girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (106)
  • medya (1)

106. pastel nude camel rengini iki kere bitirdim, üçüncüde bitmeye yakın. uzun tırnağa koyu renk oje sevmemem ve 2 kat sürmemden dolayı bittiyor.

29 mayıs 19:01

105. sephora' nın ojelerini bitirdim şimdiye dek sadece. o da verdiğim o paranın hakkını sonuna kadar almak istediğim için.

şaka maka sephora' nın ojeleri aslında gerçekten güzel. eğer 10 liradan fazla vermek isterseniz bir ojeye, çok iyi performansı var diyebilirim.

29 mayıs 13:02

104. Golden rose metals serisi minnacık olduğu için hemen bitiveriyor flormar çok bereketli bana göre. Işık almayan yerde saklamak sanki biraz ömürlerini arttırdı eskiden çok çabuk ağdalaşırdı ojelerim deneyin umarım sizin de işinize yarar.

29 mayıs 10:00 29 mayıs 10:01


103. Sanırım en kolay bitirebildiğim ürün oje. Tabi bunda hemen hemen her gün silip baştan sürmemin ve genellikle iki kat uygulamamın da etkisi var.

Oje sürmek bana terapi gibi geliyor yahu^^ O yüzden silip yenisini sürmek için soyulmasını filan bekleyemiyorum. 

En çok bitirdiğim ojeler ise nude tonlar (özellikle pastel nude serisini baya sömürüyorum, başta 3. Kez bitirdiğim bride olmak üzere) bordo ve siyahlar da uzun süre dayanmıyor.

28 mayıs 19:13

102. oje değil de, oje kurutucu bitirdim. daha doğrusu fırça artık kurutucunun dibine kısa kalıyor. Bu arada oje kurutucum NK dry express olması lazım ismi. Yüzde yüz tavsiye edilir. Başka hiç oje bitirmedim hep kurudu da attım ama artık oje incelticiyle bu derde sooon

28 mayıs 17:32

101. Dönemsel olarak belli renklere takıldığım için sıkça başıma gelen durum.

Flormar - cherry dessert(siyaha yakın bordo) ve blackstar red(siyaha kaçan morumsu bordo<?>) favorim. Yedekli alıyorum. 

Not: her zaman iki kat oje sürerim.

28 mayıs 12:28 28 mayıs 12:28

100. Herkesin dediği gibi ojeler bitmeden bozulduğu için bitirmeye çok yaklaşıyorum fakat şişenin dibi görünmüyor elbet.

Flormarin jelly look serisinden my cappuccino renginden 2 tane bitirdim, birinin içine bitmeye yakınken aynı seriden charleston grey rengini karistirip kullandım ikisinin karışımını çok daha beğendiğimi söyleyebilirim. Fakat flormarin son olayları nedeniyle yenisini almam büyük ihtimalle.

28 mayıs 11:27


99. Tek bitirebildiğim oje chanel - rouge noir. Diğerleri bir başkasının da söylediği gibi bitirmeye kalmadan bozuluyorlar.

28 mayıs 10:18

98. Birileri beni eksiye boğmayacaksa söyleyeyim. siyah ojeleri hemen bitiyorum. (gizlinot: Nail art vs. Nedeniyle en çok.) Hatta siyah oje alırken 2 tane birden alırım. (gizlinot: Evet kabul ediyorum biraz obsesif ve manyakça.)

28 mayıs 00:57

97. İlk defa pastel nude serisinden princess rengi ile başardığım eylem. 2 veya 3 kat süre süre bitirdim, şimdi sırada rose rengi var. Nude ojeler dışında diğer ojeleri bitirmek imkansız geliyor bana. Bozularak çöpe gidiyorlar zaten.

27 mayıs 23:17