4.5
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (83)
  • oylar ()
  • medya (3)
5

83. Orkid markasına ait, vaatlerini sonuna kadar yerine getiren hijyenik ped. En son 2 ay önce aldığımda indirimli fiyatı 7.50-8 tl, indirimsiz fiyatı da 10-11 tl gibi bir şeydi. Zaten normalde de diğer pedlere göre fiyatı oldukça fazla idi içindeki miktara oranla ama yine de kullandığım en rahat, en güvenli ped olduğu için almaya devam ediyordum. Ta ki dün fiyatının 19.90 tl'den 15 tl'ye düştüğünü görene kadar. 2 ayda %100 zamlanmış. Zaten ne zamlanmadı ki. Mecbur bırakmak zorundayım. Hoşgeldin tahriş, hoşgeldin hışırtı. Ped önerilerinize açığım arkadaşlar.

11 ekim 00:52

82. Orkid Vs kotex karşılaştırmasında her ikisinin de artıları ve eksileri olduğunu da göz önünde bulundurarak kotex'i kendim için daha avantajlı bulmuştum.

Burada hakkında çok entri girilmesinden mütevellit bir indirimde bu pedi aldım. Öncelikle fiyatı fazla ben son zamlardan önce indirimde 10 liraya almıştım. Tanesi 1 liraya gelerek diğer pedlerden fiyatı oldukça fazla.

Gelelim deneyimime; öncelikle reglmin ilk günü fiziksel olarak da çok yoğun olduğum bir güne denk geldi (gizlinot: Kendileri bu fırsatı asla kaçırmaz) yani kilometrelerce yürümek zorundaydım hava da üstelik çok sıcaktı. İlk kez deneyeceğim bir ped olacağı için biraz tedirgin olsam da yolda izde beni rezil eder diye ama hiç öyle olmadı.

İlk 3 günüm oldukça yoğun geçer; bu ped kesinlikle en nefret ettiğim o ıslaklık hissini oluşturmuyor, gerçekten vaad ettiği gibi yok gibi olma özelliği var üst düzeyi tahriş edecek gibi değil yumuşak, pamuksu. İnce olmasına rağmen performansı gayet iyi. Ayrıca sihirbaz bir ped; saatlerce yol yürüdüm bir tuvalete gidip kontrol edeyim dedim ve pedin üstünde pek bir yoğunluk göremedim şaşırdım hatta yani niye az oldum ki diye düşündüm. - burada açıklayıcı olmak adına bir miktar detaya gidilecektir ve okuyanlara kötü gelebilir- ancak pedi kaldırdığımda altının tamamen dolu olduğunu gördüm yani o delikler gerçekten işe yarıyor ve yüzeyinde leke pek olmuyor ki bu da büyük avantaj. Üst kısmı biraz dar gelse de dar olması dezavantaj yaratmadı hızlı emiciliği sayesinde sağa sola kayma olmadı zaten.

Kısacası şu ana dek en çok beğendiğim ped olur kendisi. İndirim döneminde alınmalı o bile bana fazla geliyor ancak performansı sebebiyle kullanmayı düşünüyorum. Normalde ilk gün de son gün de gece kullanırım ancak bunda fiyatlardan dolayı sadece yoğun olduğu günlerde bu pedi kullanacağım. Indirimde kovalayacağım şeylerin başında gelecek artık.

14 eylül 13:15

4

81. dün hem eveshop hem gratis indiriminde 10₺ olduğunu görünce çok şaşırdım. İndirimsiz fiyatı 10₺ iken 14.90₺ olmuş bir anda. bir normal bir gece alıyordum kardeşimle bir ay yetiyordu ama bu krizde aylık 30₺ ped masraflı gelecek sanıyorum, benzeri önerilere açığım süslüler.

2 eylül 15:56


80. Bir pedin beni üzeceğine inanmazdım ama bu ped beni üzdü sjsjs. Burda çok sevildiğini görüp platiniumdan infinity ye geçmiştim ancak hep sızdırdı. Emiciliği çok kötü gibi geldi. Ara verip tekrar denedim. I ıh. Asla yerinde durmuyor. Sızdırıyor falan.

Sevmek için çok çabalamıştım çünkü asla varlığını hissettirmiyordu. Zaten bu son zamlardan sonra sevsem de ayrı kalmak zorunda kalırmışız......

12 ağustos 21:55

79. gece olanı kurtarıcımdır. gratise gidemeyip marketlerde de infinity bulamayınca platinium aldım, çok rahatsız hissediyorum infinity'nin rahatlığına alıştığım için. keşke daha ucuz ve daha ulaşılabilir olsa. migrosta bile infinity bulamıyorum çok saçma.

12 ağustos 20:23

78. diğer pedlere göre her zaman daha pahalı olan ped.

Lakin bugün güya gratis’in büyük indiriminden 10.25 liraya aldım, bu nasıl zam nasıl şişirme fiyat? Sızdırmaması, kalitesi ile gönlümde taht kurmuştu ancak fiyat inanılmaz zamlanmış.

Hayatıma hoşgeldin bim scarlett demek istiyorum.

11 ağustos 23:27 11 ağustos 23:27

77. Dokusu itibariyle özellikle yaz aylarında kullanımı çok rahat. Kesinlikle sızdırmaz garantisi verilemez ama regl dönemlerini yoğun yaşayanlar için fark edilebilir derecede avantajlı. Fiyatını hak eden bir ürün.

8 ağustos 00:50


76. platinium serisini uzun zamandır kullanıp memnun kalmama rağmen sözlükte görüp de denediğim ped serisi. aşırı yumuşak olması, kendisini yaz günü hissettirmemesi ve çok iyi emmesiyle çok çok memnun kaldım. küçük boyunu kullanmama rağmen asla sızdırma yapmadı, platinium kullanırken çok yoğun zamanlarımda sızdırma olabiliyordu. özelikle doğumdan sonra regl sürelerim uzadı, yoğunluğu arttı ve aniden çok çok miktarlarda gelmeye başladı. bu sebeple yeni taktığım pedde bile 5 dk içinde sızma yaşayabiliyordum. geçen ay infinity bulamamıştım, platinium kullandım tekrar ve infinitynin benim için en iyisi olduğunu anladım. önceden platiniumdan da çok memnundum ama regl düzensizliğimden sonra tek favorim infinity oldu. regl olmadan bir kaç paket stokladım, bundan sonra riske atmam sanırım.

7 ağustos 12:24

75. Kotex kendini bozunca, gratistede indirimde yakaladıgımda gece ve normal iki kutu aldım, ama bu nasıl incelik ve rahatlık sızdırma ve kayma yapmıyor bundan sonra hep beraberiz sanırım.

5 ağustos 19:08

74. Her kullandığımda sızdırma yaparak beni üzen peddir. Gece olanını aldım ve gerçekten ümitliydim. İlk 3 gün çok yoğun olan kanamama sık sık değiştirmeme rağmen yeterli gelmiyor malesef. Dışarı çıkmadığım günler rahatlığından ötürü kullanıyorum, yokmuş gibi hissini ve yumuşaklığını sevdim.

31 temmuz 21:58