yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (9)
  • medya (0)

  1. Moda olduğunu düşünmüyorum. Gayet sebepli olarak sevilmiyor artık. Sebepleri;

  -tatlı su devrimcisi olması

  -gezi parkı eylemlerinde yaptığı açıklamalar, ilk önce eylemi desteklerken olaylar büyüyünce ne olduğunu belli etti,

  -herkese, her kesime karşı tutunduğu lakayıt ve saygısız tavırları...

  13 mayıs 2019 02:09

  2. Böyle bir moda varsa hemen uyarım. En başından beri bu adamdan nefret ettim, sevenler çok seviyordu ama ben hiç sevemedim çünkü en başta çok çok terbiyesiz ve ben bu kadar bel altı esprilere gülemiyorum malesef, izlerken ordakiler adına utandığımı hatırlıyorum hep. beyazıt öztürk'ü bu kategoride değerlendirirsek tek geçerim, çok daha zekice ve komik espriler yaptığını düşünüyorum son zamanlarda o da tekrara düştü ama o başka bir başlığın konusu. okan bayülgen'in tavırları o birden bağırmaları falanda beni hep itmişti. ama bu bahsedilen "moda" siyaset içerikliymiş sanırım ben biraz konu dışı kaldım.

  13 mayıs 2019 02:31

  3. moda olmasından değil sevimsiz,suratsız ve ukala bir adam olmasından kaynaklanıyordur muhtemelen 

  13 mayıs 2019 02:45 13 mayıs 2019 02:45


  4. Okan bayülgen’ sevmemeyi moda haline getiren yegane sebebin üslubu (gizlinot: Ya da üslupsuzluğu) ve içi boş ukalalığı olduğunu düşünüyorum. Her konu hakkında üst perdeden yapılmış yorumları var ama asla altını doldurulabildiği şeyler değil. boş teneke mevzusu. 

  13 mayıs 2019 02:56

  5. okan bayülgen'in programlarına çocukluğumdan beri hakimim. annem izlerdi, ergenlik ve ilk gençlik yıllarımda da altın çağlarıydı zaten, hemen hemen tüm arkadaşlarım izlerdi. ama ben o zaman da sevmezdim. telefon bağlantıları olurdu programa ve arayanların neden aradığını asla idrak edemezdim çünkü isminizle, alo deyişinizle, nefes alışınızla, hatlardaki sıkıntı nedeniyle geç cevap verişinizle bile dalga geçilirdi ve zagalanırdınız. gelen konuklar yerden yere vurulurdu,. eleştirmek farklı, aşağılamak farklı, bunun ayrımını da okan bayülgen sayesinde öğrenmiş olabilir benim neslim. her zaman ukala, sinir bozucu bir insandı kendisi.

  gezi zamanında yaptığı talihsiz açıklamalara ise değinmek bile istemiyorum çünkü şaşırtıcı değildi. kendisi her zaman sistemi ve bu sistemin çarklarını eleştiriyormuş gibi görünen bir sistem adamıydı. bir üniversiteye gittiğinde kapalı alanda sigara içmesini istemeyen öğrenciye faşistsin diye bağırabilecek kadar cesurdur sadece, arkası kuvvetlilere ses çıkardığı hiç görülmemiştir. kendisine değer veren, sayıp programına gelen binlerce insanı zamanında ekranlarda rezil etmiştir ve sırf bu bile onu sevmemek için yeterlidir. kendisi de "beni niye sevmiyorlar" diye üzülecek son insan olabilir bu dünyadaki çünkü biz fani, sıradan insanların hisleri onun için asla önemli bir şey olmamıştır. doğan apartmanındaki muhteşem dairesinde oturup sigara dumanını üstümüze üfler ancak.

  seneler önce ekşi sözlük'te kendisiyle ilgili bir girdi okumuştum, "üniversitelilerin seda sayan'ı" şeklinde. en güzel tanımı da budur kendisinin.

  13 mayıs 2019 09:39

  6. Moda değildir, aklı başında olan insan zaten sevmez kendisini.

  Okan Bayülgen yan sanayi serge gainsbourg'dur. Okan Bayülgen atanamamış serge gainsbourg'dur. Okan Bayülgen bimde satılan le serge gainsbourg'dur.

  13 mayıs 2019 22:38 13 mayıs 2019 22:39

  7. Başlığı görünce aklıma geldi.

  Konuk ilker inanoğlu, Okan bayülgen de sırayla konuklara soru soruyor.

  Okan Bayülgen : "şimdiye kadar yaptığınız en salakça şey neydi?"

  İlker inanoğlu : " bu programa katılmak"

  Okan Bayülgene nötrümdür, ne severim ne sevmem. Yani olsa da olur, olmasa da ama ilker'in verdiği cevap hayatımda gördüğüm en güzel kapaklardan biridir.

  14 mayıs 2019 01:00


  8. bazı insanlar karakter olarak çok kötü yaşlanıyor, ondan mı acaba? eskiden de ilgilenmezdim bu adamla hala ilgilenmiyorum. ne yaptığını da takip ettiğim yoktu açıkçası. yayın akışında görünce okudum, hayırdır ne yaptı da haber oldu diye. bu adamın hala konuşuluyor olması bile beni hayretlere düşürüyor. gerçi kişisel olarak ego manyağı insanlarla hiç bir zaman ilgilenmedim.

  14 mayıs 2019 06:42 14 mayıs 2019 07:12

  9. bu bir moda değil. yıllar içersinde sergilediklerinden kaynaklanan bir durum. bir de büyümekle alakalı. daha gençken ve o yıllarda bu kadar aykırı bir adam yoktu başka sevecek napalım? biz nasıl yıllar içerisinde değişiyorsak yaşlandıkça bayülgen de değişti. aslında normal bir süreç olmasına rağmen sevdiğimiz hallerini görmemek bir hınç yarattı bünyelerimizde. ha bir takım döneklikleri kabul edilemez o ayrı.

  ben kendisine karşı aşırı bir öfke duymuyorum geçmişe dair güzel bir anı benim için.

  14 mayıs 2019 11:11