4.3
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (14)
  • oylar (3)
  • medya (1)

14. Ayy taa kaç sene önce ablam kullanırdı, ara sıra sıkardım anlayınca kızardı. Sonraları uzun bi süre denk gelmedim. Geçen yaz oriflaymcı ablanın çantasında hazır ve indirimli olarak görünce atladım ve koklayan herkesin hmm iimiş cnm da yaşına göre biraz ağır sanki daha çiçekli şeylere de baksydn :))) cümlesiyle beraber ay ne zevksiz bakışlarına maruz kaldım. Havalar soğumaya başlayınca kullanmaya başladım ve aynı kişiler çok güzel koktuğumu, parfümümü nerden aldığımı sordu. Kesinlikle kış kokusu yani. 

17 şubat 02:27

13. Oriflame yaptığım zamanlarda kokoş hemcinslerimin aldığı bir ürün. Sevenleri tam sever, sevmeyenler hiç tahammül edemez. Gerçekten çiçeksi,fresh,hafif koku sevenlerin tercih etmeyecegi,daha çok yürürken arkasından kokusu gidenlerin tercih ettiği, ağır, edp (kalıcı) bi parfüm.

14 şubat 03:19

12. 2-3 ay önce arkadaşımın önerdiği “hacı miski gibi kokuyor bu” dedikten 10 dakika sonra “bu çok güzel kokmaya başladı sıksana biraz” dediğim parfüm. Kesinlikle kış kokusu yaz için ağır gelebilir ama ne zaman sıksam çok güzel koktuğum söylenir

13 şubat 03:13


11. Anılaaar

Aklıma lise son sınıfı getiren parfüm kokusu burnumda.bizim sınıf 13 kişilikti. (bkz: Dil sınıfında okumak) on tane kız avon oriflame katalogları falan gırla bundan herkeste vardı bir de wish of love 

Yaşlandık bE sözlük

13 şubat 03:07

10. her türlü kokuya tahammül edebilirim ama bu parfümün adını duyduğum anda beynime bir sancı giriyor. bak yine girdi zonklamaya başladı beynim.

12 şubat 22:24

9. 50+ kadınlarda çok güzel duran ama bana çok ağır gelen parfüm. Onlarda koklayınca "bu ne??" Diye merakla soruyorum hep aynı cevabı alıyorum.

17 temmuz 2017 12:47

8. bana direk annemi hatırlatan parfüm. bir dönem oriflame temsilciliği yaptığı için bu parfümü keşfetti. ama ne zaman kokusunu duysam miğdem bulanıyor. bence aşırı ağır bir koku. koku duyarlılığım olmamasına rağmen bu benim başımı ağrıtıyor. kalıcılık konusunda da maşallahı var.

17 temmuz 2017 12:30


7. Daha önce kullandığım hafif şekerli ve sanki tarçinimsi gibi tam anlamadığım ama güzel olan ne çok ağır ne çok hafif olan hoş bir kokusu var ki ztn kokusu benim tarzımı yansıtıyor. Severek kullanmıştım.

1 eylül 2016 00:38

6. şekerli kokulardan nefret etmeme rağmen baymayan şekeri sayesinde 2. şişemi kullandığım parfümdür.hep hafif kokulara giderken bi arkadaşımın "beni hatırlarsın" diye hediye etmesiyle vurulmuştum kendisine.

yazar notu: sıktıktan bir süre sonra güzelleşen koku.

31 ağustos 2016 19:26

5. Üniversite yıllarımda bir dönem kullandığım parfüm, şişesi hala durur. Bendeki minicik 30ml olanı idi ama günlük kullanmadığım için hemen bitmedi hatta uzuuun süre kullandım diyebilirim.

Diğer süslülerin de dediği gibi oldukça kalıcı odunsu ve seksi bir parfüm gerçekten. Bazı kıyafetlerime iz yapsa da bu yoğunluktaki nadir sevdiğim parfümlerden, tam bir kış kokusu. Gece tabi ki (gizlinot: swh)

10 ağustos 2016 10:15