girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (368)
  • medya (2)

368. kotex.. yumuşacık pamuk pamuk. orkid biraz çiğ ya.. tam bir poşet

23 haziran 16:50

367. kotex popomda sivilce yapıyor resmen.

orkidin de klasik olanlarını değil de platium, sensitive ve infinity serilerini seviyorum.

gündüz de gece pedlerini kullanıyorum daha rahat geliyor bana 0 sızdırma.

ayrıca platiumlar parçalanmadığı için de ayrı seviyorum.

eğer bol çamaşır giydiysem bazen hışırtı olabiliyor ama zaten sıkı çamaşır giydiğimde daha rahat hissediyorum.

23 haziran 00:28

366. orkid'in pembe mavi ambalajlı olan sensitive serisi, hem yumuşak hem de diğer orkid türevleri gibi parçalanmıyor

23 haziran 00:04


365. önceden kotex deyip orkid'i yerin dibine gömerdim.

benim pedden beklentilerim kullanırken parçalanmaması ve pişik yapmamasıdır. emiciliğini çok umursamam, çünkü takıntılıyım, regl dönemlerimde her saat başı lavaboya gidip değiştiririm.

kotex bu anlamda benim bu dönemlerimde can yoldaşımdı lakin yapısı değiştirilinceye kadar. bir marka anca bu kadar kendi ürününü mahvedebilirdi, kendisinden öylesine soğudum ki. halbuki önceden orkid'e aynı lafları ederdim, poşetten farksız, rahat hareket edemiyorum diye.

sonra misafirliğe gittiğimde regl dönemim erken başlayınca elime orkid'in sensitive serisindeki pedlerinden geçti. gayet memnun kaldım, en azından bacaklarımın arası sürtünme yüzünden tahriş olmuyor, çoğu zaman ped kullandığımı unutuyorum. ama orkid infinity'i beğenmedim, bu yüzden sensitive serisini kullanmaya devam edeceğim.

22 haziran 23:51

364. bendeki sonucu (gbkz: menstrüasyon kabı) olarak çıkan kıyaslama. adet tecrübesi ve hijyen kültürü olan, yani kanama döneminde eli ayağı dolaşmadan bilinçli hareket edebilenlerdeseniz kesinlikle deneyin.

22 haziran 21:07 22 haziran 21:08

363. Ikisini de denemis biri olarak icime en cok sinen natracare olmustur

22 haziran 20:30 22 haziran 20:31

362. Ben de kotexcilerdenim. Orkid beni inanılmaz rahatsız ediyor. Özellikle bu sıcaklarda. Poşet gibi, Derime yapışıyor sanki.  Geceleri sürekli çekiştirip havalandırmaya çalışıyorum. Bir de değiştirmeyi bir iki saat unutsam veya müsait olmasam bacaklarımın arasında ağırlaştıkça aşağı çekilen bir torba var gibi hissediyorum. Kotex bazen sızdırıyor evet,  düzenli değiştirince bir sorun olmuyor. Bez gibi olmasından şikayet edilmiş ama reglin ilk iki günü beni çok rahatlatıyor büyük olması

22 haziran 20:25


361. pamuk çok sağlıklı ama emiş sürelerini ve yarattığı ıslaklığı göz önüne aldığımda klasik orkidden vazgeçemeyenlerdenim. poşet gibi gelmiyor zaten kuvvetli yapıştığından hışır hışır etmiyor. o hışırdama iç çamaşırı ile ilgili gibi geliyor ya da başka bir sebebi vardır, benim başıma hiç gelmedi. bir tek turuncu pembe lacivert yoğunluk kodlamalarına dikkat etmek gerekiyor. ve bence pembesi maviden daha güvenilir. gece mavisi sanki daha ince. kotexe göre orkid benim için yokmuş hissi veriyor. benim tercihim orkid.

22 haziran 19:59

360. İlk regl olduğum zamanlar orkid kullanıp hışır hışır gezerdim(bunlar hep annemin orkide aşık olmasından) ardından kotexe geçtim ay ne kadar rahat ya bu hem gece olanı kocaman oturunca falan içim rahat ediyor derken minicik kanatlarının etrafından hunharca sızdırdığını fark ettim 😥 yıllarca kotex+çift iç çamaşırı kullanmış biri olarak benim için orkid platinumun havada karada alacağı versus.(gizlinot: Kotex şu kanat işini çözerse efsane olmaz mı ya?)

22 haziran 19:41

359. Orkid infinity efsane ama biraz pahalı maalesef :( 

Kotex de biraz kalın geliyor.

O yüzden bu versusa Molped diyeceğim..

22 haziran 19:34