yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (124)
  • medya (31)

  124. kuaförümün ombreden anladığı şey saç ne renk olursa olsun beyaza kadar çiğ bir renge açmak olduğu için rezil olduğum işlem.

  21 mayıs 18:19

  123. kaliteli yapılmadığı takdirde çok itici olandır: (link: https://images.totalbeauty.com/uploads/editorial/assets/bad-ombre-hair-black-and-white-blunder.jpg şöyle)

  o topa girmedim, zaten modası da geçti.

  21 mayıs 17:02

  122. Bana nedense ahmet cobain, garage, hep aynı alaturka maşalı saç çağrışımları yapan boya tekniği. Sovyet rusyasında sadece 3 renk saç boyası vardı derler, kızıl-siyah-sarı. Hah işte bu ombre de günümüzün sovyet rusyası gibi, o saç ombrelenecek ve muhakkak maşalanacak.

  Sarı ombre(gizlinot: Bir de karameli var ki evlere şenlik) - maşa - french üçlüsü kadar Avam bir birliktelik yok bence.

  20 mayıs 20:42 20 mayıs 21:00


  121. Epey pahalı gelmesine rağmen yıllardır aynı renk saçları kullanmaktan sıkıldığım ve majör değişiklikleri(gizlinot: Tüm saç boyamayı) kaldıramadığım için saçlarıma ombre yaptırdım. Kuaförden duyduğuma göre 5w ve 7n tonlarını (birinden 30 birinden 50mg) karıştırdı. Onun kullandığı boya markası matrix idi. Saçım toplam 45dk olaplex ile bekledi.  sonra da 10dk bu bahsettiğim boyalar ve bu boyaların toplam miligramı kadar orealle karıştırılarak bekledi. Sonuç bu şekilde. Ben oldukça memnun kaldım. 

  Not; boya markasından emin değilim. Yaptırdığım yer küçük bir yerdi.

  ilgili medya:
  1
  19 mayıs 20:54 20 mayıs 00:41

  120. Artık modası bitse de kurtulsak dediğimdir, şahsen bana dibi gelmiş saç gibi görünüyor, tek renk saçları özledik.

  10 ocak 01:00

  119. Geçen sene saçlarımda sıcak yansımalı ombre vardı. Renginden,geçişinden hiç memnun değildim istediğim küllü, soğuk tonlu ve yumuşak görünümlü ombreydi fakat kuaföre gidip boyatmaya cesaret edememiştim. Kestirdikçe kendi saçıma dönmüştüm ta ki dün aldığım boyayla geçişli ombre yapmaya çalısana kadar... istediğim renk olmadı beceremedim, ortaya komik bir şey çıktı. Pazartesi kuaföre gidicem cesaretimi toplayıp(gizlinot: Kuaförün bana bakıp acıyacağına eminim) belki yeniden yaptırabilirim. 

  Medyadaki fotoğraf geçen yıla ait.

  ilgili medya:
  1
  9 ocak 22:42 9 ocak 22:58

  118. Alışmadık mabadda g-string durmazmış. Saçımın yanmasını göze alarak yine büyük bir değişiklik yaptım ve ombre yaptırdım. Normalde sarı yapıldı fakat mor şampuan yardımıyla gri yansımalı oluyor ve hatta mor şampuanı biraz yoğun uyguladığımda pembe mor yansımalı bir renk oluyor, onu da çok seviyorum.

  Yaklaşık 7 8 ay önce kızıldım, açtırdım ve kendi rengine döndüm bu sebeple saçım ekstra olarak yıprandı ama bol yağ ve fön ile bakımsız durmuyor. Bukelemun gibi bir gün pembe, bir gün gri,bir gün sarı gezmek çok hoşuma gitti şimdilik fakat yıpranma sebebiyle kesim istiyor ama kıyamıyorum. Ombre benim kürkçü dükkanım gibi oldu, son 10 senedir sürekli olarak ombreden vazgeçip farklı bir renge boyuyorum sonra yine ombre yaptırıyorum, sanırım bağımlısı oldum.

  ilgili medya:
  1
  9 ocak 19:15


  117. Bir kere sarıya bulaştınmı birdaha asla vazgeçemezsin demişlerdi ama inanmamıştım. Önce uçlarda sıcak renk kullandım,son zamanlarda soğuk ve açık renkleri seviyorum kendimde.

  ilgili medya:
  1
  22 eylül 2019 22:00

  116. Üç dört kere yaptırdım ama hiç biri de içime sinmedi istediğim renk olmadı biri de çok aşağıdan başladı. Vallahi zor anam güzel yapan bir yer bulmak bulsan bile 500den aşağı fiyat vermiyorlar delirmişler.. uzun süre gidiyor evet kumrallara da çok yakışıyor gel gelelim artık cesaret edemez oldum. Şeytan diyor ombreni de kendin yap

  1 eylül 2019 18:32

  115. kumrallarda harika durduğunu düşündüğüm ama siyah saçlılara hiç yakıştıramadığım uygulama. ben de iki yıl önce iyi bir kuaförde yaptırmıştım. ilk başta çok sevdim ama çok çabuk aktı yani bildiğiniz civciv sarısı oldu. yaptıran arkadaşlarıma bakıyorum çok kısa bir süre sonra direkt saçının yarısı siyah yarısı da sarıymış gibi duruyor. geçişlerin falan bi belirginliği olmuyor benim gözlemlediğime göre. ama kumrallara aşırı yakıştırıyorum çok doğal duruyor. özellikle küllü, soğuk ombreleri çok beğeniyorum.

  31 temmuz 2019 20:54 31 temmuz 2019 20:54