girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (416)
  • medya (2)

416. orkid beni hiç rahat ettirmiyor, yıllardır yolumuza kotexle devam ediyoruz fakat yakın zamanda ikisini de kendi açımdan tarihe gömeceğim.

cruelty-free ped denemelerime hoş geldiniz. bir sonraki reglimde molpedle başlıyorum.

29 ağustos 00:37

415. Kotex, Tr'ye geldiği zaman hemen ona geçtim. Nedeni ise biraz saçma gelebilir: Kırmızı-Beyaz ambalajını beğendiğim için. Fakat 3 yıl önce ciddi anlamda kaşıntı yapmaya başladı. anlamadım neden. Orkid'e geçtim tekrar.

28 ağustos 20:46

414. kesinlikle kotex . Uzun yıllar boyunca orkid kullandım evet ince kanatları uzun çamaşıra yapışıyor ama kesinlikle beni çok rahatsız ediyor. Cildimi tahriş ediyor gibi. Canım kotex kesinlikle çok daha sağlıklı

28 ağustos 09:28


413. yıllarca kotex kullanıp orkide geçiş yaptım ve boşuna yıllarca sızıntı ve kaşıntı dertlerim olmuş onu anladım. orkidin her türlü kazanacağı karşılaştırmadır

28 ağustos 02:00

412. orkid in açık ara farkla kazanacağı karşılaştırma

27 ağustos 22:32

411. İlk regl olduğumdan bugüne kadar hep orkid kullandım. Arada kotex kullandığım 1-2 defa olmuştur ancak hiç mi hiç memnun kalmadım. Bende terleme yapıyor ve rahatsızlık hissi veriyor. Ancak orkid'in hangi çeşitini kullandıysam memnun kaldım. Terletme ya da alerji, vs. Yapmadı ki cildim de hassastır, kolay reaksiyon verir.

Günlük pedlerini de normal ve uzun olanlarını da gayet severek kullandığım için benim adıma orkid'in galip geldiği karşılaştırmadır kısaca.

27 ağustos 09:44

410. Orkid çünkü asla kaymaz, yarı yolda bırakmaz, sızdırmaz. Dün kotex denedim ve kotexin serçe kanatları tabii ki yapıştırdığım yerde kalmayacaktı. Sonuç; pedim kaydı neyse ki tek bir şortla atlattım olayı. Ama bir daha böyle bir risk alacağımı sanmıyorum. Canım orkid, aşığınım.

27 ağustos 08:32


409. orkid: çünkü biz annelerimizden böyle gördük.

şaka bir yana tercihim kanadı olan tüm pedler. Yurtdışında ergenliğini geçirmiş herkes beni anlayacaktır diye düşünüyorum. yaşasın vatanım, yaşasın kanatlı ped seven türk kadınları.

27 ağustos 01:34

408. Kotex’in kotex olduğu yıllarda -ilk çıktığında- oh be derdim ne güzel ped yapmışlar. Şimdilerde pamuksu yüzeyinin yapısı eskisi gibi değil. Çamaşıra yapışma sorunu var. Yine de alışkanlık elim hep kotex’e gidiyor. Orkid platinum da ayrı bir güzel. 

26 ağustos 23:25

407. Yıllardır inatla kotex kullanıyordum 2 aydır orkid deniyorum ve oh be dedim. Kotex ne kadar çok kayıyormuş ve çamaşırım kirleniyormus bu yüzden. Orkid öyle bir yapışıyor ki aklıma bile gelmiyo acaba birşey oldu mu diye

26 ağustos 22:49