sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
4.5
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (88)
 • oylar (22)
 • medya (3)

88. şuana kadar en sevdiğim ped oldu kesinlikle. yok gibi yapısı ve emiciliği çok hoş. keşke biraz daha uygun fiyatlı olsa.

1 şubat 00:48

87. O kadar seviyorum ki kelimelerle anlatamam ama Keşke bu kadar pahalanmasaydı :( 

Klişe bir reklam cümlesiyle başlayayım da vurucu olsun.

bildiğiniz bütün pedleri unutun!!!! 

Hışırdayan diğer orkidleri, tahriş eden sızdıran molpedi, yapışmayan ya da çok kalın olduğu için bezlenmiş gibi hissettiren kotexi bi  kenara bırakın. Dünyayı bu ürün kurtaracak :P

Hem çok yumuşak çok rahat piyasadaki hiçbir pedde olmayan değişik bir yapısı var, hem gayet iyi yapışıyor hem çok ince, yok gibi ama buna rağmen  sızdırmıyor, Hemen hemen her şeyi içine hapsediyor. 

Tek kötü yanı 10lu paketini 

bugün watsonstan indirimli olarak 15 liraya aldım :( Biraz üzücü.

1 şubat 00:00 1 şubat 00:00

86. Aynı markanın (gizlinot: orkid) ürün yelpazesi içinde birçok seçenek varken ve fiyat aralığı bu kadar açık değilken, infinity'nin fiyatının yüksekliğini anlamak güç. Şayet infinity; malzeme farkı, sağlık, koruma vb. hususlarla markanın ürünlerinden ayrılıyorsa, diğerleri çöp o zaman, diğerleri kalitesiz, sağlıksız o zaman. Zira bu fiyatlandırma ile anladığım bu!

11 aralık 2018 00:31

85. geçenlerde gratiste 24 tl'ye gördüğüm ped olur kendisi. eylül ayındaki girdimde 10 tl demişim (ağustosta almıştım)...

başka bir şey demiyorum.

10 aralık 2018 16:07

84. En sevdiğim, en memnun kaldığım ped. Hep de bundan alırım normalde. Ama geçen sefer kotex alayım dedim etmediğim lanet kalmadı. Sabah bir uyandım etraf kan revan, yatak yorgan batmış, mahvolmuş. Her alışımda fiyatından ve zorunda olmuşumuzdan dolayı çok sinirleniyorum ama el mecbur. 

10 kasım 2018 20:58

83. Dün metroda 19.75 tlye gördüm. Regl olmamanın sırrı varsa öğrenelim yakında ped alamıycaz

10 kasım 2018 17:12

5

82. Orkid markasına ait, vaatlerini sonuna kadar yerine getiren hijyenik ped. En son 2 ay önce aldığımda indirimli fiyatı 7.50-8 tl, indirimsiz fiyatı da 10-11 tl gibi bir şeydi. Zaten normalde de diğer pedlere göre fiyatı oldukça fazla idi içindeki miktara oranla ama yine de kullandığım en rahat, en güvenli ped olduğu için almaya devam ediyordum. Ta ki dün fiyatının 19.90 tl'den 15 tl'ye düştüğünü görene kadar. 2 ayda %100 zamlanmış. Zaten ne zamlanmadı ki. Mecbur bırakmak zorundayım. Hoşgeldin tahriş, hoşgeldin hışırtı. Ped önerilerinize açığım arkadaşlar.

11 ekim 2018 00:52

81. Orkid Vs kotex karşılaştırmasında her ikisinin de artıları ve eksileri olduğunu da göz önünde bulundurarak kotex'i kendim için daha avantajlı bulmuştum.

Burada hakkında çok entri girilmesinden mütevellit bir indirimde bu pedi aldım. Öncelikle fiyatı fazla ben son zamlardan önce indirimde 10 liraya almıştım. Tanesi 1 liraya gelerek diğer pedlerden fiyatı oldukça fazla.

Gelelim deneyimime; öncelikle reglmin ilk günü fiziksel olarak da çok yoğun olduğum bir güne denk geldi (gizlinot: Kendileri bu fırsatı asla kaçırmaz) yani kilometrelerce yürümek zorundaydım hava da üstelik çok sıcaktı. İlk kez deneyeceğim bir ped olacağı için biraz tedirgin olsam da yolda izde beni rezil eder diye ama hiç öyle olmadı.

İlk 3 günüm oldukça yoğun geçer; bu ped kesinlikle en nefret ettiğim o ıslaklık hissini oluşturmuyor, gerçekten vaad ettiği gibi yok gibi olma özelliği var üst düzeyi tahriş edecek gibi değil yumuşak, pamuksu. İnce olmasına rağmen performansı gayet iyi. Ayrıca sihirbaz bir ped; saatlerce yol yürüdüm bir tuvalete gidip kontrol edeyim dedim ve pedin üstünde pek bir yoğunluk göremedim şaşırdım hatta yani niye az oldum ki diye düşündüm. - burada açıklayıcı olmak adına bir miktar detaya gidilecektir ve okuyanlara kötü gelebilir- ancak pedi kaldırdığımda altının tamamen dolu olduğunu gördüm yani o delikler gerçekten işe yarıyor ve yüzeyinde leke pek olmuyor ki bu da büyük avantaj. Üst kısmı biraz dar gelse de dar olması dezavantaj yaratmadı hızlı emiciliği sayesinde sağa sola kayma olmadı zaten.

Kısacası şu ana dek en çok beğendiğim ped olur kendisi. İndirim döneminde alınmalı o bile bana fazla geliyor ancak performansı sebebiyle kullanmayı düşünüyorum. Normalde ilk gün de son gün de gece kullanırım ancak bunda fiyatlardan dolayı sadece yoğun olduğu günlerde bu pedi kullanacağım. Indirimde kovalayacağım şeylerin başında gelecek artık.

14 eylül 2018 13:15

80. Senden çok umutluydum, sıvıyı emip yüzeyinde değil altında biriktirmesi,yapışkanı falan harika bir ped dedim tamam dedim. Bana bunu neden yaptın çamaşırımın alt kısmına neden sızdırdın? Sleepy'e geçtim. Şimdilik iyiyiz bakalım.

13 eylül 2018 22:26

4

79. dün hem eveshop hem gratis indiriminde 10₺ olduğunu görünce çok şaşırdım. İndirimsiz fiyatı 10₺ iken 14.90₺ olmuş bir anda. bir normal bir gece alıyordum kardeşimle bir ay yetiyordu ama bu krizde aylık 30₺ ped masraflı gelecek sanıyorum, benzeri önerilere açığım süslüler.

2 eylül 2018 15:56