yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.3
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (14)
  • oylar (10)
  • medya (0)
  1

  14. gözle görülür hiç bir işe yaramayan ürün. kuruduktan sonra nokta nokta yağ görüntüsü oluşmuyor. yapısı pürüzsüz, kolay uygulanıyor, kolay temizleniyor. kıvamı ve renginden dolayı uygulandığında estetik görünüyor. herhangi bi eksisi yok, sivilce falan çıkarmıyor. hiç bi şekilde cildi temizlemediği için cildi yormuyor, kurutmuyor. cildim zaten güzel kil maskesi yapıp havalı fotoğraflar çekinicem diyosanız alın. gerçekten sıfır etki. (aynısını bu başlığa da yaziyim dedim iki başlık da aynı ürün için açılmış)

  13 haziran 13:33

  1

  13. Piyasadaki diğer kil maskelerinden bir farkı olan bir maske değil. Haftada minimum 2 bazen 3 kere duştan sonra uyguladım ve alalı da 2 ay kadar oldu. Cildin yağını cekiyor ama sabah cildim yağ kusarak uyanıyor yani anlık bir etki. Yanaklarımda 2 kocaman uc vermeyen beyaz noktalar, çenemde sürekli bazen siyah bazen beyaz noktalar var. Ürün onları kurutmadı, ben sıkıp içini boşalttıktan sonra yenileri geldi ki maske uygulamaya devam ediyordum. En son olarak çıkan sivilceyi kurutsun diye pıt pıt uyguladım sabah uyandığımda 1 gr fark yoktu. Bir daha almam denecek tonlarca ürün var. 

  4 mayıs 2020 23:04

  2

  12. Beğenmeyi çok istediğim bir üründü ama hassas bir cildiniz varsa almadan bir kere daha düşünün derim. Bu maskeyi bölgesel olarak az az sürüp beklemeye başladım. Çok fazla kurumasını beklemeden yüzümü yıkadım, iyiki de öyle yapmışım. Sürdüğüm bölgeler kıpkırmızı oldu ve bütün gece, ertesi güne kadar hiç geçmedi. Daha uzun süre bekletseydim nolurdu bilmiyorum.

  6 ocak 2020 23:08 6 ocak 2020 23:10


  11. internette sayfalarca övüldüğü için, yağlı ve gözenekli cildime iyi geleceğini düşünerek aldığım maske. haftada 1 kere uygulayarak 1 tüp maskeyi bitirdikten sonra gözlemim şu yönde, cildi biraz nemlendiriyor, biraz fazla sebumu alıyor, ilk durulandığında eh diyebileceğim bir his bırakıyor fakat uzun vadede gözenekleri küçültme, siyah noktaları azaltma gibi bir etkisini malesef göremedim. bunun yerine tekrar aztec secret kil maskesine döndüm, yüzümü biraz hırpalıyor ama daha çok işe yarıyor

  27 mart 2019 08:17

  10. Kullanmaya yeni başlamış olmama rağmen farkını belli eden bi maske. Siyah noktaları temizliyor. Bazı arkadaslar guzel nemlendirdiğini de söylemiş ama bende öyle bi etkisi olmadı.

  18 ocak 2019 21:06

  9. haftada 1 veya bazen 2 kere kullanıyorum üstüne de drink-up intensive gece maskesi uyguluyorum sabaha bebek gibi ciltle uyanıyorum ^^

  sanırım kullandığım en iyi kömür maskesi. gerçekten gözeneklerim tertemiz oluyor. daha önce kiehl's ve body shop'un kömür maskelerini kullanmıştım, body sop'unki de fena değildi ama bu onu sollar. kokusuz olması, çabuk kuruması, kuruyunca cildi germemesi hep artı puan gözümde.

  bir de bu 2 maskeyi aldığımda ginzing serisinden göz ve yüz kremi göndermişler tester olarak, göz kreminden de baya memnun kaldım mosmor göz altlarımı aydınlattı, morlukları azalttı.

  kısacası canım origins <3

  14 eylül 2018 10:18

  5

  8. Haftada 1-2 kere düzenli kullanıldığında siyah noktaları ve sivilceleri gerçekten azaltıyor. Cildi çok kurutmadan temizleyen bir yapısı var. Benim cildim çok hassas olmasına rağmen herhangi bir kızarıklık, tahriş yapmadı.

  18 ağustos 2018 01:10


  7. cilt bakımı yaptırmadan gözenek temizliği yapabilmemi sağlayan maske. ilk defa bir ürün siyah noktalarım üzerinde etkili oldu. ancak bende de oldukça büyük ve ağrılı sivilceler yaptı. ama bu sivilceler zaten cildimin altının dolu olduğunu düşündüğüm çene gibi kısımlarda çıkınca, derinlemesine temizlik yaptığını ve cildimi kusturduğunu düşünüyorum. biraz uzun aralıklarla yapıyordum, üşendiğim için. haftada bir yapmaya karar verdim, bunun sivilce çıkarma sorunumu çözeceğini düşünüyorum. sonucu editlerim.

  8 temmuz 2018 22:15

  6. 4 ay önce küçük boyunu almıştım ve hala içinde az da olsa var. başlangıçta çok ümitli olduğum için her hafta düzenli bir şekilde kullandım ama vaad ettiği şeylerden hiçbirini gözlemleyemedim ne yazık ki. maskeyi çıkardıktan sonra temizlenmiş ve ferah hissediyorsunuz kabul ama bunu denediğim çoğu maske yapıyor zaten. hatta bunu sürdükten sonra o gece veya ertesi gün hep sivilcem çıkıyor anlayabilmiş değilim. ağır bir kokusu yok o açıdan sürerken rahatsız etmedi. diğer övülen maskelere göre fiyatı uygun gelebilir ama etkisi olduğunu düşünmüyorum. buna o parayı vermektense indirimde loreal'in maskelerinden almak çok daha mantıklı geldi bana

  31 mart 2018 01:16

  5. yüzü germeden bebeksi bir yumuşaklıkla vaadettiği tüm şeyleri gerçekleştiren maske. kesinlikle çok beğendiğim ve bir daha alternatif ürün arayışına girmeyi düşünmeyeceğim bir ürün oldu. yapısı tamamen kaskatı değil kremsi bir yumuşaklıkta. uyguladıktan sonra kuruması diğer kil maskelerine göre aşırı hızlı. ben genelde duş sonrası gözeneklerim açıkken uyguluyorum. yıkarken o yumuşaklığı hissediyorsunuz. sonrasında ise bebek gibi yüz sizlerle. ortada ne renk eşitsizliği bırakıyor, ne kuruma yapıyor, ne siyah nokta ne de gözenek. vallahi olmuş bu.

  27 mart 2018 11:06