sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  4.0
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (11)
  • oylar (5)
  • medya (1)

  11. internette sayfalarca övüldüğü için, yağlı ve gözenekli cildime iyi geleceğini düşünerek aldığım maske. haftada 1 kere uygulayarak 1 tüp maskeyi bitirdikten sonra gözlemim şu yönde, cildi biraz nemlendiriyor, biraz fazla sebumu alıyor, ilk durulandığında eh diyebileceğim bir his bırakıyor fakat uzun vadede gözenekleri küçültme, siyah noktaları azaltma gibi bir etkisini malesef göremedim. bunun yerine tekrar aztec secret kil maskesine döndüm, yüzümü biraz hırpalıyor ama daha çok işe yarıyor

  27 mart 08:17

  10. Kullanmaya yeni başlamış olmama rağmen farkını belli eden bi maske. Siyah noktaları temizliyor. Bazı arkadaslar guzel nemlendirdiğini de söylemiş ama bende öyle bi etkisi olmadı.

  18 ocak 21:06

  9. haftada 1 veya bazen 2 kere kullanıyorum üstüne de drink-up intensive gece maskesi uyguluyorum sabaha bebek gibi ciltle uyanıyorum ^^

  sanırım kullandığım en iyi kömür maskesi. gerçekten gözeneklerim tertemiz oluyor. daha önce kiehl's ve body shop'un kömür maskelerini kullanmıştım, body sop'unki de fena değildi ama bu onu sollar. kokusuz olması, çabuk kuruması, kuruyunca cildi germemesi hep artı puan gözümde.

  bir de bu 2 maskeyi aldığımda ginzing serisinden göz ve yüz kremi göndermişler tester olarak, göz kreminden de baya memnun kaldım mosmor göz altlarımı aydınlattı, morlukları azalttı.

  kısacası canım origins <3

  14 eylül 2018 10:18

  5

  8. Haftada 1-2 kere düzenli kullanıldığında siyah noktaları ve sivilceleri gerçekten azaltıyor. Cildi çok kurutmadan temizleyen bir yapısı var. Benim cildim çok hassas olmasına rağmen herhangi bir kızarıklık, tahriş yapmadı.

  18 ağustos 2018 01:10

  7. cilt bakımı yaptırmadan gözenek temizliği yapabilmemi sağlayan maske. ilk defa bir ürün siyah noktalarım üzerinde etkili oldu. ancak bende de oldukça büyük ve ağrılı sivilceler yaptı. ama bu sivilceler zaten cildimin altının dolu olduğunu düşündüğüm çene gibi kısımlarda çıkınca, derinlemesine temizlik yaptığını ve cildimi kusturduğunu düşünüyorum. biraz uzun aralıklarla yapıyordum, üşendiğim için. haftada bir yapmaya karar verdim, bunun sivilce çıkarma sorunumu çözeceğini düşünüyorum. sonucu editlerim.

  8 temmuz 2018 22:15

  6. 4 ay önce küçük boyunu almıştım ve hala içinde az da olsa var. başlangıçta çok ümitli olduğum için her hafta düzenli bir şekilde kullandım ama vaad ettiği şeylerden hiçbirini gözlemleyemedim ne yazık ki. maskeyi çıkardıktan sonra temizlenmiş ve ferah hissediyorsunuz kabul ama bunu denediğim çoğu maske yapıyor zaten. hatta bunu sürdükten sonra o gece veya ertesi gün hep sivilcem çıkıyor anlayabilmiş değilim. ağır bir kokusu yok o açıdan sürerken rahatsız etmedi. diğer övülen maskelere göre fiyatı uygun gelebilir ama etkisi olduğunu düşünmüyorum. buna o parayı vermektense indirimde loreal'in maskelerinden almak çok daha mantıklı geldi bana

  31 mart 2018 01:16

  5. yüzü germeden bebeksi bir yumuşaklıkla vaadettiği tüm şeyleri gerçekleştiren maske. kesinlikle çok beğendiğim ve bir daha alternatif ürün arayışına girmeyi düşünmeyeceğim bir ürün oldu. yapısı tamamen kaskatı değil kremsi bir yumuşaklıkta. uyguladıktan sonra kuruması diğer kil maskelerine göre aşırı hızlı. ben genelde duş sonrası gözeneklerim açıkken uyguluyorum. yıkarken o yumuşaklığı hissediyorsunuz. sonrasında ise bebek gibi yüz sizlerle. ortada ne renk eşitsizliği bırakıyor, ne kuruma yapıyor, ne siyah nokta ne de gözenek. vallahi olmuş bu.

  27 mart 2018 11:06

  4. elimdeki bu tip maskelerin tükenmesi sonucu öylesine satın aldığım ve yaklaşık 5 aydır kullandığım maske. öncelikle şunu belirtmeliyim, çok yağlı bir cildiniz varsa yeterli gelmeyebilir, fakat karma ve normal ciltler için fiyat/performans olarak başarılı buluyorum.

  maskeyi yaptıktan sonra derinlemesine temizlik hissi oluşuyor, ama bir glam glow veya aztec secret kadar (bunu yeni kullanmaya başladım emin olduktan sonra hakkında girdi gireceğim) değil kesinlikle. irritasyona sebep olmuyor, güzel temizliyor ve benim karma cildimi 1 hafta kadar gayet güzel idare ediyor

  20 şubat 2018 08:30

  3. 21 eylül tarihinde internet mağazasından bi bu maskeyi bir de drink up intensive ürününü aldım, ikisini de arada kullanıyorum öyle gözle görülür bir etkisini göremedim, belki de düzenli kullanmadığımdanbilemiyorum.

  O tarihlerde 2 adet deneme boy ürün vereceklerini söylüyorlardı, bir tane bile koymamışlar.

  Mail attım cevap bile vermeye tenezzül etmediler bilginize.

  26 kasım 2017 18:18

  2. yeni bir macera arayışına girmeden yeniden alacağım bir maske oldu. yılbaşı kampanyalarını bekleyeceğim. sephora'dan aldım ama aslında kendi sitesi daha uyguna geliyor, üzerine tester verdiklerini de söylüyorlar fakat ne kadar doğru, deneyenler bilir.

  ağustosta aldım ve yeni bitti. haftada iki kez düzenli kullandım, üzerine haftada bir defa erkek arkadaşıma da kullandırttım(gizlinot: savunmasız yakalayıp suratına boca etme suretiyle). 50ml olan küçük boyu 4 ayda haldır huldur kullanarak anca bitti. bu nedenle küçük boy alınmasını tavsiye ederim. zaten büyüğüne kıyasla büyük bir fiyat avantajı da olmuyor.

  cilt bakım rutinimi yıllar içinde deneye yanıla bir şekilde oturttuğum için zaten çok bir beklentim yok kömür maskesinden; derinlemesine gözenek temizliği, fazla yağı alması, buram buram parfüm içermemesi gibi beklentilerimi çok iyi karşıladı. fazla makyaj yaptığım zamanlarda gelen ağırlık hissini alıp götürüyor. sivilcelenme yapmadı, siyah noktalarım yok ama beyaz noktalar üzerinde bir etkisini gözlemlemedim, aynen duruyorlar. zaten onları yüksek konsantrasyonlu asitler bile çözemiyor ne hikmetse. gözenek küçülttüğüne falan hiçbir zaman inanmadım zaten, küçülebileceklerini düşünmediğim için. öyle de oldu. the body shop'taki kömür maskesindeki yüksek alkol ve parfüm içeriğine kıyasla bana göre evla bir maske. bilumum kil maskelerinin neden olduğu çöl gibi bir ciltle veya irritasyonla da karşılaşmadım(gizlinot: karma ciltliyim). biz böyle yuvarlanır gideriz bence origins'le.

  26 kasım 2017 14:08