sizi yıkar geçerler önlerine çıkarsanız .

-hırslı , azimli, para odaklı, çalışkan insanlar genelde .

-kıskançlık göbek adları bence. örneğin erkek arkadaşım kıskançlığın gereksiz olduğunu söyler ama ben hareketinden bile anlarım kıskandığını.

-güvenilir insanlar bence , iş çevirdiğini entrikalarla uğraştığını görmedim. aklında ne varsa söyler biraz patavatsızlar.

-ilişki konusu ise bayağı sıkıntı bence. çünkü sizin ona göre şekillenmenizi bekliyorlar. kişisel farkındalığı yüksek ne istediğini bilen kişiler bunlar. onu istiyorsanız siz uyum sağlarsınız o değil. bu yüzden dürüsttürler, beni böyle kabul ediyorsan gel hayatıma buyur istemiyorsan güle güle .

-romantizm çok beklenmemeli. fazla gerçekçi olup sinir bozarlar.

-rutin insanlardır , bu düzenin bozulmasından nefret ederler . babam son 15 yıldır hemen hemen aynı yaşıyor mesela , düzeni bozulunca günü kötü geçiyor.

-sadıklardır , sizi sarıp sarmalar. hedefine ortak olur , ona anlayışlı olursanız kimselere açmadıkları kalplerini size açabilirler .

19 kasım 2017 22:48

26. Tanıdıklarım:

Ketumlar

Bıyık altı gülümsemeleri çoktur

Kurnazlar

10 ekim 2017 08:54