online alışverişe açılması istenen mağaza veya markalar

girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (24)
  • medya (0)

24. Rossman.

12 şubat 20:45

23. Skinceuticals online alışverişe açılsa, hayat bayram olsa :)

12 şubat 10:44

22. kesinlikle kiko ve gratis

11 şubat 23:51


21. sephora. kaçakçılar gibi girip çıkıyoruz ruhsuz çalışanlar dibimizde bitip ten rengimize 3 ton koyu fondöten kakalamasın diye. almazsan hırsız bu, gelin alın bunu, güvenlik! diye bağırıp yaka paça attıracakmış gibi bakıyorlar, valla sıkıldım artık. benefit testerlarıyla makyaj yapıp snap atarlar bolca artık.

11 şubat 22:23 11 şubat 22:28

20. kiko ve gosh

gosh geri gel iki gözümün çiçeği nerelerdesin :(

11 şubat 22:22

19. Sephora.

Ayrıca ütopik olsa da l'oreal, maybelline gibi markaların ürünlerini ülke, kıta gözetmeden ve formülünü ülkeden ülkeye göre değiştirmeden üretmelerini, ürünleri dünyanın her yerine ulaşabilecek online bir platformda pazarlamalarını, bunun yanı sıra ten makyajı ürünlerinin deneme boylarını online alışverişe sunmalarını isterdim. Kozmetik marketlerinde hangi yıla ait olduğunu bilmediğim, kapağı açık bırakıldığı için bayatlamış, oksitlenmiş ürünleri denemektense belirli bir alışveriş tutarına doğru düzgün sample ürünler denemek hoşuma giderdi ve bu markalardan alışveriş yapma isteğimi artırırdı.

11 şubat 21:42

18. *sephora. bir kere bunun açılmasına çok geç bile kalındı. tek tr'de yok sanırım online alışverişi. hem böyle bir opsiyon olsa sample seçeneği de koyacakları için mağazalarına göre çok daha faydalı olur diye düşünüyorum. yaptığımız alışveriş tutarına göre sample seçme hakkı koyarlar zaten. o da kafi. yeter ki artık sezar'ın hakkı sezar'a olsun. bizim hakkımızı çalışanlar sömürmesin.

*gratis, rossmann. yerel kozmetik firmaların bile online alışveriş opsiyonu varken bunlar açmak için hala neyi bekliyorlar anlamıyorum.

*migros. allah'tan online alışverişe açık, ya olmasaydı? bence birçok ürünü yok sanal markette. buna çözüm bulmalılar.

aklıma ilk etapta gelenler bunlar ama daha vardır online alışverişe açılmasını istediğim mağaza. şayet aklıma gelirse ekleme yaparım.

11 şubat 21:22


17. Kesinlikle rossmann. Oturduğum semte baya uzak bir mesafe de Oysa online olsan bebeğim, seninle daha sık görüşebilirdik.

11 şubat 21:05

16. rossmann ve gratis. Sanırım rossmann bunun için çalışmalarını başlatmış. 

11 şubat 20:43

15. kiko, rossmann, gratis, miniso kesinlikle açılması gerekenler bence.

11 şubat 20:35