sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (35)
 • medya (0)

35. 1 tanesiyle 1.5 ay flörtleştim ve bu bir ayda şunları anladım(her insan aynı olmayabilir ama benim tanıdığım kişi böyleydi en azından)

-gizli yavşaktır

-kıskançtır ama belli etmez

-bazen aşırı sinirlidir sinirlenince yaklaşmayın derim

-aldatmaya meyillilerdir(en azından benim tanıştığım çocuk öyleydi)

-parayı severler

-duygularını belli etmezler

4 ocak 23:50

34. Bir yengeç-terazi kadını olarak iki tanesiyle yolumun kesiştiği, kafamın sürekli karışmasına neden olan erkeklerdir.

İlkiyle sanıyorum 5-6 yıllık mazimiz var. Ne zaman bir araya gelsek zaman-mekân mefhumu öyle bir silikleşiyor ki sanki birbirimizin sözcüklerinde var oluyoruz, bir anda ya da mekânda değil. Saatlerce konuşabiliyoruz, pür dikkat, her söylediğimizi tane tane anlayarak. Öyle tuhaf bir çekim oluyor ki. Bir nevi mıknatıs etkisi gibi...

Fakat... Yukarıdaki girdilerde de yazıldığı gibi adeta kapalı kutular. Aslında her şey hakkında konuşabilirsiniz. En mahrem konulardan dünya gündemine kadar. Müthiş ilgili ve araştırmacı oldukları için birçok konuda söyleyecek pek çok şeyleri oluyor. Ama bazı konularda sahiden ne hissettiklerini, ne düşündüklerini bilmek imkânsız olabiliyor. Özellikle ikili ilişkilerde...

Mesela sizin hakkınızda fark etmiş olmasından etkileneceğiniz bazı detayları söyleyiverir pat diye. Her ne kadar çok unutkan olduklarını iddia edebilseler de aslında fil hafızalılar. Unutmuyorlar yani kolay kolay. Falanca gün üstünde ne olduğunu, saçının, makyajının detaylarını pat pat söylüyor. Beğendiyse ayrıca ve gene pat diye söylüyor. Şu gün şu olmuştu, bugün şurada şöyle yapmıştık diye anlatmaya başladığında anlıyorsunuz aslında hiç de öyle unutkan filan olmadıklarını.

Ama siz bunca şeyin karşısında ondan etkilenip hatta oldukça yoğun bir duygu seline kapıldığınızda ki artık içinizde tutamayıp ona da söylecek hale geliyorsunuz, duvar kesiliyorlar. Sanki konumuz o değil, üçüncü bir kişi, başka bir adam. Hiç tepki vermeyebiliyorlar. Ee? Tamam, o benden etkilenmemiş demek ki diyorsunuz. Diyorsunuz iyi güzel hoş da, neydi bunca yaşanan? Geçirilen onca zaman? Sen konuşurken sanki sözcükler benim ağzımdan çıkacakken senin dilinden dökülüyor demeler?

Anlaması çok güç.

29 haziran 2018 11:54

33. cimri olduklarını düşünmüyorum ama çok hesaplı kitaplı davranıyorlar.

asla hatalı olduklarını kabul etmiyorlar

işkolikler.

duygularını asla belli etmiyorlar.

bir koç kadını olarak bir oğlakla 4 yıl birliktelik yaşadım bir daha tövbe.

14 haziran 2018 00:17

32. Boğa burcuyum ve genel olarak anlaştığım burç erkekleri sadece eksiklikleri var. 

Parayı seviyorlar. 

benim tanıdığım tüm oğlak erkekleri çalışkan ve hırslı yapıdalardı. 

Romantik değiller. Aşk meşk işlerinden anlamıyorlar pek. 

Gizli yavşak olduklarına katılıyorum ksjsj 

Sakin uysal yapıdalar. 

mantıklı hareket ederler. 

13 haziran 2018 21:32

31. Cimri

Düz mantık

Sadık

Sıfır romantik

3 oğlak tanıdım 3ü de aynıydı inşallah yanılıyorumdur. Aksi gibi en iyi anlaştığım burçlardan biriymiş (ben boğa burcuyum)

13 haziran 2018 11:36

30. Ne yaparsa yapsın kuzenim yapmış diyecek burç erkeği.

8 nisan 2018 21:05

29. 1. yılımıza yaklaşırken bir iki çıkarım daha :

-yengeç kadınıyla çok iyi uyum yakalayabilirler, çünkü birbirlerinde eksik olan şeyi öğrenebilirler. oğlak erkeğinin eksikliği fazla akılcı olmaları , duygularını zayıflık olarak görmesi ve engellemeye çalışıp içine kapanması , çevresine kabuk örmesi,bazen acımasız şefkatsiz olması. yengeç olarak ise en büyük eksiklik istikrar, azim , çalışmak hedefe kitlenmek .

-genelde ufak sorunları alttan alırlar, ama onlara göre büyük bir hata yaptıysanız karşınızdaki insana öyle laflar söyler, öyle can acıtıcı konuşur ki şaşırırsınız. karşıdaki insanın eksikliğini bilir ve kavga anında bunu yüzünüze vurur acımasızdır.

-bir oğlağı kazanmak istiyorsanız , hedeflerine ortak olun, ortak bir hayat düşleyin . asla bir yengeç gibi fedakarlık yapmaz hedeflerine ters düşerseniz sizi gözden çıkarabilir bu burç hedefi için yaşar başka bir şey için değil, çünkü en büyük rakibi kendisidir bir şeyi başarır ve hep kendiyle yarıştığı için kendine yeni bir hedef bulur. hedefsiz bir oğlak büyük depresyondadır.

- sadıktır, gerçekten aşık olduysa gözü başkasını görmez. ama bu kıvamda bir oğlak yakalamak için bir miktar kadın tecrübesi olan birini bulmak gerekir ,gerçi bu burca spesifik değil bence neyse.

-ölümüne güvenirim diyemem , çünkü dediğim gibi kendisiyle çelişirsem büyük bir şekilde bilirim ki aşkından geberse de dönüp arkaya bakmaz . anlaşamadık der , aşkına sünger çeker ve gider. onunlayken çok güvende hissederim , sahiplendiğini bilirim kıskanır benimsin der ama ona uyduğunuz kadar.

7 nisan 2018 21:16

28. evet o bahsettigim oglak erkegi ile sonunda bir araya geldik. daha once yazdigim tum yorumlardan vazgeciyorum. gercekten kotu:)

23 ocak 2018 23:52

27. İki eski sevgili (gizlinot: ki zaten 2 tane sevgilim oldu) 1 anne (gizlinot: bu kadın tabi) (gizlinot: asdhads) olmak üzere 3 tanesiyle çok yakın ilişkilerim oldu. Bunun dışında 2 3 tanesiyle de arkadaş olarak ilişkilerim oldu. 

Bu burcun erkekleri benim burçlara inanmamı sağlamış insanlardır süslülerim. Nerde görsem tanıyorum desem yalan olmaz sanırım. Sadece bir iki kere sohbet ettiğim adamın oğlak olduğunu şak diye anlayabiliyorum. Bence yürüyüşleri, konuşma şekilleri, el kol hareketleri bile benzer bu adamların ahshshbs.

Burç uyumlarına göre anlaşamaz görünürüm bir terazi olarak. Ama bu erkeklere her zaman yakın hissederim kendimi. Arkadaş olarak da sevgili olarak da hiç değişmedi bu.

Gelin görün ki ben bu burcun erkeklerini hala çözemedim. Kendilerini tam olarak açmazlar. Genelde açamazlar aslında. Sanki etraflarında görünmez bi kabuk var. Ne kendileri çıkabiliyorlar. Ne de birini alabiliyorlar. Ben bu adamı biliyorum, tanıyorum dersiniz. Buna inanırsınız. Sonra haklarında öyle bi şey öğrenirsiniz ki ben bu adamı tanıdığımı mı iddia etmiştim?? Dersiniz...

Çoğunlukla yatıp yuvarlanıp uzun uzadıya keyif yaparken göremezsiniz. Hep kalkıp bi şeylerle meşgul olmak isterler. Hedefleri vardır. O hedeflere de genelde ulaşırlar zaten. Erken kalkmayı severler.

Bi de şunu gözlemledim ki depresyona yatkın bence bu adamlar. (gizlinot: yada bana denk gelenler yatkındı jsjsshs)

20 kasım 2017 22:35

26. astroloji hakkında şüphelerim mevcut . ama çevremde babam , üvey annem , anneannem , üvey babam, erkek arkadaşım, en yakın arkadaşımın annesi olarak bir sürü oğlak insanı var ve bazı özellikleri birbirine gerçekten çok benzer .

-hedef , hedef,hedef. hepsinin bir hedefi var ve bundan başka bir şeyi gözleri görmez. aceleci değil , sabırlı ve sabit adımlarla hedefe giderler. önlerine çıkan bir şey kesinlikle onları yıldırmaz, hatta gözden çıkarılabilecek biriyseniz sizi yıkar geçerler önlerine çıkarsanız .

-hırslı , azimli, para odaklı, çalışkan insanlar genelde .

-kıskançlık göbek adları bence. örneğin erkek arkadaşım kıskançlığın gereksiz olduğunu söyler ama ben hareketinden bile anlarım kıskandığını.

-güvenilir insanlar bence , iş çevirdiğini entrikalarla uğraştığını görmedim. aklında ne varsa söyler biraz patavatsızlar.

-ilişki konusu ise bayağı sıkıntı bence. çünkü sizin ona göre şekillenmenizi bekliyorlar. kişisel farkındalığı yüksek ne istediğini bilen kişiler bunlar. onu istiyorsanız siz uyum sağlarsınız o değil. bu yüzden dürüsttürler, beni böyle kabul ediyorsan gel hayatıma buyur istemiyorsan güle güle .

-romantizm çok beklenmemeli. fazla gerçekçi olup sinir bozarlar.

-rutin insanlardır , bu düzenin bozulmasından nefret ederler . babam son 15 yıldır hemen hemen aynı yaşıyor mesela , düzeni bozulunca günü kötü geçiyor.

-sadıklardır , sizi sarıp sarmalar. hedefine ortak olur , ona anlayışlı olursanız kimselere açmadıkları kalplerini size açabilirler .

19 kasım 2017 22:48