4.2
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (78)
  • oylar (5)
  • medya (2)
2

78. Koku hapsedeni bir miktar iyi olabilir belki o konuda ama bende uzun süre kullanınca tahrişe yol açıyor kızarıklık yapıyor maalesef. O yüzden kotex kullanıyorum baya memnunum ondan 

21 temmuz 14:41

77. İlk adet olduğumda bundan kullanmıştım alışkanlık ne de olsa annem de bundan kullanirdi. Özellikle koku yapmayani pembeliyi. Gerçekten de koku yapmıyordu ama tabii ki de bol su ile de temizlemek önemli. Bir de geceyi çok kullanirdim. Anca onu kullanınca kendimi güvende hissederdim

21 temmuz 12:56

76. molped gibi pişik yapmaz ama bir kotex değildir. poşetimsi yapısıyla yürürken fışır fışır ses yapma ihtimali vardır. annem hep bundan alıyor diye sorgulamadan yıllarca kullandığım, sonra da ben sürekli buna mecbur değilmişim farkındalığına erişerek pek tercih etmemeye başladığım marka. ama yine de arada alırım, markete girince el alışkanlığı olsa gerek.

21 temmuz 02:25


75. Kesinlikle bana alerji yapıyor. Yani bu orkid markasından mı kaynaklı bilemiyorum ama kotex kullandığımda da hiç memnun kalmamıştım. Ped kullandığım zamanlarda inanılmaz rahatsız oluyorum o yüzden tampon özellikle yazın en rahatı ama o da sanki regliyi çok erken bitiriyormuş düzeni bozuyormuş gibi geliyor. Bir de şu orkidin infinity olanına şans vereyim bir kaç süslü memnun kalmış anladığım kadarıyla. Darısı bana. 

20 temmuz 23:30

74. kullanildiginda haşır huşur poşet sesi çikaran ped markası.

20 temmuz 22:14

73. yıllardan beri poşet gibi olması sebebiyle asla kullanamadığım peddir. ne zaman kotex de kalitesini bozdu poşete döndü o zaman tekrar arayışa girdim. ben regl dönemlerimi çok yoğun yaşıyorum ve ped seçimi benim için çok önemli. küçük ya da normal boy almıyorum bile sürekli gece pedlerini kullanıyorum. hem yoğun kanamadan dolayı hem de içim rahat etsin diye. en sonunda orkid infinity yi gördüm fiyatı yüksek olunca belki ekstra kalitelidir dedim bir şans vermeye karar verdim. aşırı memnunum. ped değiştirirken bakıyorum aa hiç birşey yok diyorum pedi çıkarınca bakıyorum içi tamamen dolu. çok rahat ettiriyor beni bu açıdan. yapışkanlığını biraz daha artırabilirler ama size gayet iyi de gelebilir. ben şahsen obsesif garantici bir başak burcuyum. bir de pedin üstündeki kesik gibi kısımları görünce yandık dedim herhalde sızdırır buralardan, ama hiç öyle bir sıkıntıyla karşılaşmadım tam aksine o kısımlar da pedin sizin hareketinize uyum sağlayıp esnemesini sağlıyor, kayma problemi yaşatmıyor. bence bir şans verin derim. gratisde rossmann da hatta eve de indirim zamanlarında güzel fiyatlara alabilirsiniz.

20 temmuz 18:06 20 temmuz 18:07

72. regl dönemini en sızıntısız atlatmanın yolu olsa da bunun için hışırtı gibi bi bedel ödemeniz gereken ürünlerin markasıdır. ne kadar farklı isimler altında farklı ürünler geliştirmiş olsa da hışırtı sesinden kurtuluş olmayışı beni herhalde imkansız bir şey istiyoruz ki senelerdir buna bir çözüm üretemediler diye düşünmeye itiyor.

9 mayıs 08:13


71. ben çevremde regl gibi meseleleri konuşabileceğim bir yetişkin olmadan büyüdüm. annem uzaktaydı, babam erkek, babaannem yaşlı.

hiç unutmam, 14 yaşındayım, alışveriş merkezinde dolanırken orkid ürün tanıtım hostesi ufak bir paket tutuşturdu elime. içinde iki ped ve ergen grubunun anlayabileceği düzeyde yazılmış regl ve ovülasyon döngüsünü anlatan bir kitapçık vardı. o yaş grubunun ilgisini çekecek cicili grafiklerle bezeliydi ama saçmalıklardan uzak ve bilimseldi. regl döneminizi işaretleyebileceğiniz bir takvim bile vardı. çok hoşuma gitmişti, merakla inceleyip öğrenmiştim içinde yazılı her şeyi. öğrenince de bu konudaki tedirginliğim azalmıştı.

tesadüf, orkid promosyon/tanıtım paketinin elime geçişinden bir hafta kadar sonra ilk kez regl oldum. nedenini, nasılını biliyordum. korkmadım, kötü hissetmedim, kimseden bu konuda yardım istemek zorunda da kalmadım. bu yüzden marka bağım başkadır orkid'le.

dilerim o yaş grubuna yönelik benzer tanıtım-promosyon çalışmaları yapıyorlardır hala.

16 kasım 2017 02:32

5

70. Herkes platinium serisini övmüş ama onun içinde bildiğin parfüm var ya hu. Tabi hassas bireyleri tahriş edecek. Çok eskiden reklamında hamağa binmiş bir kızın olduğu comfort serisi vardı o en harikasıydı. Ama artık hiçbir yerde yok.

23 eylül 2017 07:47 27 eylül 2017 23:17

5

69. Ultra gece extra serisiyle aşk yaşadığımdır. Normalde kotex kullanırım ama özellikle reglimin 2. Ve 3. Günlerinde dışarıya çıkıcaksam ve gece uyurken o emiciliği sızdırmazlığı yüzünden tercih ediyorum. Tahriş etmesinden korka korka kullanıyorum. Kotex kotex diyoruz da artık o da tahriş etmeye başladı beni. Sanırım gitgide orkide dönüş yapacağım. 

23 eylül 2017 07:40