girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (113)
  • medya (1)

113. 7 yıldır aralıksız oje sürerim. Çok fazla oje bitirdim yıllar içerisinde. Açık renk ojelerden ziyade koyu renklerim bitti hep, sanırım en açık renk biten ojem gri-füme arasındaydı. En çok da kırmızı-bordo gibi renkleri bitirdim. Flormar'ın vişne çürüğü - bordo bir ojesi vardı. Nail enamel 352 numara. 3 defa bitirdim kendisini. Bu defa da pastel'e sardım.

Hatırladığım en büyük rekorum golden rose'un matte ojelerinden 05 numarayı 6 ay olmadan bitirmek. İkincisinin de yarısına geldim hatta.

8 kasım 21:53

112. Üniversite zamanı gün aşırı oje silip, tekrar sürdüğüm için bitirdiğim oldu. Hem de düşük kaliteli markalarla bu mertebeye ulaştım.

8 kasım 17:11 8 kasım 18:17

111. pastel, flormar, goldenrose gibi düşük kalite ojeleri kullananların asla erişemeyeceği mertebe (gizlinot: bitmeden önce bozuluyorlar)

8 kasım 16:54


110. benim gibi sadece kırmızı, bordo, nude ve siyah oje süren bir insan için pek de zor olmayan bir durum. eskiden haz verirdi. şimdiyse oldukça artan oje fiyatları nedeniyle üzüntü veriyor.

8 kasım 16:53

109. çok dibinde kalınca hem kıvamı bozuluyor hem de fırçaya alması zor oluyor o yüzden dibini sonuna kadar sıyırdığım oje pek olmaz ama her sene en az 2 tane kalyon nail hardener ve en az 2 şişe ojeyi artık dibinden alamadığım için bitirir atarım.

şahsen bana keyif veren bir şey(di) oje bitirmek ama son fiyatlarını görünce artık en çok sevdiğim renkleri tek kat sürüp hiç bitmesinler istiyorum.

8 kasım 11:55

108. Essence Colour & Go Absolutely Blue rengini bitirmiştim. sonra o seri üretilmeyi bıraktı. Benzer renkleri bulsam da aynı rengi bir daha bulamadım.

7 kasım 23:46

107. Bu yaşıma kadar hiç yapmadığım şey neden acabasına gelecek olursak üşenmedim saydım 35 ojem varmış ve ben normal hayatta ojesiz dışarı çıkamam diyen kızlardan değilim. sadece işe giderken o gün önemli birşey varsa yada çok sevdiğim yakınımın düğününde sürerim ki benim tırnaklarımın doğal şeklinin frençli gibi durduğunu söylerler hep ben de gerek görmem(işime geliyor üşengecim) hatta 6 7 ay oje sürmeden bile yaşarım. E öyleyse neden bu kadar çok sorusuna gelirsek çocukluğum ojenin 1 tl olduğu zamanlarda geçti böyle kız çocuklarını sevindirelim diye oje alınıp dağıtılan zamanlar (ne güzel zamanlarmış kıymetini bilememişiz) o dönemde biriktirmişim bir on kadar bozulmamışlarda sürekli açıp kontrol ederim bozulsun da atayım diye (kıyamıyorum şu anki oje fiyatları sağolsun,birde o dönem kaliteli yapmışlar bu yavruları) sonra eş dost hediye etti bulgaristan'dan gelen bile var aralarında en sonda ben baktım bir kıyafet parası olacak yakında eve indiriminden de ben 6 7 tane aldım  (Allah affetsin kullanmayan adamı bile bu hale getirdiniz ne diyim başka ) sonuç olarak 35'i bulmuşum.

7 kasım 23:42


106. pastel nude camel rengini iki kere bitirdim, üçüncüde bitmeye yakın. uzun tırnağa koyu renk oje sevmemem ve 2 kat sürmemden dolayı bittiyor.

29 mayıs 19:01

105. sephora' nın ojelerini bitirdim şimdiye dek sadece. o da verdiğim o paranın hakkını sonuna kadar almak istediğim için.

şaka maka sephora' nın ojeleri aslında gerçekten güzel. eğer 10 liradan fazla vermek isterseniz bir ojeye, çok iyi performansı var diyebilirim.

29 mayıs 13:02

104. Golden rose metals serisi minnacık olduğu için hemen bitiveriyor flormar çok bereketli bana göre. Işık almayan yerde saklamak sanki biraz ömürlerini arttırdı eskiden çok çabuk ağdalaşırdı ojelerim deneyin umarım sizin de işinize yarar.

29 mayıs 10:00 29 mayıs 10:01