girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (31)
  • medya (0)

31. Tam olarak bir türlü yaşayamadığım cinsel ilişki sonrası zevk alma durumu. 

Masturbasyon yaparken kasılma durumu oluyordu ama tam olarak orgazm mı asla bilemedim. Sadece bir kere titreşimli masaj aletiyle yaptıgım masturbasypn sonucu titreterek boşalmıştım onu hatırlıyorum. İlk cinsel ilişkimi şimdiki eşimle yaşadım. İki aydır düzenli cinsel hayatım var. Ama böyle titreyerek boşaldıgımı hatırlamıyorum. Çok uzun sürüyor eşim eliyle uyarıyor her pozisyonu deniyoruz Böyle orgazm olcam gibi ama bir türlü olamıyorum. Yürüyüş bandında koşmak gibi hiçbir yere varamıyorsun. 

13 haziran 09:41

30. Bunu salt cinsellik ile sınırlandırmak kelimeye haksızlık geliyor. En sevdiğim tatlıyı yerken de, en sevdiğim gitar solosunda da orgazmik bir yapıya bürünmek..

22 kasım 2017 20:53

29. Bence iki farklı çeşidi var. Birisi uçakla uçmak gibi insanı yüksekte dolaştırır, uzun sürer, sert olmayan iniş çıkışlar olur. Bir diğeri ise füze gibi bir anda gelir ani bir şekilde yükselir. Bir anda düşürür. Bence her ikisi de güzel ama ortamına göre. Bir de orgazm olamayan kadınlar klitorisi öğrenip onu daha çok uyarmayı denemeli. Neredeyse %100 işe yarıyor.

9 şubat 2017 01:54


28. gereklidir.

siniri alır, rahatlatır. bir çok çeşidi ve şiddeti vardır.

(bkz: daha güzel bir dünya için bol bol orgazm )

8 şubat 2017 15:40

27. bunu yaşamadan ölen kadınlara tarifsiz üzülüyorum.

hayatı boyunca seks yapmamış, bakire kalmış birilerinden ziyade; kocası tarafından sürekli kaba sekse maruz kalmış, bir sürü çocuk doğurmuş ama hiç bi gün orgazm yaşayamamış kadınlara sözüm.

8 şubat 2017 12:05

26. bu ta en başından gitmeniz gerekiğini bildiğiniz ancak nerede başladığından hiç emin olamadığınız gizemli bir yol aslında. daha önce de bahsedildiği gibi öğrenilebilen bir şey. bol bol pratik yaptıktan sonra doğru yöne sapabilirsiniz. burada vajinanızın penisle; sizin de penis sahibiyle olan uyumunuz oldukça önemli.

8 şubat 2017 05:23

25. kadın orgazmı bilinen en kuvvetli ağrı kesiciymiş. o zaman seksten kaçmak için "başım ağrıyor" dan daha etkili bi yalan bulmak gerek galiba. (ybkz: swh)

20 şubat 2016 02:58


24. zamanında ilk sevgilimle yaşadığımdır. pornolarda izlediğim orgazm çığlığının efsane olmadığını öğretmiştir bana. bir yıldır mastürbasyonla yürütüyorum işleri sözlük kardeş.

22 kasım 2015 23:12

23. Orgazm sonrasında beyin kendini kısa bir süre resetliyormuş, beyin kimyasallarında ufak bir iyileştirme yapıyormuş. Bu yüzden insan orgazm sonrası anlık bi boşluk duygusuna düşüyormuş. Ayrıca orgazm sonrası beyin verebileceği en rasyonel kararları veriyormuş.

22 kasım 2015 21:27

22. (link: http://www.bbc.com/turkce/haberler/2015/10/151009_vert_fut_aci_zevk şu) haber ve özellikle cinsellik ve acı altbaşlığı altında yazanlar aklıma kolay orgazm olma "özelliğinin" insanın acı eşiğiyle bağlantısı olup olmadığı sorusunu getirdi.

zira acı, ağrı ve orgazmla ilgili bölgeler birbirine yakın ve beyinde benzer şekillerde, hormonlar veya etkilerle tetiklenen yerlerse, ağrı eşiği yüksek kadınların orgazm olması daha zor olabilir gibime geldi. gayet bilimsel bir varsayım değil mi?

hayır, kendimden bildiğim kadarıyla doğruluyorum bu fikri ama grubum bir kişiyle sınırlı kalıyor. fikri olan arkadaşlar da ağrı eşikleri/orgazm olma kolaylıkları-zorlukları arasında bağlantıyı paylaşırlarsa belki bir şeyler netleşebilir kafamda.

9 ekim 2015 19:21