4.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (13)
  • oylar ()
  • medya (1)
4

13. Krem ve jel olmak üzere iki versiyonu mevcut. Ben jel olanı kullanıyorum bir haftadır. Öncelikle narenciye kokusunu sevmeyenler denemesin bile çünkü buram buram portakal kokuyor. Yüze sürdükten sonra 10-15 dk içinde yapış yapış hissi gidiyor, nemlendiriciliğini karmaya dönük cildim için yeterli buldum. Şuan için tek amacım nem vermesi olduğundan bu beklentimi karşılıyor ama yüzümde ayda iki ayda bir bir sivilce çıkar, son zamanda üç sivilce çıktı havadan sudan beslenme şeklimden de olabilir ama yeni ürünler deniyorum acaba mı dedim bir. Eğer bu üründen olduğuna kanaat getirirsem editlerim. Bu arada bundan önce kiehls oil free jel krem kullanıyordum, daha çabuk emilmesi sebebiyle o bir tık önde hala.

22 ağustos 22:03

12. Kullandığım ilk nemlendirici olup kısa sürede vazgeçilmezim olmuştur. 

Cildim karma, kışın t bölgesi normal yanaklar kuru, yazın t bölgesi yağlı yanaklar normal. Yaz-kış bunu kullandım. Yazın sadece gece, kışın gece ve gündüz kullanmak cildimi nemlendirdi, normale yaklaştırdı. Kullandığım ilk günün sabahında erkek kardeşim yüzün parlıyor ne yaptın demişti. Cidden ilk günden işe yarayan ve kullandığınız süre boyunca etkisini sürdüren bir ürün. Cosdna sitesinden baktığım üzere nispeten temiz içerikli. En som baktığımda 104 liraydı ama ‘made in Usa’ olduğundan dolar kurunu ve zamları düşünecek olursak 200 liraya yol alıyor. Neredeyse dolu bir kavanozum var, bir yıl yeter muhtemelen. Sonrasına öğrenci bütçem el vermeyecek malesef :(

15 ağustos 20:01 15 ağustos 20:04

11. Yaz ayları için ideal nemlendiricim olmuştur kendisi 1,5-2 aydır kullanıyorum. Ciddi kuruluk ve alerjik durumlar yaşamadığım bir cildim olduğu için genelde birçok ürünü kullanabiliyorum o yüzden spesifik yapabildiğim en iyi gözlem gerçekten çok hızlı emilmesi ve cilde kazandırdığı canlılık oldu. Ama tabiki bütçeyi biraz aşıp da almaya değer bir ürün mü bence hayır, loreal nem terapisi ile aynı nemlendiricilik işlevini gördüğünü düşünüyorum. Bunun renkli ve spfli versiyonu varmış, denk gelirsem deneyeceğim

4 temmuz 17:51


10. Parasının hakkını veren bir ürün. Gerçi kimine göre 120 tl ucuz kimine göre pahallı. Göz kremi de yorgunluğu alıp götürüyor. Bazıları nemlendirmesinden pek memnun kalmamış ancak iki çeşit nemlendiricisi var bu serinin. Jel tarzında olanı yoğun değil. Normal nemlendiricisi kuru bir cildi gayet yoğun nemlendiriyor.

2 temmuz 16:21

9. İçeriğinde citrus bulunduran bir krem. Ve citrus irite edici bir içeriktir aynı zamanda güneşe karşı hassasiyet yapabilir. 

26 haziran 10:53 26 haziran 10:53

8. kokusu ve yapısını beğenerek kullandığım nemlendirici. yaz günleri için ideal ama nemlendirmesi benim kuru cildime yetersiz kaldığı için tekrar almadım.

26 haziran 00:33

7. aradığım nemlendiriyi bulmuş olmanın haklı mutluluğunu yaşatan yeni bebeğim nemlendiricim.

o muhteşem portakal kokusu yüzünden yemeyi göze alabilirim. bu nemlendiriciyle şunu anladım ki jel formlu nemlendiriciler benim yüzüme yaramıyor. bunun yapısı kremsi, cilt tarafından çabucak emilen bir yapısı var. akşam cilt temizleme rutinimden sonra uyguluyorum ve yüzümde bol sebumdan kaynaklanan bir yağlı cilt parlaklığı değil, sağlıklı, ışıl ışıl bir cilde sebebiyet veren bir yapısı var. cilt tarafından çabucak emiliyor, henüz makyajın altına uygulayarak kullanmadım, ama yapısı sebebiyle makyaj altında yağlı ciltler için ideal nemi sağlayacak şekilde bana göre. cilde matlık verme gibi bir vaadi yok, vaadi aydınlık verme üzerine, bilgisi dahilinde olsun yağlı ciltli süslülerin. sivilce oluşumuna neden olmadı, benim çenemde belli zamanlarda oluşan kuruluklarıma da şu anda iyi geldi, ama aşırı kuruluk sıkıntısı varsa veya kuru cilde sahipseniz yeterli gelmeyebilir.

edit: imla hatası

26 haziran 00:01 26 haziran 00:16


6. Yine göz kremiyle beraber tee black friday zamanı aldığım ve ozamandan beride kullandığım krem. Cilt yapımı tamamen bozdu. Yağlı olan cildin kuruya kaymaya başladı. Fondöten önce kullandığımda bile fondötenim kuru alanlar bulamıyorum. Hiç memnun değilim iş bulduğum an çöpe atıcam. Fakat ince yapılı ve dağıtımı kolay. İlk kullandığım zamanlarda cildime canlı ve aydınlık bir görüntü verirken artık onuda yapmıyor gibi geliyor.

27 nisan 19:59

5. Origins markasının mis gibi portakal kokan nemlendiricisi. Yumuşacık ve nemlendirmesi yeterli. Emilmesi çok kolay bu yüzden sürüp direk yatağıma yastığıma kavuşabiliyorum. Makyaj altına da uygun oluyor sürüp hemen makyajımı yapabiliyorum. Kısacası rahat bir ürün, denemenizi öneririm süslüler.

26 nisan 23:37

4. Enerji verici ultra nemlendirici krem. Sağlıklı ve parlak bir cilt vaadediyor. İçinde ginseng ve kahve çekirdeği başta olmak üzere cilt bakımında sıklıkla kullanılan temiz içerikli maddeler var. Turunçgil kokusu hakim. Dokusu güzel. Cilt tarafından hemen emiliyor. Makyaj altında da başarılı. Kuruluğu engelliyor. Kendisi çok beğendiğim bir ürün oldu :)

26 nisan 22:54 1 mayıs 17:48