girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (197)
  • medya (7)

197. Kendisi eskiden favori youtuberlarımdandı. Son zamanlarda nötrüm ancak ibrem gittikçe eksiye doğru kayıyor. Nerdee o eski ojelerfora.

20 eylül 00:47

196. Sürekli bi şeylere motivasyon bulmaya çalışması bende tam tersi hayattan bıkmış bir insan izlenimi yaratıyor. Fondötenlerini düzenlemek bile o kadar planlanması gereken, tahtalara yazılan ve sonra üstü çizilen, adeta kutsal bir görev olup drama yaratan bir eylem ki gözünde. Yargılamak için söylemiyorum ama bir çoğumuza göre 'işsiz' sayılabilecek bir kadın, yada en azından öyle yansıtıyor. Yani hangimiz sürekli gün ortasında maniküre, saç bakımına, oje düzenlemeye vs fırsat bulabiliyoruz ki? Bunları yapabilen bir insanın vaktinin gayet bol olduğunu anlarım ben. Ona rağmen sürekli 'yapılacak çok işim var imdat ' modunda gezmesine anlam veremiyorum. Liste yapıyorsun ve liste su içmek, egzersiz yapmak, pediküre gitmek gibi 'zorlu' görevlerden oluşuyor. Sürekli bunlara enerji ve vakit bulmaya çalışıyorsun. Selmacığım, biz çalışan kadınlar olarak bunları akşam bir iki saatimizi ayırarak yapıyoruz. Daha doğrusu o vakte sığdırmak zorundayız, dünyayı kurtarma triplerinden artık vazgeçsen? Kendisini çocuklu ve sürekli bişeylere yetişen bir anne olarak hayal ettim de, aman yarabbi, felaketi olurdu ağlardı heralde.

19 eylül 00:48 19 eylül 00:50

195. arkadaşlar siz kendinizle çok barışık olun kendinizi olduğunuz gibi beğenin, kendinize güvenin. ama ben gidip burun ameliyatı olucam , sivilce tedavisi görücem , koltukaltı botoksu yaptırıcam , saç rengimi değiştirip durucam, saçımı yeni moda olan tarzda kestiricem, spora gidicem , beni eleştirenleri azarlıcam. görüyosunuz ki ben kendimle çok barışığım (gizlinot: !!)

18 eylül 08:43


194. Pozitif enerji, kenafir göz, hepiniz beni kıskanıyorsunuz, kendimle en çok ben barışığım, of muhteşemim, en iyisini ben bilirim, önüme geleni azarlarım, motivasyoon c'moon, atara atar gidere gider, kendinizi sevin, onu tersle, buna emir ver, sizin koca totonuz, benim fit vücudum diye diye Güzelim kız gözümüzün önünde içi dışı çirkin, saçma sapan bir şeye dönüştü ya la...

18 eylül 00:01 18 eylül 00:13

193. yaşı ilerledikçe zekası geriliyor bu kızın.

14 temmuz 11:02

192. ya bi olmamış hissi oluşuyor baktıkça selma'ya .. ki çok severdim. şimdi herşeyi bir eğreti duruyor.

13 temmuz 11:14

191. buram buram ortadoğu

13 temmuz 10:33


190. Sevgilisinden ayrılmamış storylerde cevaplamış “hatta he put a ring on it“ yazmış :O görsellere ekliyorum

12 temmuz 14:13

189. ben bıraktığımda selma baya kendi halinde bi kızdı,arada burnunu beğenmediğini de söylüyordu da aylar sonra bi bakayım dedim ne olmus oyle.(gizlinot: iyi ki bi ders çalışmaya gitmişim ) kız üç ayda sen kendine ne yaptın böyle tanıyamadım.'bir burun insanı en fazla ne kadar değiştirebilir'in cevabı olmus valla.ayrıca ne yaparsa yapsın arada gelen agresifliğine,asırı 'yaptım oldu' culuğuna ragmen bu kızla benim enerjim tutuyor.kopamıyorum(gizlinot: üzgünsurat)

11 temmuz 02:29 11 temmuz 02:29

188. evindeki geleneksel mobilyaları atıp her youtuber gibi ikeadan ev eşyaları alıp evinin konseptini değiştirmiş kişidir. Bu eşyaları evinden çıkarttırdıktan sonra da tabi ki “minimalizm” kelimesini kullanmıştır. artık sen de herkes gibisin selma...

9 temmuz 01:26 9 temmuz 01:27