yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.5
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (25)
  • oylar (12)
  • medya (1)

  25. ilk 2-3 kullanımda dişime ve diş etime zarar verecekmiş gibime geldi. Daha sonra bundan başka bir şey kullanmak istemedim. gerçekten çok iyi temizliyor. yalnız şarjıyla ilgili bir göstergesi olmadığı için ne zaman biteceğini ve şarj olurken tam dolup dolmadığı anlayamıyorsunuz. tek eksisi bu. üst modellerinde bunla ilgili bir sorun yoktur diye düşünüyorum.

  23 ağustos 11:58

  5

  24. Sanırım beğenmeyen yok aramızda. 2 yıl önce artık zamanı geldi diyerek elektrikli diş fırçası ararken denk gelip uygun fiyatı sebebiyle aldığım diş fırçasıydı. İlk zamanlar alışmaya çalışırken dişlerimi sanki testereyle kesiyormuşum hissi veriyordu. Kullanmayı çözünce benim gibi ultra üşengeç birini günde 2den 3 kez diş fırçalama aşamasına getirmiştir. Şarjının uzun süre gitmesi ve kolayca temizlenmesi de cabası. Bozulmadığı sürece yenisini almaya ya da üst model almaya gerek duymuyorum. Yeni başlıklar alarak yıllarca kullanmayı umuyorum.

  24 nisan 21:36 24 nisan 21:37

  23. Son zamanlarda kendim için yaptığım en mantıklı işlerden biri bunu almaktı sanırım. Watsonstan mesaj gelmişti, 100 tl üzeri alışverişe 30 tl indirimim varmış, son gün bu ürün için kullandım. Başka ihtiyacım da yoktu zaten. Ürünün bana gelişi 70 lira oldu. Bence gerekli ve karlı bir alışverişti.

  Bir haftadır kullanıyorum, Büyük rahatlık. Hem dip köşe temizleyebiliyorum hem de kolum yorulmuyor. İlk günler arkadaki diş etlerim biraz kızardı fırçanın dönme etkisiyle ama sonraki günler o kısmı çok irite etmeden fırçalamaya gayret ettim, Şimdi sorun yok. Ürün şarjlı, tam şarj edildiğinde günde 2 kereden 1 hafta gidiyormuş şarjı ama şarj ünitesi minicik olduğu için ben hep prize takılı muhafaza ediyorum. 

  6 ayda bir Şarjının tam olarak bitmesinin beklenip tekrar sıfırdan  şarj edilmesi öneriliyor. pil ömrünü uzatıyormuş.

  bir haftada beyazlık etkisi görmedim ama dişlerimi gıcır gıcır hissediyorum. 

  Çalışmaya başladıktan 2 dakika sonra titreyerek “ aferin iki dakikayı doldurdun yeter” diye uyarı veriyor Bu da iyi bi şey bence.

  Yapacağım tek bir kötü yorum var o da dilimi bununla fırçalayamıyor oluşum. Normal diş fırçası kullanırken dişlerimi fırçaladıktan sonra  bunu yapmayı çok severdim ben. bu ürünü öyle kullanamıyorum. Yani belki kullanılıyordur da ben kullanmıyorum. Bunun için de ayrı bir dil fırçası alabilirim belki, bilmiyorum. 

  Son 2-3 ayda dolguydu yirmilikti kanal tedavisiydi ve ağrılar derken dişlerimin önemini anladım. Herkese öneriyorum.

  20 nisan 12:08

  22. Senelerdir pilli olanı kullanıyordum.şimdi şarjlisini aldım. Bu fırçalarla fırçalamadığımda dişlerim temizlenmiş gibi gelmiyor.Dişlerimde vaneer kaplama olduğu için fırçalarken özellikle dikkat ediyorum hiç bir problem yaşamadım.

  10 ocak 11:30

  5

  21. favori diş fırçam olur kendisi. diş etleri hassas olan süslülere tavsiye ediyorum.

  9 ocak 16:23

  20. Birlikte 4. yılımızı dolduracağımız canım diş fırçasıdır kendisi. Kullanım kolaylığı ve temizlemesi çok başarılı. Özellikle benim gibi 20'lik dişlerinizi çektirmediyseniz daha önce sanki o arka dişleri hiç fırçalayamamışım gibi geliyor.

  Normal diş fırçalarında daha küçük bir başlığı olduğu için dişlerin her yerine güzelce ulaşıp temizliyor.

  Zamanlayıcısı olması yine bir artı. Ben sürekli sarjda tutuyorum ama sarjını doldurmadan bir hafta kullanmışlığım da var.

  Beyazlatma etkisini ben yaşamadım. Bu birazda diş yapınız ile alakalı. Benim dişlerim normalde de bembeyaz değildir. Fırçalayınca temiz ve parlak gösteriyor. Bunu herhangi bir fırça ile de elde edebileceğinizi düşünüyorum.

  9 ocak 15:38

  19. Eşime almıştım, dişlerinin rengi açıldı. Aynen üsteki süslü gibi sanki daha önce dişlerim hiç temizlenmiyormuş diyor. Yedek başlıklarından aldık ben de denedim fakat dişlerim çok hassas sanırım pek elim gitmiyor. 

  9 ocak 00:57

  5

  18. şu zamana kadar dişlerimi fırçalayamadığımı bana kanıtlayan fırçadır. İlk başta erkek arkadaşım aldı, ön dışlerinde lekeler vardır, baya derin ve köyü suan geçtiler. erkek arkadaşım olumlu sonuç alınca bende aldım, sigara kahve çay çok tüketen bir insan olarak dişlerim eskisine nazaran daha parlak, sensodyne dış macunu kullanıyorum. yüzde otuzlarda bir indirimde erkek arkadaşım 90 tl civarında alırken ben şans eseri migros kart ile 60 tlye almıştım indirimde almakta fayda var, ikili başlıkları satılıyor ve indirimsiz 50 tl ye yakın indirimlerde ise 35 tlye alınabiliyor. Şu zamanlarda normal bir dış fırçalarının zaten fiyatları bu civarda. Kişisel bakımda belkide en yararlı alışverişim olmuş olabilir.

  9 ocak 00:09 9 ocak 00:15

  17. verdiğim paraya içimin gitmediği nadir ürünlerden kendisi. Aldığımdan beri diş fırçalamak adeta bir zevk. Ve gerçekten dişlerimi beyazlattığını da hissediyorum.

  17 aralık 2018 05:03

  2

  16. Oral-b'nin en uygun fiyatlı şarjlı diş fırçası.

  Eğer daha önce şarjlı diş fırçası kullanmadıysanız ilk 2 3 gün diş etlerinizde kanama gerçekleşebilir. Diş etlerinize değdirmeden fırçalamaya özen gösterin. Buna rağmen yeri geldiğinde alıştıktan 4 ay sonra bile kanama yapabilir.

  Şarjı epey iyi gidiyor. Yarı yolda bıraktığını görmedim. Lakin bir süre sonra makinenin içine su kaçıyor ve çalışırken garip sesler geliyor. Performansını etkilemiyor da takıntılı biriyseniz devamlı o suyu çıkartmakla uğraşıyorsunuz.

  5 ekim 2018 20:09 31 ekim 2018 19:50