4.5
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (76)
  • oylar (13)
  • medya (3)

76. Kullandığım ilk zaman biraz geç tuvalete gitmiştim ve aa ne kadar az gelmiş diye şaşırmıştım sonra farkettim ki aslında fazla fazla gelmiş ama o kadar emici bir ped ki asla hissettirmiyor <3 

17 temmuz 20:51

75. orkidin memnun kaldığım tek pedi. diğer pedlerin yoğun parfüm kokusu beni çok rahatsız ediyordu ve alerjik cildim olmamasına rağmen kızarıklık ve kaşıntı yapıyordu. yanıma ped almayı unuttuğum bir gün arkadaşım bu pedi verdi. istemeyerek de olsa kullandım. yok böyle bir rahatlık. incecik, yumuşacık, kesinlikle koku veya sızdırma gibi bir problem yaşamadım. o günden beri sürekli kullanıyorum. tek sorun fiyatı. sürekli indirim kovalamam gerekiyor. her zaman indirime de girmiyor.

17 temmuz 16:45

74. en sevdiğim ped resmen. başka bir çeşidini kullanınca rahat edemiyorum artık o kadar alıştım. hiç acaba bir kaza olur mu diye düşünmüyorum. etrafımdaki herkese de öneriyorum sonra da çok iyi dimi diye soruyorum.

17 temmuz 09:26


73. Asla ıslaklık hissettirmeyen dışarıda uzun süre duracaksam gözüm kapalı güvendiğim bir ped. Tek sıkıntısı fiyatı bir süredir arıyorum asla indirime girmiyor.

Ayrıca eklemem gereken küçük bir detay var süslüler bence gece olanı kanaması aşırı olanlar dışında gereksiz. Çünkü diğer markaların geniş olanları da iş görüyor bende. Normal olanında ise diğer markalara kıyasla ciddi sızdırmama farkı olduğunu düşünüyorum.

16 temmuz 21:38

72. o kadar çok seviyorum ki amme hizmeti niyetine gibi kapı kapı gezip ürünlerini tanıtabilirim. orkidin yıllarca aldığı eleştirilere antitez niteliğinde çıkardığı ürün. pamuk gibi yumuşak, hışırtı sorunu minimum, incecik, normal orkid korumasının daha üstünde. tek sıkıntısı fiyatı. indirimden ruj rimel kovalayan insanların listesine pedi de ekledin ya tam bir reyizsin orkid.

16 temmuz 14:42

71. görüyorsunuz efendim anlatmaya gerek yok mü-kem-mel (gizlinot: swh) buradaki övgülere dayanamayıp geçen gratis indiriminde hem gece hem de normal olanını almıştım ve bundan sonrada fiyatı tuzluda olsa alacağım tek ped olur kendileri. Gerçektende mükemmel rahatlık ve emicilik sağlıyor. Ne hışır hışır bir ses var ne de sızdırma derdi. Özel günlerin kurtarıcısı orkid infinity <3

16 temmuz 06:11 16 temmuz 06:13

70. 7 gün reglinin 5 gününü yoğun geçiren biri olarak hayran olduğum stoklamalara doyamadığım ürün. ilk olarak amerikadayken şansına almıştım, always markası altında satılıyor orkid.  O kadar rahat ettimki kutu kutu aldım dönerken, kıyamadan kullanıyordum. Bir gün gezerken gratiste infinityle karşılaştım, o günden beri rahat rahat kullanıyorum ! Yoğun günlerinde gece mutlaka kalkıp pedini değiştiren ben sabaha kadar deliksiz uyur oldum bu bile benim için yeterli bir sebep o parayı ödemeye. 

15 temmuz 14:44


69. Diğer süslüler gibi bir süredir kotex kullanıyordum ama eski dosta bir selam vereyim diye aldım kendisini ve bum👍🏻 

Alerjik bir cilde sahip olmama rağmen rahatsızlık vermedi ve sızıntıyla karşılaşmadım, bir süre beraberiz gibi görünüyor.

15 temmuz 01:33

68. Fiyatından dolayı indirimde sadece bir paket alıp denedim. Aşırı ince bir ped. Acaba sızdırır mı korkusuyla çekine çekine kullandım.

korktuğun şey başına gelirmiş derler ya, geldi. Gece sızdırmış. Ki benim öyle yoğun kanamam olmaz.

Çamaşırdan neredeyse hiç belli olmuyor, bu güzel bir artı. Islaklık hissiyati da çok az. Genelde pamuksu pedler ıslaklık hissi veriyor bana çünkü.  

Kaşıntı ve pişik de yapmadı.

yaz aylarında naylon pedlerden pişik olmamak için, ince ve pamuksu yüzey oluşundan dolayı Bir daha şans versem mi diye düşünüyorum ama fiyatı hala daha cok fazla. 

15 temmuz 00:31

67. Orkidden kotexe gecen beni bile tekrar kendine dondurmustur bu pedle orkid... Bayildim cidden cok rahat ettiriyor. Regl oldugumu unutuyorum, o agirlik hissini inanilmaz notrluyor.

22 haziran 14:15