4.6
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (80)
  • oylar (16)
  • medya (3)

80. Bir pedin beni üzeceğine inanmazdım ama bu ped beni üzdü sjsjs. Burda çok sevildiğini görüp platiniumdan infinity ye geçmiştim ancak hep sızdırdı. Emiciliği çok kötü gibi geldi. Ara verip tekrar denedim. I ıh. Asla yerinde durmuyor. Sızdırıyor falan.

Sevmek için çok çabalamıştım çünkü asla varlığını hissettirmiyordu. Zaten bu son zamlardan sonra sevsem de ayrı kalmak zorunda kalırmışız......

12 ağustos 21:55

79. gece olanı kurtarıcımdır. gratise gidemeyip marketlerde de infinity bulamayınca platinium aldım, çok rahatsız hissediyorum infinity'nin rahatlığına alıştığım için. keşke daha ucuz ve daha ulaşılabilir olsa. migrosta bile infinity bulamıyorum çok saçma.

12 ağustos 20:23

5

78. pedlerin içinde fiyatı belki de en yüksek olandır.ama parasına değer.ben yıllardır orkid kullanırım ve hiçbir sızdırma yaşamadım.yapısını inceltmeleri de güzel olmuş, dar kıyafetlerle vs asla rahatsız etmiyor.infinity tam bir f/p şaheseri.

12 ağustos 11:56


77. diğer pedlere göre her zaman daha pahalı olan ped.

Lakin bugün güya gratis’in büyük indiriminden 10.25 liraya aldım, bu nasıl zam nasıl şişirme fiyat? Sızdırmaması, kalitesi ile gönlümde taht kurmuştu ancak fiyat inanılmaz zamlanmış.

Hayatıma hoşgeldin bim scarlett demek istiyorum.

11 ağustos 23:27 11 ağustos 23:27

76. Dokusu itibariyle özellikle yaz aylarında kullanımı çok rahat. Kesinlikle sızdırmaz garantisi verilemez ama regl dönemlerini yoğun yaşayanlar için fark edilebilir derecede avantajlı. Fiyatını hak eden bir ürün.

8 ağustos 00:50

75. platinium serisini uzun zamandır kullanıp memnun kalmama rağmen sözlükte görüp de denediğim ped serisi. aşırı yumuşak olması, kendisini yaz günü hissettirmemesi ve çok iyi emmesiyle çok çok memnun kaldım. küçük boyunu kullanmama rağmen asla sızdırma yapmadı, platinium kullanırken çok yoğun zamanlarımda sızdırma olabiliyordu. özelikle doğumdan sonra regl sürelerim uzadı, yoğunluğu arttı ve aniden çok çok miktarlarda gelmeye başladı. bu sebeple yeni taktığım pedde bile 5 dk içinde sızma yaşayabiliyordum. geçen ay infinity bulamamıştım, platinium kullandım tekrar ve infinitynin benim için en iyisi olduğunu anladım. önceden platiniumdan da çok memnundum ama regl düzensizliğimden sonra tek favorim infinity oldu. regl olmadan bir kaç paket stokladım, bundan sonra riske atmam sanırım.

7 ağustos 12:24

74. Kotex kendini bozunca, gratistede indirimde yakaladıgımda gece ve normal iki kutu aldım, ama bu nasıl incelik ve rahatlık sızdırma ve kayma yapmıyor bundan sonra hep beraberiz sanırım.

5 ağustos 19:08


73. Her kullandığımda sızdırma yaparak beni üzen peddir. Gece olanını aldım ve gerçekten ümitliydim. İlk 3 gün çok yoğun olan kanamama sık sık değiştirmeme rağmen yeterli gelmiyor malesef. Dışarı çıkmadığım günler rahatlığından ötürü kullanıyorum, yokmuş gibi hissini ve yumuşaklığını sevdim.

31 temmuz 21:58

72. Kullandığım ilk zaman biraz geç tuvalete gitmiştim ve aa ne kadar az gelmiş diye şaşırmıştım sonra farkettim ki aslında fazla fazla gelmiş ama o kadar emici bir ped ki asla hissettirmiyor <3 

17 temmuz 20:51

71. orkidin memnun kaldığım tek pedi. diğer pedlerin yoğun parfüm kokusu beni çok rahatsız ediyordu ve alerjik cildim olmamasına rağmen kızarıklık ve kaşıntı yapıyordu. yanıma ped almayı unuttuğum bir gün arkadaşım bu pedi verdi. istemeyerek de olsa kullandım. yok böyle bir rahatlık. incecik, yumuşacık, kesinlikle koku veya sızdırma gibi bir problem yaşamadım. o günden beri sürekli kullanıyorum. tek sorun fiyatı. sürekli indirim kovalamam gerekiyor. her zaman indirime de girmiyor.

17 temmuz 16:45