5.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (4)
  • oylar ()
  • medya (0)

4. Testerını denedim dün. Yüzümdeyken çok yanma hissi oldu. Yani bu işe yaradığı anlamına da gelebilir ama benim hoşuma gitmiyor sanki ağır geliyormuş cildime gibi düşünüyorum. Fakat maskeyi yıkayınca yüzümün yumuşacık olduğunu, bugün de sivilcelerimin söndüğünü hissettim. Bu artılarına rağmen yaktığı için almayacağım.

30 temmuz 17:55

5

3. origins ailesinin maskelerinden en en memnum kaldığım maske oldu kendisi. cildimden bahsetmek gerekirse gözeneklerim inanılmaz büyük ve yüzümde renk eşitsizliği var.

maske pembe renkli ve sürerken içinde böyle minik pütürleri hissediyorsunuz. yıkadıktan sonra size rengi eşitlenmiş, aydınlık bir cilt veriyor ve düzenli kullanımda çok az bir miktar da olsa gözenek görünümünü azaltıyor. parasını hak eden nadir ürünlerden,bittikçe alırım.

15 temmuz 18:58

2. bir süredir kullandığım maskem. cildi temizlene,arındırma,gözenek görünümünü azaltma aydınlık, tazelenmiş, pürüzsüz gösterme gibi vaatleri var. güzel temizliyor ve gözenek görünümünü hafifletiyor, evet. içinde oldukça küçük tanecikler var. duruladıktan sonra bir yumuşaklık hissi de veriyor. ancak vaov dedirtecek kadar değil. mesela kiehls’in ya da the body shop’ın himalayan charcoal maskesi kadar değil. onlara nazaran daha hafif bir etkisi var. benim açımdan tüpte oluşu ve kokusu diğerlerinden daha güzel. çok güzel limonumsu çiçeğimsi bir kokusu var. gül kokusu değil ama, ismindeki rose kilin renginden geliyor. bitince tekrar almayacağım sanırjm. the body shop  himalayan charcoal a dönebilirim.

27 şubat 14:44


1. alsam mi almasam mi diye dusunurken elime birkac kullanimlik deneme boyu gecti. icinde cildi rahatsiz etmeyen minik tanecikler var, pembe kil iceriyor. ciltte kolay dagildigini gozlemledim, yapisi hosuma gitti. ancak cildimi yakip kizartti. deneme boyunu 3 kere kullanabilme sansim oldu. her seferinde cildimde yanma hissine ve hafif kizarikliga neden oldu. cildim hassas olmadigi icin boyle bir sey beklemiyordum, icerdigi bir madde bana iyi gelmedi yuksek ihtimalle. cok feci bir yanma ve kizarikliktan bahsetmiyorum bu arada kimseyi yanlis yonlendirmek istemiyorum, zaten o kizariklik cildimi nemlendirince gecti ama yine de icim rahat etmedi. bu yuzden orijinal boyunu almayacagim. temizleme performansi ise bayagi iyi, gozeneklerimi tertemiz yapti ve cildimdeki fazla yagi aldi.

2 kasım 2017 18:17