yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.9
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (94)
  • oylar (34)
  • medya (1)
  4

  94. Başka bir şampuanla dönüşümlü olarak kullanıyorum. Diğer süslülerinde söylediği gibi kokusu çok güzel. İçeriği temiz,kıvamı birtık yoğun. Güzel temizliyor saçı. Saçım oldukça kuru. Kuru saçlara pek iyi geldiğini söyleyemem ama dolgunlaştırma ve uzatma konusunda benden tam puanı aldı. Ben düzenli olarak başka bir şampuanla dönüşümlü olarak kullanıyorum. Az miktarda alıyorum,güzel köpürüyor. İçerisinede 1 evin ve 1 bemiks kırdım. Arkasından yoğun nem veren maske ya da kremle beraber kullanın derim. Kuru saçlılar çok sevmeyebilir ama ince telli ve yağlı saçlı süslüler çok sever. Bittiğinde tekrar indirimde yakalarsam alırım.

  27 mart 00:31

  5

  93. ben çok bir beklentim olmadan aldım. ama şuan hayatımın şampuanı diyebilirim. hacimsiz saçlarda gözle görülür etki veriyor. yağlanma süresine etki etmedi. iki kere şampuanlamada güzel temizliyor. boyadan yıpranan saçlarımı baya güzel gösterdi.

  26 mart 02:27

  92. bir yıldır düzenli olarak kullandığım şampuan. ince telli ve hafif dalgalı saçlarım için sürekli hacim veren şampuanları denerdim ama istediğim sonucu alamazdım, zaten malzeme belli, saçın yapısını da değiştirmek pek mümkün değil. ama bu şampuan sayesinde saçlarım biraz olsun hacimli görünüyor. kullanmaya başladığım zamanlarda saçımı bir önceki şampuanıma göre yumuşacık yaptığını fark etmiştim, şimdi alıştım tabi. şampuanın kokusu gayet güzel, saçımı yağlandırdığını da düşünmüyorum. bu nedenle bir süre daha kullanmaya devam edeceğim gibi görünüyor.

  5 mart 23:56


  91. Öncelikle şampuanın kokusu çok güzel. Benim saçlarım ince, hacimsiz, yağlı. Yağlanmaya bir etki etmedi. Hacim verme konusunda çok başarılı kokusuda bir daha duş alana kadar saçta kalıyor. 

  27 şubat 00:53 29 şubat 15:35

  4

  90.  en çok kokusunu sevdim. Çok güzel kokuyor ve baya kalıcı. Dolgunlaştırdı diyemem ama kısa sürede uzattı saçlarımı. Saçlarımın yağlanma süresi de kısalmadı ki bu iyi bir şey. Hafiflik konusunda markanın bu amaca yönelik coconut water ürününden daha iyi hatta.

  23 şubat 21:09

  4

  89. Saçlarıma bugüne kadar hiçbir şampuanın veremediği hacimi veren şampuan. Ama sülfatsız oldugu için aşırı yağlı saçlarımı arındırmak konusunda çok başarısız. Bu yüzden buluşma önceleri saçlarım dolgun görünsün diye kullandığım bir şampuan, saçımdaki etkisine tek kelimeyle bayılıyorum

  15 aralık 2019 21:54

  5

  88. ince telli, yağlanma eğilimi olan, ama boya ve şekillendirmeden kaynaklanan yıpranma ve dökülme şikayeti olan saçlarımın güçlenip, sağlıklı bir şekilde uzamasına sebep olan şampuan. ben pek farkında değilsem de, kuaförde saçıma fön çeken çalışan geçen gün saçlarınız ne güzel uzamış deyince aklıma getirdi. yıllardır bu kadar uzun görmediği için herkes bir şaşkın zaten. şekil alması için yine kestiriyorum, ancak eskiden olduğu gibi bob kesim kullanmayınca haliyle dikkat çekiyor tabii.onunla da konuştuk hatta saç kadınların ortak sorunu malum. o da zor uzayan ve çok dökülen saçlarından şikayetçiydi çünkü.

  benim saçımda da dökülmeler tamamen bitmiş değil, her boyama sonrasında saçta ufak tefek hasarlar oluyor yine. zaten dökülme karşıtı bir seri değil bu. yalnız bu şampuana geri döndüğümden beri koparak dökülen saç tellerimin sayısının eskiye oranla azaldığını fark ettim. saçlarım aynı markanın başka bir bir çeşidini kullandığımda saçlarim nasıl cansız ve volümsüzse, bu şampuana alıştıktan sonra daha dolgun ve hacimli bir görüntü kazandı. ayrıca eskiye oranla daha da güçlü. hani pantene reklamlarındaki kız kadar hunharca çekip, saçımın gücünü gösteremem belki, ama yine de eskiye oranla fark edilir bir güçlenme olduğunu söyleyebilirim kesinlikle (gizlinot: swh).

  şampuandan verdiği temizlik hissi ve saçımı arındırma konusunda da memnunum. kolay köpüren ve yine kolay bir şekilde durulanan bir yapısı var. ayrıca saçıma maske ya da krem kullanmadığım günlerde de sadece bu şampuanla yıkadığımda saçımın gayet yumuşamış olduğunu fark ettim. organix'in denediğim başka çeşitleriyle bu kadar iyi anlaşamadı saçlarım. bir bu, bir de coconut serisinden gerçekten çok memnunum. bir daha macera aramayacağım ve bulabildiğim sürece biotin & collagen serisinden elimin altında bulundurmaya çalışacağım. çünkü gerçekten daha dolgun, hacimli ve kolay uzayan saçlar konusunda bende işe yaradı. mucize bir ürün elbette değil, ama içeriği açısından içim rahat olduğundan hazır yarar da görürken kullanmaya devam ederim.

  15 aralık 2019 21:50


  3

  87. 1 şişe bitmek üzere. Kendisine karşı nötrüm. Kötü bir şampuan değil saçta farklı bir his bırakıyor ama alışması zor değil. Ama gel gelelim ki fiyatını hakedecek veya öv öv bitirilemeyecek bir şampuan da değil. Daha uyguna bir sürü muadil var.

  15 aralık 2019 03:27

  86. öncelikle saçlarım çok güçsüz ve aşırı dökülüyor. biyotin ve kolajenin işe yarayacağını düşünerek 35 tl'ye mi ne aldım bunu. dönüşümlü olarak bioxcin ile kullandım. şampuan saçımı inanılmaz sertleştirdi. o yumuşaklık hissi bende olmadı. vaad ettiği dolgunluğu verdi, yağlanma süresinde yine bir farklılık yok. her zamanki gibi 1 günde yağlandı sevgili saçlarım.

  uzama ve dökülme konusuna gelecek olursak, saçlarım çok zor uzuyordu 1 yıldır. normalde çok hızlı uzar ancak dediğim gibi bir süredir bu sorunu yaşıyordum. bu şampuan ve artı olarak bioxcin ile inanılmaz uzadı saçlarım. gerçekten mutluyum bu konuda. aynı zamanda biraz da gürleştiler, eskisinden daha kalın ve güçlü hissediyorum saçlarımı bu konuda. daha az dökülme de gözlemledim ama inanılmaz bir değişim söz konusu değil.

  şampuanı bitirdim ve bir daha almayı düşünmüyorum. çünkü yeni şampuanlar denemek istiyorum. şu an revox at kuyruklu şampuanı deniyorum. umarım işe yarar o da.

  1 aralık 2019 15:42 1 aralık 2019 15:43

  2

  85. Saçı kalınlaştırmayı ve dolgunlaştırmayı vaadeden; biotin, kolajen ve hidrolize buğday proteini içeren Şampuan. Sülfat içermiyor. Bendeki etkilerine gelecek olursam maalesef zaten varolan saç dökülmemi daha da arttırdı. Biotin yani b7 vitamininin saç dökülmesine iyi gelmesi gerekiyordu halbuki. Onun dışında normal bir market şampuanından alabileceğim bir performansı aldım. Düz ve hacimsiz saçlarımda bir dolgunlaşma gözlemlemedim. Saç kremiyle beraber kullanmama rağmen saçlarımı biraz da sertleştirdi. Güncel fiyatı olan 70 lirayı haketmiyor maalesef. Gratiste bir ara yüzde yetmiş indirimle 20 liraya düşmüştü, ederi de ancak bu kadar bence.

  14 ekim 2019 17:11 14 ekim 2019 17:12