girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (6)
  • medya (1)

6. Zamanında feedime sponsorlu bir postlarıyla düştüklerinden beri takip ediyorum. Çok güzel içerik üretiyorlar Allah için. Mizah anlayışlarını, ukalalıklarını seviyorum. Birçok yeri de çıkardıkları rehberleri baz alarak gezdim ve çok memnun kaldım. Bugün attıkları story ile de gönlüme taht kurdular. Amma velakin cansu dengey ve cansu akın'ı hala takip ediyorlar. Ne iş?

22 haziran 17:39

5. Çok severek takip ettiğim bir gezi bloğuydu. Şimdi bir kez daha sevdim. Ayrıca Cansu akınla vs daha bir süre önce tanışıp takipleşmişlerdi. Bu storyler ona falandı muhtemelen. Umarım görürler ama utanırlar mı bilemem.

ilgili medya:
1
22 haziran 14:58

4. Oy vermeyip tatile giden youtuber/blogger/influencer arkadaşları storylerinde eleştirip oy verin çağrısı yapmışlardır takipçilerine. nesemcelikkaya gibi az bilinen kişiler de gönderiyi paylaşıp destek olmuşlardır. Sizi seviyorum kızlar, aylar öncesinden belli olan böylesine önemli bir seçim için gösterdiğiniz nezakete de teşekkür ediyorum. 

Not: Sevgili anneler, babalar, ebeveynler; rica ediyorum çocuklarınıza Gucci,chanel, dior filan izleyeceğinize, izlemelerine izin vereceğinize böyle gezi hesaplarını takip ettirin. Gerçekten başka ülkelerin tarihini, coğrafyasını, kültürünü, sanatını öğrenerek hiçbir markadan sağlanamayacak farkındalığı sağlatabilirsiniz. Zira bizi onbinlerce liralık çanta yada ayakkabılar değil, ortak dünya görüşüne sahip olmak Aydınlığa çıkaracak. 

Edit: Sevgili Barkın Özdemir'de aynı story'yi paylaşmış ve "o tarihlerde yurtdışında olacağımı bildiğimden gidip durumu bildirdim ve oyumu havaalanında kullandım" demiş. Yani zor değil kızlar, bu çocuk sizin bütçenizin 100'de 1'iyle seyahat ediyor. Umuyorum oy vermeyenler azalarak biterken bu arkadaşlar hak ettikleri değeri görürler.

22 haziran 13:50 22 haziran 14:17


3. yaklaşık 1,5 yıldır takip ettiğim muhteşem ikili hakkında bir yorum bırakmadan geçsem ayıp olurdu.

sıkı takipçilerinden biri olarak ara ara attığım mesajlarıma samimi cevaplar verdikleri doğrudur. şımarık tripleri yok hatta fazla samimiler (gizlinot: son roma seyahatlerinde parkta ayak parmakları ile oynayan amcayı çekecek kadar ahaha) gezdikleri yerin hakkını sonuna kadar verdiklerine inanıyorum. gezmek evet çok güzel ama bunu iş olarak yaptıkları için eğlenceli olduğu kadar yorucu olduğuna eminim (gizlinot: ben size hak veriyorum kızlar ) bir şehire daha önce gitmedilerse takipçilerinden bu yerde gezilecek önerileri toplayıp popüler olanlara ellerinden geldiğince gitmeye çalışıyorlar ve yorumluyorlar. marka, gösteriş, reklam kasmadıkları için çok nadir uçak firması reklamları dışında sayfaları takip ederken yormuyor. zeki ve aşırı komikler. ayrıca beni de aranıza almak isterseniz mesaj atın öykü, idil!!!! masraflarımı kendim karşılarım, sponsor istemem, fit fit gezerim valla daha ne olsun :)

2 mart 14:55

2. Başlığını açmaya gelmiştim Sevindim. ^

Öykü ve İdil adında iki arkadaşın gezi bloğu. Komik üsluplarına, espri anlayışlarına bayılıyorum ben. Şu an Güney kore seul'dalar. Bütün konsept kafeleri gezmişler. cat cafe, dog cafe, hello kitty cafe, kuzu kafe. İnstagram'da hikayelerini izleyin mutlaka demeye gelmiştim. Neredeyse hepsini öykü çekiyor ve Ben öykü'ye çok gülüyorum ya swh

Geçen gün Barselona'ya çift kişilik gidiş dönüş uçak bileti hediye ettiler. Bu tarz hediyeleri de var.

İnstagram: (link: http://instagram.com/oitheblog Oitheblog)

4 nisan 2017 10:15

1. (link: http://oitheblog.com/ oi the blog)

habire gezip tozan, beni oturduğum yerde çatlatan iki arkadaşın çok başarılı gezi blogu.

okumalara doyamıyorum gerçekten. gittikleri her ülkeyle ilgili bir sürü bilgi var bloglarında. bazı ülkelerde yaşayan türklerle yapılmış röportajları var. güzel geziyorlar ve güzel yiyorlar. (gizlinot: ikisi de ilgi alanım) samimi ve eğlenceli anlatımları var. hafta sonları bir fincan kahve alıp bu blogun yazılarıyla başlıyorum bazen günüme.

bir de küba ve izlanda yazılarından sonra kıskançlıktan nefret boyutuna geçtim sanırım. (gizlinot: swh)

(gizlinot: yalnız iyi geziyorlar.) (gizlinot: fakat çok güzel geziyorlar.) (gizlinot: maşallah)

4 mart 2016 22:19