4.5
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (15)
  • oylar ()
  • medya (1)

15. Bileğimdeki bir problemden ötürü diş fırçalarken zorlandığım zamanlar oluyordu. Hareketi omuzdan başlatmak istediğimde bile yine de bilek zorlanmaya başlayınca elektrikli fırçaya geçmeye karar verdim. Şimdi hiç bilek hareketi gerekmeden sadece omuzla dış fırçalayabiliyorum. Benim için, bilek ağrısında azalma oldu bu fırçanın avantajı.

14 eylül 19:10

14. hiç kalıntı bırakmıyo çok memnunum. kullandıktan sonra zaten fark edilir bi temizlik hissi olduğu için manuel fırçaya geri dönmek akla gelmiyor. herkese tavsiye ederim.

14 eylül 19:05

13. Satın alana kadar ne kadar ihtiyacınız olduğunu anlamadığınız, kendisini kullandıktan sonra manuel fırçaya dönmenin imkansız olduğu diş fırçası. Oral b nin farklı zaman ayarları ve hareket efektleri olan diş fırçaları da var, ben kompleks bir şey aramadığım ve şarjlı diş fırçasının en basiti bile manuelden iyidir diye düşündüğüm için bunu tercih ettim. iki dakika dolduğunda titreşim vererek uyarıyor, asla rahatsız edecek kadar sert değil. süslülerin de belirttiği gibi şarjı bitmeden önce uyarı vermiyor, ben kullanmadığımda hep şarjda bıraktığım için sorun yaratmadı. Tavsiye ederim kesinlikle

14 eylül 15:43


12. dişlerinizi ne kadar iyi fırçalarsanız fırçalayın şunun yarattığı etkiyi yakalayamıyorsunuz. gerçekten aşığım kendisine. kıskandıran bir beyazlık etkisi yaratıyor. (gizlinot: tabi ki bu durum tamamıyla kemik renginize bağlı)

20 temmuz 17:22 20 temmuz 17:22

4

11. prizden neredeyse hiç çekmediğim halde şarjı çok az dayanan diş fırçası. oral-b'nin pilli diş fırçasını da kullanmıştım ona da pil dayanmıyordu. bu markanın olayı bu sanırım swh. yine de pilli olandan daha iyi performansı var diyebilirim, indirim dönemlerinde alınabilir bence.

20 temmuz 13:09

10. bundan önce diş fırçasıyla dişlerimi fırçalıyordum ve anladımki boşa fırçalamışım. Asıl temizliği resmen bu fırça sayesinde gördüm.

20 temmuz 09:14

9. neredeyse 1 yıldır (gizlinot: 21 ağustos 17 diş tellerimin çıktığı günden beri) kullanıyorum. evde 5 kişi kullanıyoruz banyoda şarjda durur hep. şimdiye kadar hiç sıkıntı çıkarmadı düzenli başlık değiştiriyoruz onun harici evin daimi üyesidir kendileri. ilk kullandığım zamanlarda o kadar tuhaf hissettiriyordu ki, sonraları o temizlik hissine bağımlı oldum. seyahatlerde ufak boy manuel diş fırçası kullanıyorum eve döndüğümde şarjlı diş fırçasının nasıl bir nimet olduğunu daha iyi anlıyorum. timer olmasını da ayrı seviyorum ama keşke sarj göstergesi yapsalarmış tek eksiği o olabilir.

19 temmuz 23:52


8. Dış eti kanamalarımı bitiren fırça. Bastırmadan kullanmaya dikkat ediyorum. Dış etlerine masaj gibi oluyor.Verdiği temizlik hissi de muazzam.

16 şubat 01:34 16 şubat 01:34

5

7. Yakın bir zaman da arkadaşıma almayı düşünüp daha sonrasında vazgecmistim. Bazı yorumları okuyup diş minesine zarar verdiğini şarjının ne zaman bitip bitmeyeceğini gösteren bir gösterge olmadığı için diş fırçalama sırasında bir anda durabiliyormus.

15 şubat 20:23 28 şubat 21:22

5

6. oral b'nin şarjlı değil ama pilli diş fırçasını kullanıyorum iki gündür. şimdiden sen neymişsin be abi dedirtti. ben n11den 35 lira gibi komik bir fiyata aldım içinde 2 adet duracell pille beraber geldi. ne kadar idare eder piller bilmiyorum günde 4 kere falan fırçalıyorum durup durup asdfag

diş etlerime zarar verir diye korktum ama öyle bir şey olmadı fırçası çok nazik. klasik kıllı fırça içinde silikon bir tabaka yok ileride onlardan almayı düşünüyorum fırça başlıkları değişebiliyor çünkü. ben özellikle pillisini aldım çünkü hem daha uygundu fiyatı hem de dönme frekansı daha fazlaymış bunun yorumlarda öyle yazıyordu.

dişlerim beyazdır normalde ama bembeyaz yaptı resmen. ben ipananın bir macunuyla kullanıyorum linkini eklerim harika bir ikili oldular.

manuel fırçalamaya göre daha az efor sarfederek dişlerimi bembeyaz yapıyor.

dilimi de fırçalıyorum ben bununla ama normal fırça haliyle kullanıyorum yani düğmesine basmadan, titreşimine oranla titreşimsiz dil fırçalamasını daha çok sevdim. kısaca alın aldırın kullanın kullandırın harika bir ürün.

(link: https://urun.n11.com/dis-fircasi/oral-b-pilli-dis-fircasi-expert-db04-P195224764 diş fırçası)

(link: https://www.google.com.tr/search?q=ipana+diş+macunu&client=opera&hs=cYP&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjfgsifsajZAhWMC-wKHd90Cc4Q_AUICigB&biw=1517&bih=742#imgrc=KFSCdDvoWg3KxM: ipana diş macunu)

15 şubat 19:54